reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
anuszka, Adell przykro mi...



Lalka powodzenia:-)


no wiadomość o refundacji zaskakująca. aż się wierzyć nie chce. ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało.
 
Witam dziewczynki :) informuje ze jesteśmy po pierwszej dzisiejszej wizycie ( w klinice ) wieczorem jesCze u mojego gina prowadzącego , zatem obcy ma 5,6 mm i widzieliśmy pikającą kropkę -serduszko właściwie dr mojemu M bardziej pokazywał niz mi :) mi tak na oczepnego a niech matka popatrzy przez chwilkę tez :) zanim dotarliśmy do kliniki zaliczyłam 2 stacje po drodze a jak weszliśmy do kliniki to szybko do kibelka , na szczęście był wolny :) zatem obcy szaleje :) miłego dnia dziewuszki :)
 
Witajcie. Genna, super.
Dziewczynki, jak z tą refundacją? Chyba to nie będzie dotyczyło tylko tych z nas, co podchodzą w programie rządowym? Mam nadzieje, że ja tez skorzystam.
 
Genna wspaniale!
Ja juz dziewczyny po usg. Po jednej stronie mam 23 jajka a po deugiej 18. Niestety sa jeszcze za male. W poniedzialek kolejna wizyta. Mam pytanko. Czy te wymiary jajeczek sa podawane w mm? Troche duze by byly.
 
reklama
genna, superaśnie, obcy rośnie :) a co się dziwisz że pokazywał M, w końcu Ty go masz cały czas w brzuszku. :-D

yplocka1, ja tez mam nadzieję że ta refundacja dotyczy wszystkich, a nie tylko tych którzy są w programie. Obawiam się tylko że z moją kliniką to nie przejdzie z tego co ja wiem to lekarz żeby mógł wystawić receptę na refundacje musi mieć podpisany kontrakt z NFZ, do tej pory wszystko dostawałam na 100%, ale dowiem się 4 lipca, do tego czasu zaklinam wszystko by było po mojej myśli. :tak:
 
Do góry