reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynom którym się udało gratuluje i mam pytanie, czy miałyście jakieś objawy po transferze a jeśli tak to jakie. Bo tak słysze, że jedne mają inne nie. Transfer miałam 26.02.powinnam coś dczuwać?
 
*Meg* - ja mialam transwer 28 i tez nic nie odczuwam. Czuj sie zupelnie normalnie. Poprzednim razem ,mialam objawy jak na @ ,ale raczej blizej daty testowania. wtedy bylam pewna ,ze @ zaraz bedzie. Teraz nic- i oczywiscie sie matwie.
 
*Meg* - ja mialam transwer 28 i tez nic nie odczuwam. Czuj sie zupelnie normalnie. Poprzednim razem ,mialam objawy jak na @ ,ale raczej blizej daty testowania. wtedy bylam pewna ,ze @ zaraz bedzie. Teraz nic- i oczywiscie sie matwie.

Ja totalnie nic nie czuje, może brzuszek mam taki napięty troszkę i sutki ba rdziej drażliwe ale to tyle.
 
*meg*
wiknki80 -
dziewczyny nie martwcie się brakiem objawów. Każdy organizm indywidualnie przechodzi te rewolucje jakie w nas zachodzą. Ja tez nic nie odczuwałam, inne dziewczyny na forum miały bóle brzucha, jajników i takie tam. Brak objawów lub ich nadmiar niczego nie gwarantują. Wam teraz potrzebny spokój, relaks. Nie wolno wam sie zamartwiać. Pozytywne myślenie, to jest to. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze transferki i rosnace fasoleczki.

Ptencer kochana ile trwał u Ciebie długi protokół?
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie i Twoja rosnącą fasolinkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kwiat_lotosu w którym dniu po transferze robiłaś teścik?

magdalena85 a czy u Was coś zdiagnozowali czy też nikt nic nie wie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
*Meg* - ja mialam transwer 28 i tez nic nie odczuwam. Czuj sie zupelnie normalnie. Poprzednim razem ,mialam objawy jak na @ ,ale raczej blizej daty testowania. wtedy bylam pewna ,ze @ zaraz bedzie. Teraz nic- i oczywiscie sie matwie.
A jakie leki zarzywasz?

*Meg* - ja mialam transwer 28 i tez nic nie odczuwam. Czuj sie zupelnie normalnie. Poprzednim razem ,mialam objawy jak na @ ,ale raczej blizej daty testowania. wtedy bylam pewna ,ze @ zaraz bedzie. Teraz nic- i oczywiscie sie matwie.

winki80 - jakie leki zarzywasz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry