reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Yplocka dokładnie tak jak Olusia napisała info mam ze strony ministerstwa. Skoro jest napisane, że do 3 stymulacji to oczywiste, że obejmuje wszystkich a nie tylko z programu rządowego bo tam i tak są tylko 3.

Bziumelka
odpoczywaj ile wlezie. Może rzeczywiście to był tylko krwiak, który się pękł, oczyściło się i już będzie wszystko dobrze. Miłego weekendu u dziadków :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blake: masz duze zagrozenie hiperka. Za duzo tych jajek. Masz PCO? Pij duzo wody zeby zmniejszyc objawy potencjalnej hiperki
 
Lolitka2000 tez sie obawiam ze moze byc hiperka, pije duzo wody. 2 litry w samej pracy a w domu tez sobie nie zaluje. Ciesze sie ze moj organizm zareagowal na stymulacje, choc wiem ze troszke za bardzo. ;)
Narazie sie dobrze czuje. Troszke czujew podbrzuszu ucisc jak chodze ale jak przy normalnej owulacji.
 
Blake, dobrze że tyle jajeczek, będzie z czego wybierać, tylko tak jak dziewczyny piszą uważaj na siebie bo może być hiperka, pij 2-3 litry wody, stosuj dietę wysokobiałkową, a jeśli dojdzie do hiperki to można zastosować Diostinex (na receptę) po 1 tab przez 8 dni, brałam i zadziałało, u mnie już było tak że ledwo chodziłam :szok:


Kasik36, udanego wypoczynku i pięknej słonecznej pogody.:tak:

Bziumelka, cieszę się że już jesteś w domu, odpoczywaj ile się da, trzymam kciuki by takie przygody już się nie powtórzyły. :tak:
 
reklama
Po jednej stronie mam 23 jajka a po deugiej 18.

Nieźle! Myślałam, że ja z 25-cioma pobranymi byłam rekordzistką :)
Tak jak dziewczyny mówią: uważaj na hiperkę, pij duuużo wody, waż się codziennie i mierz obwód w pasie. Różnica wagi koło kilograma - od razu do szpitala! A jaki masz estradiol?
 
Do góry