reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witaj czarnykot :-) ja również czekam już na punkcje wczoraj miałam wizytę i mam kilka ładnych jajeczek,w czwartek punkcja,jak dobrze pójdzie w sobotę transfer.Trzymam kciuki.....
 
reklama
dziewczynki dzięki za wsparcie :-)

zuzanka81 ja też jeżdżę do Novum(mam ponad 200km) ma różne opinie ale jak każda klinika.... ty masz się skupić na fasolce reszta jest nieistotna!!! będę trzymała kciuki

czarnykot - no maja droga !!! to wspaniale że tak szybko sprawy się toczą :) mam nadzieję że będziesz miała dużo jajeczek !!! powodzenia relaksuj się na maxa :tak:
 
Witaj czarnykot :-) ja również czekam już na punkcje wczoraj miałam wizytę i mam kilka ładnych jajeczek,w czwartek punkcja,jak dobrze pójdzie w sobotę transfer.Trzymam kciuki.....

zuzanka81 Ty juz też niedługo puncja, a Ty na jakich lekach jesteś i od kiedy miałaś stymulacje i jakim protokołem ? pytam was bo ja już nie pamiętam a mam zacząć w marcu i boję się żeby przypadkiem nie wypadła mi punkcja czy transfer na Swięta i chciałabym mniejwiecej sobie wyliczyć. wiem że sa długi i krótkie protokoły, u mnie jeszcze nie wiem jakim będę szła , dowiem się 11ego marca bo idę do doktorka

dorocica a jak Invimed ?bo ja bardzo blisko mieszkam również tej kliniki ale nigdy o niej nie słyszałam o ich pracy ?
powiem tak, narazie jest ok, miły personel, mają dobre wyniki i robią podobno dużo mniej badań niż Novum ale jeśli tfu tfu nie uda się to zmieniam chyba na Białystok artemida
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czarnykot ja kochana na krótkim protokole byłam,u mnie wszystko dobrze jest nie znają przyczyny i moje jajniki są ok,więc nie chcieli ich rozleniwiać,ja brałam od 2dc encorton +gonal 150ml ,od 6dc encorton+gonal 150ml+cetrotide i menopur po ampułce dzisiaj miałam ostatnie zastrzyki i o 22:30 Ovitrelle ...
 
czarnykot ja kochana na krótkim protokole byłam,u mnie wszystko dobrze jest nie znają przyczyny i moje jajniki są ok,więc nie chcieli ich rozleniwiać,ja brałam od 2dc encorton +gonal 150ml ,od 6dc encorton+gonal 150ml+cetrotide i menopur po ampułce dzisiaj miałam ostatnie zastrzyki i o 22:30 Ovitrelle ...

Zuzanka81 co to za lek cetrotide na co on jest?
 
no ja właśnie słyszałam,że dużo mniej robią badań,co do Białegostoku to podobno są dobrzy 2 na liście klinik.Kochana a masz napisane że mrozaczków nie miałaś ale było 1o komórek rozumiem ,że nie nadawały się ?

wiesz co kochana tyle wiem co z ulotki ;-) i trochę od lekarza .Cetrotide hamuje działanie naturalnego hormon, zwanego hormonem uwalniającym hormon lutenizujący (LHRH). LHRH reguluje wydzielanie innego hormonu, zwanego hormonem lutenizującym (LH), który wywołuje owulację, niepożądaną podczas hormonalnej stymulacji jajników, ponieważ tylko w pełni dojrzałe komórki jajowe nadają się do zapłodnienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no ja właśnie słyszałam,że dużo mniej robią badań,co do Białegostoku to podobno są dobrzy 2 na liście klinik.Kochana a masz napisane że mrozaczków nie miałaś ale było 1o komórek rozumiem ,że nie nadawały się ?

dokładnie, miałam 10 komórek ale niestety żaden mrozaczek nie przetrwał:-( stymulowałam się całkiem dobrze jak pamiętam, wszystko dobrze przechodziłam, nawet po punkcji nie miałam żadnych większych bóli ale niestety:-( a tobie jak rosną pęcherzyki? dużo masz?

wiesz co kochana tyle wiem co z ulotki ;-) i trochę od lekarza .Cetrotide hamuje działanie naturalnego hormon, zwanego hormonem uwalniającym hormon lutenizujący (LHRH). LHRH reguluje wydzielanie innego hormonu, zwanego hormonem lutenizującym (LH), który wywołuje owulację, niepożądaną podczas hormonalnej stymulacji jajników, ponieważ tylko w pełni dojrzałe komórki jajowe nadają się do zapłodnienia.

dzięki bo ja nie miałam tego leku i dlatego pytam a z tego co zuważyłam to nasze kliniki podobnie stymulują. a co u was za problem jest że podchodzicie do in vitro, jak można zapytać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witaj dorocica:)
Jestem tu nowa, troche sie denerwuje, bo czekam na "wynik" * , 8 marca będę mieć robione beta hcg. W sobotę miałam transfer. I najgorsze jest to że nie mam żadnych przeczuć:(
 
Do góry