reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hey dziewczyny jestem 12 dzień po transferze 2 dobowej komórki w piątek będę robić sikacza... czuję się dobrze, tylko od paru dni mam stan pod gorączkowy, czy to normalne ??
 
Witam!!! Mam pytanie..czy może któraś z was orientuje się czy leki stosowane przy in vitro bedą refundowane? Podobno była taka szansa ze od 1.07.2014 leki będą całkowicie lub chociaż częściowo refundowane-info od mojej lekarki; ale widze na stronie MZ że niema takiej informacji.
Na wizytę idę za tydzień więc wtedy będę miała pełny obraz sytuacji ale może któraś z was już cos we???
 
Mycha na poprzedniej stronie była o tym rozmowa, że jeszcze nic nie wiadomo:-)
a takie pytanie mi się nasunęło. leki będą refundowane (jeśli będą) dla każdego czy tylko dla tych osób , które są w programie rządowym?
 
MagdaM myśle że leki byłyby refundowane dla wszystkich, gdyby zrobili podział dla starających się z programu i starających się "prywatnie" to byłby jakiś non sens:confused:
Obawiam się że jednak leki nie będą refundowane bo na stronie Ministerstwa Zdrowia jest już aktualna refundacja od 1.07 i nie znalazłam leków stosowanych przy stymulacji do in vitro. Przyznam szczerze że troche mnie to podłamało.
 
Adell mi tez sie wydaje ze to moze byc dobry znak, choc nie chce nikogo tu nakrecac. A nie mozesz zrobić jutro bety?

Ja dzis dla swojego spokoju poszlam na 3 bete po 48 h i wyszla 2975 mIu/ml. Ale sie ciesze:-)
 
montana8 to moje pierwsze in vitro i to na Islandi, ja chciałam iść na betę ale lekarz kazał 27 najpierw zrobić sikacza, oni tak tu robią i tak czekam do piątku z niecierpliwością. . Transfer miałam 13 w piątek wiec mam nadzieje że to będzie mój najszesliwszy dzień :-D
 
reklama
Do góry