reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

DODORA
A JAK TAM U WAS ? ja już mam taki brzuch że od dwóch tygodni nie mieszczę się w nic, tylko w ciążówkach chodzę. Przytyłam 4kg, ale to dla mnie dobrze, bo teraz ważę w końcu moje upragnione 50 kg :-)
wera - hej :) u nas wszystko dobrze , ja ostatnio jak się wazyłam to przybyło mi 3 kg. a dzis pewnie będzie ze 3,5 - 4 kg. Jak ty ważysz teraz 50 kg. to ty straszna kruszynka jesteś :) i w 9 miesiącu będzesz wazyć tele co ja teraz ...albo i to nie hahahah . Ja tez już mam niezły brzuchol i kazdy mi mówi , że jest duży jak na ten tydzień ciąży :) . Nie wazne bo najwazniejsze , że maleństwo ma się dobrze. Jeszcze nie wiem co to bedzie bo na usg tak się układa , że nic nie widać haha . Życze dużo zdrówka !!!
ptencer - MEGA MEGA MEAGA WIELKI GRATULACJE !!!!!!!!! strasznie się cieszę i życze dwójeczki i wszystkiego dobrego :))))
 
reklama
Hej, witajcie, jestem tutaj po raz pierwszy, więc zagaduję z pewną taką nieśmiałością. Z in vitro mam dwóch przecudownych synków, którzy dzisiaj właśnie kończą 9 miesięcy. Przyznam, że z podziwem czytam posty wielu z Was ze względu na bogatą wiedzę, znajomość ściśle medycznych aspektów in vitro, terminów itp. Ja w trakcie stymulacji, przed i po transferze, w oczekiwaniu na wynik, w ogóle nie zaglądałam na żadne fora ani nie szukałam informacji w Internecie - chyba ze strachu, że przeczytam coś, co mnie załamie. Dopiero teraz odważyłam się tutaj zajrzeć, bo przede mną ważna decyzja: czy decydować się wkrótce na rozmrożenie jeszcze jednego zarodka, który czeka w klinice. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny przygotowujące się do in vitro - dobrze wiecie, że jesteście wspaniałe i że nigdy nie należy tracić nadziei.
 
Anowi32
nie odstawiaj leków, beta niska, ale rośnie. Leki ci nie zaszkodzą, a mogą tylko pomóc fasolkowi. Musisz być czyjna. Czy masz plamienia, czy boli cię ramię, bądź dół brzucha. Czy masz biegunkę lub ból odbytu? Jeżeli beta będzie nadal rosła to musisz czekać do 25dpt i zobaczyć czy będzie widać zarodek. Nie wszystko stracone:) Trzymam kciuki:)

Ptencer
gratuluję:)

Witam wszystkie nowe forumowiczki:)
 
Anowi32 -wg mnie to bierz leki przynajmniej do nastepnej bety. Przy ilosciach hormonow jakie zarzywamy to te kilka dni raczej nie zrobia tobie roznicy , a raczej pomoga.

Mirela02- kiedy chcesz testowac? w mojej zacofanej Szwecji kazali mi testowac po 16 dniach od transweru ,ale ja mysle ze 12 w zupelnosci wystarczy. Mialam podany zarodek 3,5 dniowy .lekarz mowil ,ze ma jakies 8-10 komorek. Jakiej klasy nie mam pojecia ,bo tutaj o niczym cie nie informuja. Czy czujesz cokolwiek po transwerze? Ja nie i juz sie boje.

Nie bede sie przejmowac tylko myslec pozytywnie. Staram sie sobie przynajmniej tak wmawiac

Dobranoc wszystkie dzielne i niepokonane staraczki. Zaden facet nie dalby rady przejsc to co my przechodzimy :)
 
Ptencer gratuluję kochana i cieszę się razem z Tobą :) Betkę mamy bardzo podobną, wiesz że ja szukałam na innych forach czy ktoś miał tak wysoką w 12dtp blastek i nie znalazłam nikogo, nawet przy trojaczkach były mniejsze ;)
Trzymam mocno kciuki za testujące w najbliższym czasie a największe za te, którym się nie powiodło tym razem, nie poddawajcie się :D
 
Ewelina napisz prosze o co chodzi z tymi objawami - ból reki, odbytu??? Zgłupialo mi się.

Ptecner wielki gratulację, nareszcię!!!!!!!!!!!!!

Wie ktoś co z Lolitką?
 
Kaprycha dzięki za buziole -oczywiście odsyłam -ty też w życiu z górki nie masz.... ale "co nas nie zabije to nas wzmocni" tak sobie powtarzajmy:-) ale ty masz na mnie jakiś kojący wpływ jak cię tu widzę to od razu mi lepiej ... no i muszę się poskarżyć że smutno mi było w weekend ... jakoś mało babeczek się pojawiało, no ale tydzień rozpoczęty

ptencer i kwiat_lotosu - no moje drogie, przytulam mocno coś niesamowitego :-D teraz rośnijcie duuuużeeeeeeee :)

ANOWI32 witaj kochana, wiem co przeżywasz ja jestem w podobnej sytuacji ... 16.II. miałam transfer -2 świeżaczki- dwudniowe ?! wczoraj robiłam betę (tak dziewczęta zbiegałam całą miścinę i znalazłam ambulatorium !!!!!) 12 dpt betka -33,7. no więc za telefon i powiedziałam że nie odpuszczę !!!! dzwonię do kliniki a tam pani mówi żeby powtórzyć jutro i jeszcze raz do nich zadzwonić.... i tak zrobię . nie nastawiam się jakoś tak bardzo,wiem że to niewiele, ale ..... spoko co ma być to będzie.... buziole i ty też się trzymaj kochana

Mirela02 i Winki80 - trzymam kciuki ! jak widzicie to często tu działa ... powodzenia
 
Dorocica dziękuję za miłe przywitanie :-) jeżdzimy do Novum o tyle mamy dobrze ,że mamy 15 min drogi do kliniki więc nie szukaliśmy nawet innej kliniki,zresztą Novum jest jak na razie na podium jeśli chodzi o skuteczność,nie warto szukać gdzie indziej.
Ptencer -Gratuluję i trzymam kciuki,powiedz mi ile musiałaś odczekać do drugiego podejścia na mrożoneczki?
 
Czesc kobietki :)

Ja juz po wczorajszej kontroli w Oslo.Jestem w szoku :tak:Bylam pewna ze potrwa wszystko dluzej.. a tu sie okazalo,ze mam kolejna kontrole w piatek 4.03 i prawdopodobnie poniedzialek,wtorek,albo sroda juz punkcja :)
Wszystko jest ok z moimi jajeczkami,pieknie rosna i jest ich duzo :) Wiec juz niedlugo bedzie moj 1 transfer,byc moze w nastepnym tygodniu:)

Anowi32 Nadal trzymam mocniutko kciuki, bzzzz za Ciebie takze :tak:
Mluwka witamy na forum.Mozna tu sie dowiedziec naprawde ciekawych rzeczy a takze otrzymac wsparce,ktore naprawde pomaga i dodaje sily do walki.

Pozdrawiam :)
 
reklama
Mluwka witaj, ja też przy pierwszym podejściu nic nie wiedziałam, poszłam do lekarza zaufałam mu i... u mnie niestety nic , dlatego tutaj trafiłam i teraz o wiele mądrzejsza jestem szykuję się do drugiego podejścia

Anowi32 i Bzzz walczcie do końca trzymam kciuki

czarnykot a kiedy Ty zaczęłaś stymulacje i na jakich lekach?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry