reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

zatem jestesmy prawie rowiesniczki:-)
Ja na razie zero objawow, ale moze bedzie jak u Ciebie:-)

Ja dzisiaj ledwo żyję :( Rano obudziłam się ze straszliwym bólem głowy, 2 razy wymiotowałam i potem jakby się zrobiło trochę lepiej. Ale od południa znowu mi niedobrze, zawroty głowy, przed chwilą kolejny spawik. Tak że ciesz się kochana, bo pewnie niedługo i Ciebie dopadnie ta przyjemność ;) Najgorsze, że nie wiem jakie leki są bezpieczne i męczę się okrutnie. Ale oczywiście każdej życzę takiej "męczarni".
 
reklama
Ja dzisiaj ledwo żyję :( Rano obudziłam się ze straszliwym bólem głowy, 2 razy wymiotowałam i potem jakby się zrobiło trochę lepiej. Ale od południa znowu mi niedobrze, zawroty głowy, przed chwilą kolejny spawik. Tak że ciesz się kochana, bo pewnie niedługo i Ciebie dopadnie ta przyjemność ;) Najgorsze, że nie wiem jakie leki są bezpieczne i męczę się okrutnie. Ale oczywiście każdej życzę takiej "męczarni".
w ciąży na ból głowy bezpieczny jest paracetamol i apap
jeśli chodzi o mdłości to napar z imbiru mi trochę pomagała ale i tak wymiotowałam do 3 miesiąca ...pozdrawiam
 
zuzanaka81 - mocno trzymam kciuki za twoje jajeczka i za udany transfer oczywiście

ptencer i kwiat_lotosu no moje drogie miło się was podczytuje..... zazdroszczę nie ma co.... :-)

aaaaaa - byłabym zapomniała: jak już wspominałam w poniedziałek 12dpt robiłam betkę -33,7, dzisiaj powtórzyłam14 dpt -52,7, słabiutko ale rośnie, jutro zadzwonię do tych czarodziejów z kliniki i zapytam co dalej, pewno każ ą powtórzyć w piątek albo już nie .... bo i po co -zobaczymy dam znać buziole :)
 
Ostatnia edycja:
zuzanaka81 - mocno trzymam kciuki za twoje jajeczka i za udany transfer oczywiście

ptencer i kwiat_lotosu no moje drogie miło się was podczytuje..... zazdroszczę nie ma co.... :-)

aaaaaa - byłabym zapomniała: jak już wspominałam w poniedziałek 12dpt robiłam betkę -33,7, dzisiaj powtórzyłam14 dpt -52,7, słabiutko ale rośnie, jutro zadzwonię do tych czarodziejów z kliniki i zapytam co dalej, pewno każ ą powtórzyć w piątek albo już nie .... bo i po co -zobaczymy dam znać buziole :)
dziekuje serdecznie za gratulacje. Twoja betka wzrosla w ciagu 2-dni o 56% wiec nie jest zle. Jeszce wszystko moze byc dobrze, za co trzymam mocno kciuki
 
ptencer dzięki ale tyle nerwów mnie to kosztuje że szok , staram się być spokojna..... ale sama wiesz....

czarny_kot a co się z tobą dzieje?! jak twoja stumulacja przebiega? dawno się nie odzywałaś?!
 
ptencer dzięki ale tyle nerwów mnie to kosztuje że szok , staram się być spokojna..... ale sama wiesz....
Ja tylko w formie pocieszenia moge powiedziec, ze na innym forum, ktore podczytuje, jest dziewczyna z betka z 12dpt 25, 14 dpt miala 60 i niedlugo urodzi blizniaki:-)Moim zdaniem Twoja beta jest jak najbardziej w porzadku, jestes w ciazy!
 
Cześć dziewczynki, no i dzisiaj powtórzyłam betkę (już po raz czwarty i szczerze powiedziawszy myślałam,że ostatni) ale lekarz oczywiście kazał mi powtórzyć bo betka rośnie, dzisiaj jest 19 dpt i betka wynosi 53,50.
48 godz. temu wynosiła 21,92 , dzisiaj pojechałam do niego, żeby porozmawiać, powiedział mi, że nic mi nie obiecuje, ale póki betka rośnie nie można tracić nadziei, mogło się tak zdarzyć, że zarodek zagnieździł się później, oczywiście może to być też ciąża biochemiczna jak i pozamaciczna ale na pewno nie świadczy o tym w tej chwili wielkość tej betki, medycyna to nie matematyka i naprawdę dzieją się najróżniejsze cuda. Jak mu powiedziałam, że lekarz z Inwimedu powiedział, że na 100% ciąży nie ma, bo miałam wynik 7,95, a powiedział mi, że powinnam mieć minimum 80, to odpowiedział mi, że na wyniku z laboratorium jest napisane kobiety nieciężarne do 5,3 i tego mam się trzymać, więc kochane to do następnej betki.........(co ma być to będzie)
bzzz jak sama widzisz Twoja betka wcale nie jest taka zła, ja Twoją wielkość betki osiągnęłam dopiero w 19 dpt.
 
reklama
ANOWI32 no kochana niezłe z ciebie ziółko, nie możesz tak jak inne no nie?! ty musisz po swojemu zaciążać nie wg schematów :-D no i ok ! oby pozytywnie , głowa do góry a jak chociaż jeden gin(czyt DŻIN) mówi ze może być dobrze to będzie i tego się trzymaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:a przede wszystkim nie trać nadziei jestem z tobą, może daleko ale jestem !
 
Do góry