reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Anulla28 czy ty bedziesz miala criotransfer ??? Bo ja w poniedzialek mialam endo 7,3 i juz mi ustalili wstepna date crio na sobote ??? A ty juz masz wieksze endo i transfer pare dni pozniej.....no nic zobacze - dzisiaj mam kolejne podgladanko i odrazu dzwonie do pani dr zobaczymy co powie....

Zycze wam milegi dnia i za wszystkie trzymam kciuki&&&&&&&& :)
 
reklama
Anulla28 czy ty bedziesz miala criotransfer ??? Bo ja w poniedzialek mialam endo 7,3 i juz mi ustalili wstepna date crio na sobote ??? A ty juz masz wieksze endo i transfer pare dni pozniej.....no nic zobacze - dzisiaj mam kolejne podgladanko i odrazu dzwonie do pani dr zobaczymy co powie....

Zycze wam milegi dnia i za wszystkie trzymam kciuki&&&&&&&& :)

nie patrz na to, że ja mam później crio. Niestety ze względów osobistych muszę przełożyć i to dlatego. Poza tym ja mam zawsze większe endo i nie mam z tym problemu. Twoje jest ładne, więc już możesz podchodzić do transferu:)

Kasik, pytałam dr kiedy najpóźniej muszę mieć transfer, żeby wszystko było ok, to nie tak, że sama się uparłam na czwartek 3.07. To było konsultowane, a jednak zaufałam lekarzowi i on chyba lepiej wie ode mnie, widział usg i wie co robi. Zobaczymy. Tylko nie mam rozpisanych leków aż do testowania i nie wiem czy dostanę jakąś rozpiskę. Weryfikacji nie chcę brać, bo się okazało, że gdyby się nie udało, to nie muszę się do nich zgłaszać na wizytę, jak poprzednio, bo klinika sama zadzwoni co się ze mną dzieje. Czyli naciągają ludzi na wizyty, żeby tylko kasę płacić:dry:
 
Dorotav dzięki! ziarnica? jejku to wiele za Tobą, współczuje... DHEA z Eljot na doz.pl od ponad tygodnia jest niedostępne. Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś dostanę w starej cenie, która też w sumie nie jest zbyt niska bo ponad 40 zł, no ale 66?!!
a015.gif


no ja też poluję na DHEA z Eljot i na doz faktycznie brak.
może głupie pytanie zadam z góry przepraszam, ale na jakiej stronie konkretnie śledzicie info o refundowanym ivf?
 
Faktycznie nie ma DHEA eljot w doz.pl, szukałam też na allegro ale nie ma, ale zastanawiam się czy zwykły DHEA na allegro to jest to samo co DHEA eljot, oba mają w składzie ten sam hormon. Jak myślicie to chyba jest to samo ? ciekawi mnie co oznacza eljot bo jeśli tylko to jest nazwa i nie ma żadnego znaczenia to po co mamy płacić "tyle, za tak nie wiele" ;-)

Kasik36, czy możesz podesłać mi link do Twojego Q10, który kupujesz.
 
Kasik może jakbyś podała składnik leku - diphereline czy jakoś tak, to może dr S coś by tam zrozumiała ale kto wie, może nie jej działka. Ciekawe czy prof M będzie wiedział coś na ten temat

Anuszka też wolałabym być zielona w tych tematach. Ech ile luzu psychicznego byśmy miały :-)

Dorotav mi lekarz kazał brać albo Eljot albo Stymen. Ten drugi ma dawkę z tego co pamiętam tylko 10 mg więc trzeba więcej brać
 
reklama
Do góry