reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny! Mam nadzieje, ze przygarniecie mnie do swojego grona...Ja dopiero poczatkuje w tematyce ivf..jestesmy z mezem po 2 nieudanych IUI. Po badaniu fragmetnacji DNA plemnika okazało sie ze jest 20%...tak wiec zdecydowalismy sie na IVF. Obecnie czekam na @..w tym cyklu byłam stymulowana clo do kolejnego IUI ale z niego zrezygnowalismy po otrzymaniu wyników meza...tak wiec czekam na @ i mam sie zgłosic do mojej ginki. Rozpoczełam juz szczepienia przeciwko żółtaczce-1 za mna...w poniedziałek jade z mezem na badania gentyczne i calą mase innych takich jak toxo itd..Ginka powiedziała ze bedziemy mieli długi protokół..
Trzymam za wszytskie invitrowe dziewczyny mocno kciuki:-) i wracam do lektury wątku bo calego jeszcze nie przeczytałam....a no i mocno trzymam kciuki za Wasze betki dziewczyny:tak:
 
reklama
witaj Asiiek :) Wszystko przed Toba dopiero,ale jestem pewna,ze dasz rade :) My tu wszystkie dajemy rade :tak: wiec nie mozesz sie wylamac ;-) Najpierw stymulacja,potem punkcja i transfer,czas szybko zleci i ani sie obejrzysz i juz bedziesz odpoczywala w domku z zarodkiem w brzuszku :)
Zycze Ci powodzenia i napewno bede trzyamc kciuki :)
 
witaj Asiiek :) Wszystko przed Toba dopiero,ale jestem pewna,ze dasz rade :) My tu wszystkie dajemy rade :tak: wiec nie mozesz sie wylamac ;-) Najpierw stymulacja,potem punkcja i transfer,czas szybko zleci i ani sie obejrzysz i juz bedziesz odpoczywala w domku z zarodkiem w brzuszku :)
Zycze Ci powodzenia i napewno bede trzyamc kciuki :)
hehe wielkie dzieki:-)...dam rade..musze hehe...wiem, ze teraz będzie mi sie dłuzyło do @ po to jeszcze jakies 10 dni wrr a potem pewnie jakos poleci bo z tego co czytala to wizyty beda czesto wiec i czas szybciej zleci...a potem znowu to czekanie na bete
 
Witaj Asiiek
Dasz rade, tyle wytrzymałaś to i to wytrzymasz. Czarnykot ma rację. Nie możesz się wyłamać:)
 
Dzięki a może mogłabys podać mi namiary na jakieś mieszkanie w pobliżu kliniki bo muszę coś wynająć! Bardzo sie boję tego zabiegu ale jest jedyna szansa na maleństwo! A kto cię prowadził w białymstoku wołczyński czy ktoś inny! A czy u ciebie sie udało? Jak będę miała jeszcze jakieś pytania pozwolę sobie napisac do ciebie! Pozdrawiam
 
a powiedzcie mi jak to jest z tym wyciszaniem...bo w necie jest masa roznych info.. czasami dziewczyny zaczynaja w 21dc a czasami w 1dc czy to zalezy od decyzji gina czy od czegos innego?
 
reklama
Do góry