reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Blake no to kobieto naprodukowałaś !!! Ja miałam 32 i niestety wylądowałam z ciężką hiperką na 2 tyg w szpitalu :( ....oby Ciebie to nie dopadło:no::no::no:

A ja dziewczynki właśnie sie pakuje i zaraz jedziemy na 2 tygodniowy urlop do Polski :tak::tak::tak: Najpierw rano zalicze Katowice...i mam nadzieję, że jednak moje endo ruszyło i , że pani dr wyznczy termin transferu, bo jak nie to ten urlop bedzie troche smutny. Trzymajcie prosze za mnie jutro kciuki.... :happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Dziewczyny ale nastraszylyscie mnie.Juz sie zaczynam naprawde martwic. Wychodzi na to ze pewnie bede miala hiperke. Czy jest cos poza piciem wody i diecie wysokobialkowej co moglabym zrobic aby tego uniknac?
Rano robili mi test z krwi, potem zadzwonili z wynikami i powiedzieli ze mam zostac przy tych samych dawkach. Wczesniej mowili ze mozliwe ze mi zmniejsza.To chyba dobry znak.
Quinnie trzymam kciuki za endo.
 
Alternatywa nie mam pojeci jaki mam estriadol. Nikt mi nic nie mowil. Czy to mozna z badania krwi sie dowiefziec? Bo nie wiem za bardzo :/
 
Quinnie, kciuki zaciśnięte cały czas, będzie dobrze, transfer na dniach :tak: daj znać co i jak :-)

Blake, nie chciałyśmy Cię nastraszyć, pamiętaj że każda z nas inaczej reaguje, wcale nie powiedziane że i Ciebie to spotka. Estradiol bada się z krwi, na pewno to badanie Ci zrobili, żeby wiedzieć jakie dawki ustalić, przyjmuję się że poziom powyżej 200 pg/ml informuje o dojrzałym pęcherzyku.
 
Blake- ja mialam 32 pecherzyki, estradiol prawie 3000 i hiperka mnie ominela. Tylko ze jak przy pecherzykach 14-16mm dostalam o polowe mniejsza ostatnia dawke puregonu.
 
ja mialam estradiol ponad 13000 i dostalam dostinex i wszystko bylo dobrze. nie zamartwiaj się na zapas lekarze wiedza co robią. transfer normalnie się odbyl.
 
zula – nieustająco trzymam kciuki za Twoje maluchy.

kiki – gdzie się podziewasz? Co słychać?

dorotav, kasik36 – ja absolutnie nie znikam, podczytuje Was na bieżąco. Nie odzywam się, bo u mnie po prostu nie dzieje się za dużo. Czekam na wynik AMH i FSH i mam nadzieję, że w końcu będę miała kwalifikacje. Temat dziecka odsunęłam trochę na boczny tor, ale to nie znaczy, że nic nie działam w tym temacie, jak najbardziej działam z tym, że moje myśli nie skupiają się tylko na tym. W pewnym okresie czasu tak było i dobrze nie było. Więc teraz skupiam się na innych rzeczach i czekam co mi los przyniesie, mam nadzieję, że w końcu się doczekam :tak:

kasik36 – bardzo udanego wypoczynku Ci życzę.

lalka – kciukam za inseminację, powodzenia.

agulla84 – kolejna dziewczyna z Gyncentrum. Czy tylko Bzibziok i ja jesteśmy z Provity…

genna – kciukam, aby kropek dalej tak pięknie rósł.

Bziumelka – dobrze, że jesteś już w domku, teraz odpoczywajcie.
 
Hej dziewczyny ;) ja juz po wizycie ! Endo ruszylo ! Dzisiaj juz ma 10 mm tak wiec od wieczora zaczynam z progesteronem a we wtorek transfer :) Jupi....juz sie nie moge doczekac !
 
reklama
Do góry