reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Smerfeta ja mam DHEA Eljot w zapasie jak potrzebujesz pilnie to moge jutro rano wyslac priorytetem. Kiedys przy okazji mi odkupisz, no chyba, ze od sierpnia nie bede juz potrzebowala ;)

Anulla a dlaczego zmienilas date transferu? Chyba wazne jest aby wstrzelic sie w konkretny dc?

Dorotav ja po encortonie obnizylam %komorek nk do 13 i tez lapie infekcje za infekcja. Az sie boje co bedzie nastepne.

Dziewczyny to moze jednak zalapiemy sie na refundacje lekow, byloby super :)
 
Kasik dziękuje Ci bardzo za chęć pomocy :happy2: DHEA już od dłuższego czasu nie biorę, więc zakup nie jest aż tak pilny. Mam nadzieję że w sobotę kupię w super pharm. Pewnie później będę żałować że nie brałam :sorry2:
 
Kasik to prawda ale jeśli crio się nie uda to łykanie dhea przyspieszyło by możliwość trzeciego podejścia... A tak z drugiej strony - branie dhea przed crio chyba nie zaszkodzi prawda? nie biorę bardziej ze względu na żołądek, niech sobie odpocznie staruszek ;-)
 
Smerfeta crio sie uda, zobaczysz :) Ale gdyby nie to zrobisz sobie 3 miesiace przerwy i wowczas podtuczysz komorki dhea. Pytalam pania immunolog czy dhea nie ma wplywu na nk i reakcje z encortonem i powiedziala, ze z encortonem na pewno nie ma nic wspolnego ale nie ma pojecia dlaczego doktorek kazal mi to lykac. Probowalam tlumaczyc ale nie chciala drazyc tematu. Kupilam dzisiaj ten Prewenit i postanowilam lykac ale odstawilam femifertil zeby nie przesadzic z iloscia witaminy B. Mi kiedys w testach alergicznych wyszlo uczulenie na wit B12 ale nie wiem czym sie moze objawiac. Musze zapytac bratowa (dermatolog).
 
dzięki za info o lekach, dobre wiadomości o tej refundacji
no ale zobaczymy co wymyśla i jakie będą kryteria . . .

Kasik36 i Smerfeta
wy to normalnie jak profesorki rzucacie tymi nazwami badań i leków :p
 
reklama
Do góry