reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dorocica zaczelam stymulacje 3 lutego.Przez 3 tygodnie Suprecur 4 razy dziennie,potem od 24 lutego Suprecur 2 razy dziennie i Puregon zastrzyk na wieczor 75ml i tak mam ciagnac do piatku 4.03.W piatek kontrola i zobaczymy co dalej,kiedy ta punkcja...
 
reklama
dokładnie, miałam 10 komórek ale niestety żaden mrozaczek nie przetrwał:-( stymulowałam się całkiem dobrze jak pamiętam, wszystko dobrze przechodziłam, nawet po punkcji nie miałam żadnych większych bóli ale niestety:-( a tobie jak rosną pęcherzyki? dużo masz?

ja wczoraj miałam ok 12 ale są w różnym rozmiarze 2 największe mają 17,19 reszta to po 11,14,15 i mam tylko nadzieję ,że chociaż z 5 będzie dobrych :-( ja pierwszy raz się tymuluje do in vitro wcześniej miałam 2 iui a dwa lata temu ciążę pozamaciczną....

dzięki bo ja nie miałam tego leku i dlatego pytam a z tego co zuważyłam to nasze kliniki podobnie stymulują. a co u was za problem jest że podchodzicie do in vitro, jak można zapytać?

tak naprawdę nie ma żadnego z punktu patrzenia lekarzy i psychologów,2 lata temu byłam w ciąży poza macicznej i od tamtej pory znowu nic a wcześniej staraliśmy się 4 lata i nie było efektów........a ,że ja już mam dość wyglądania i cierpliwość mi się anielska skończyła to podjeliśmy decyzję że po 2 iui nie udanych czas na dalsze kroki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zuzanka81 to bedziesz pierwsza,ja dowiem sie w piatek kiedy dokladnie punkcja,wiem tyle ze napewno w nastepnym tygodniu.Trzymam kciuki za Twojej jajeczka:tak: Napewno bedzie ok.
 
Witaj dorocica:)
Jestem tu nowa, troche sie denerwuje, bo czekam na "wynik" * , 8 marca będę mieć robione beta hcg. W sobotę miałam transfer. I najgorsze jest to że nie mam żadnych przeczuć:(
witaj Meg* teraz to odpoczywaj kochana, nie stresuj się, bedzie dobrze a jeśli chodzi o przeczucia to mało która je z nas miała, poprostu wyluzuj i czekaj. a gdzie miałaś transfer, a jakiej klinice?

dorocica zaczelam stymulacje 3 lutego.Przez 3 tygodnie Suprecur 4 razy dziennie,potem od 24 lutego Suprecur 2 razy dziennie i Puregon zastrzyk na wieczor 75ml i tak mam ciagnac do piatku 4.03.W piatek kontrola i zobaczymy co dalej,kiedy ta punkcja...
kurcze, nie wiem co zrobić bo wygląda na to że te Swięta nam przeszkodzą:wściekła/y:
ja wczoraj miałam ok 12 ale są w różnym rozmiarze 2 największe mają 17,19 reszta to po 11,14,15 i mam tylko nadzieję ,że chociaż z 5 będzie dobrych :-( ja pierwszy raz się tymuluje do in vitro wcześniej miałam 2 iui a dwa lata temu ciążę pozamaciczną....

zuzanka81 to masz ładne pęcherzyki, jak to dziewczyny mówiły wcześniej to nie ważna jest ilośc tylko ich jakośc, gowa do góry trzymam kciuki
 
Super, że wszystkie tu możecie liczyć na słowo pocieszenia. Też mam taką nadzieję. Widze, że podobnie jak ja też jesteś po ciąży pozamacicznej. A to jest moje pierwsze podejście do in vitro.
 
*Meg* witaj na forum no to niedługo ta twoja betka -zleci nim się obejrzysz.... powodzenia

zuzanka81 mam nadzieję że rzeczywiście tą kawkę wychylimy.... :) mają taką dobrą z bita śmietaną....
 
czarnykot mam nadzieję ,wielką ....czekam na info w takim razie,będę trzymać kciuki bardzo mocno.A powiedz mi kochana miałaś hiperstymulację możesz mi coś więcej napisać?bo ja pierwszy raz się spotykam z czymś takim.
 
reklama
Do góry