reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny, dziekuje Wam wszystkie za Wasze kciuki, bardzo pomogly. Moje beta z dzisiaj, 12dpt to 1700. Nadal nie moge uwierzyc
, moj lekarz mowi ze jestem super super w ciazy i obstrawia blizniaki:-)

wielkie gratulacje, piękna beta, super a zazdroszczę ci takiej bety bo ja bardzo bym chciała bliżniaki,
:-):-):-):happy2::happy2::happy2:
zapewne jeszcze długo potrwa zanim uwierzysz w to że jesteś w ciąży, fajnie, zaczynamy fasolkowanie wiosenne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ptencer -nie mam slowa . Gratuluje i zazdroszcze. Ja poprzednim razem w 13 dniu mialam bete 133. Na bank bede piekne blizniaki :) :)
Bzzz- trzymaj sie kobieto ,choc rozumiem ,ze nie jest lekko
Adunia75 ,ja jestem z Malmö i tutaj tez sie lecze. Nie bede sie rozwodzic nad tutejszym ogolnym podejscie do ciazy ,ale rozumiemy sie zupelnie :)

Ja po dzisiejszym transwerze. Poszlo wybitnie dobrze ,bo 3 sniezynki zostaly zamrozone. Tutaj (Szwecja) to osiagniecie bo poprzednim razem 7 mi sie podzielilo ,ale podobno ,zaden nie nadawal sie do mrozenia. Jestem na forum mojej szwedzkiej kliniki i bardzo zadko zamrazaja sniezynki.
Wiec bardzo sie ciesze ,ze az 3 czekaja na kiedys. :) Sam transwer byl szybciutki (max 10 min) i zupelnie bezbolesny. Poprzednim razem bylo gorzej, dluzej , i bolesniej. Nic mnie teraz nie boli ,nawet brzucha nie mam spuchnietego ,co oczywiscie odczytuje jako zly objaw. Obiecalam sobie ,ze nie bede schizowac ,wiec staram sie nie myslec. Oczywiscie jest to niemozliwe.

Dziewczeta ,czy macie jakies rady ,co robic po transwerze co by malenstwo chcialo sie zagniezdzic i zostac na cale 9 miesiecy.

drugie ,ale techniczne pytanie -jak wklejacie te wszystkie info o was na dole pod krecha?
 
ptencer- GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!
winki 80, zuzanka81- witajcie na forum:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Dziewczyny i tak jak mówiłam, dzisiaj powtórzyłam betę ( 17 dpt) i wyniosła 21,92 wykonałam ją po 63 godz. od poprzedniej (poprzednia wyniosła 12,41), dzwoniłam do lekarza z Płocka i mi powiedział no ładnie, rośnie brać leki i w środę powtórzyć badanie, lekarz z Warszawy jak dzwoniłam w czwartek i piątek powiedział na 100% ciąży nie ma za mała betka odstawić leki, i bądż tu mądra.
Jak widzę jaką ma betkę ptencer, to chyba szans nie mam , ale powiem wam szczerze jestem ogłupiała brać te leki czy nie brać tych leków, oto jest pytanie?

Winki 80- odpowiadając na Twoje pytanie wklejam ci odpowiedź Aduni (pisała o tym wcześniej)
Na zielonym pasku na samej górze sa utawienia kliknij na to potem po lewej stronie jest panel uzytkownika wejdz na moje utawienia i edytuj sygnature..... wpisujesz swoją historie i zapisz sygnature - gotowe
 
Ostatnia edycja:
ANOWI32-> niw odstawiaj lekow, betka rosnie, a to najwazniejsze. Ja wierze, ze implantacja byla po prostu pozniej. Powtorz znowu i jak rosnie to jest wszystko ok.
Dziekuje za gratulacje. Co do mojej betki, to jakis gigant!. Nie u kazdego jest tak wysoka, a mimo to jest dobrze, wiec nie sugeruj sie tym. Najwazniejsze, zeby betka rosla
 
ANOWI według mnie beta jest za niska, ale wszystko się jeszcze może zdarzyć jeszcze raz bym sprawdziła jak dalej będzie taka niska to odstaw leki
Ptencer ja w 9 dniu po transferze miałam 233,6
 
Ptencer ogromne gratulacje super wysoka betka czy to było twoje pierwsze podejście ilu dniowe miałaś podane zarodki,
Anowi32 trochę dziwna sytuacja ja bym posłuchała lekarza który robił ci in vitro trzymaj się
witam nowe dziewczyny na forum,
Winki80 będziemy testować w podobnym czasie ja w niedziele miałam transfer co do rad to żyję normalnie zażywam leki przepisane przez lekarza co ma być to będzie a ilu dniowe miałaś zarodki pozdrawiam
 
Ptencer, gratuluje z calego serducha!!! Betka jak marzenie :)

Martynko, witaj kochana. Jak tam Twoje chlopaki? Cholera, uzebienie maja jak sie patrzy, hihi. Co u mnie? Teraz juz ok. Tamten rok byl chyba najgorszym rokiem w moim zyciu ( nie tylko pod wzgledem staranek). Rok minal pod znakiem chorob i niestety smierci gdzie sie nie obejrzalam, czyli w zyciu prywatnym i zawodowym. Jeden wielki koszmar. Nie bede zanudzac, tylko dodam ze mam nadzieje ze w tym roku los da mi troszke odetchnac :)

Co do staran, to jak juz pisalam - w samym tamtym roku stracilam 3 naturalsiki. Pozniej przechodzilam badania by ustalic przyczyne moich niepowodzen. Juz ja chyba znalezlismy wiec w srode jade do kliniki. Przeanalizujemy ostatnie wyniki badan i moze wreszcze zaplanujemy kolejne podejscie do IVF.

Pewnie moj post brzmi troszke dolujaco i melodramatycznie, mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle :(

Witam nowe dziewczynki na forum !

Bzz, buziak :)
 
Ptencer ogromne gratulacje super wysoka betka czy to było twoje pierwsze podejście ilu dniowe miałaś podane zarodki,
mialam podane 2 blastki 5-dniowe klasy 4AA i 3AA. To bylo moje drugie podejscie. Za pierwszym razem mialam c.biochemiczna. Za pierwszym razem mialam tylko 1 zarodka dwudniowego. Za drugim razem pobrano mi 7 komoreczek, 5 dotrwalo do blastek. 2 mi podano, reszta w lodoweczce

Ptencer, gratuluje z calego serducha!!! Betka jak marzenie :)
dziekuje Kochana. Ja wierze w Ciebie mocno!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ptencer
nic się nie odzywałam ale czytałam cały czas Twoje wpisy i ciągle Ci kibicowałam tak jak za pierwszym razem kiedy razem miałyśmy transfer :-)
pamiętasz jak pisałam Ci że drugie podejście się uda, bo zazwyczaj po ciązy biochemicznej się udaje, u mnie też tak było. A więc WIELKIE GRATULACJĘ :-D:-D:-D:-DBARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE CI SIĘ UDAŁO

DODORA
A JAK TAM U WAS ? ja już mam taki brzuch że od dwóch tygodni nie mieszczę się w nic, tylko w ciążówkach chodzę. Przytyłam 4kg, ale to dla mnie dobrze, bo teraz ważę w końcu moje upragnione 50 kg :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry