reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bzzz, rybo ale szokujaca historia!!! Matko, co Wy musieliscie przezywac jak Wam powiedziano, ze nawet do IVF sie nie kwalifikujecie, to moge sobie tylko wyobrazic... To jakas paranoia normalnie!
Ciesze, sie ze przynajmniej teraz jestescie w dobrych rekach. Jestescie juz na ostatnich 100 metrach tego maratonu, wiec juz niedlugo doczekacie sie Waszego szczescia, jestem tego pewna!

Jezeli chodzi o finanse, to chyba sie ze mna dziewczynki zgodzicie, ze nieplodnosc to bardzo kosztowna choroba a wsparcie od rzadu jest niewspolmierne, czy jak w Polsce w ogole zadne... Masakra normalnie :(

Ptencer, powiem Ci ze wydajesz sie bardzo spokojna przed betkowaniem. Czy Ty przypadkiem nie zrobilas sikanca i juz dawno wiesz, ze betka jutro bedzie pozytywna? Przyznaj nam sie tu szybko :)
 
reklama
Bzzz, Ptencer, powiem Ci ze wydajesz sie bardzo spokojna przed betkowaniem. Czy Ty przypadkiem nie zrobilas sikanca i juz dawno wiesz, ze betka jutro bedzie pozytywna? Przyznaj nam sie tu szybko :)

:-), kurcze skad wiedzialas. Owszem, robilam testy i sa wszystkie pozytywne juz od ladnych paru dni. Przepraszam Was dziewczyny, ze nie napisalam, ale boje sie zapeszyc strasznie, tak wiec wolalam sprawdzic bete.
Ponizej wklejam tescik sprzed 2 dni
https://picasaweb.google.com/101247857587243735862/23022011#5577918440480285106
Mam nadzieje, ze betka bedzie wysoka:-)
 
Dziewczyny a propos blokady psychicznej, ja uważam, że na pewno coś w tym jest znam dziewczynę, która mieszka w Niemczech i jej lekarze powiedzieli że nie kwalifikują się nawet na in vitro, ile ona łez wylała ale po jakimś....... jakimś czasie się pogodziła z tą sytuacją, jak się pogodziła, to za chwilę nie mogła uwierzyć, że naturalnie zaszła w ciążę, znam też dziewczynę która zbierając kasę na in vitro też zaszła naturalnie, której oczywiście lekarze też nie dawali szans na naturalną ciążę, takich przypadków mogłabym jeszcze powymieniać, a co z dziewczynami, które w trakcie albo po adopcji dziecka zachodzą w ciążę naturalnie, albo po in vitro z drugim dzieckiem.
bzzz,Ptencer, cały czas trzymam za Was kciukasy, oby betki były jak największe.
 
Ptencer
kochana gratuluję z całego serca:) Jakbyś mogła przypomnieś, gdzie się leczycie, bo chyba przeoczyłam?
Z dziekowaniem wybacz, ale poczekam do jutra:-)
Ja mieszkam w Asutrii, wiec leczymy sie w Wiedniu, w klinice Goldenes Kreuz-> wiem, ze z Polski to kawal, ale goroco polecam. Podobno jedna z najlepszych klinik w Europie

bzzz,Ptencer, cały czas trzymam za Was kciukasy, oby betki były jak największe.
dzieki za kciuki, przydadza sie:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ptencer, Ty cholero :))) Krecha jak sie patrzy!!! Cichutenko gratuluje, teraz trzymam kciuki za serducho na USG.
(skad wiedzialam? Zboczanie zawodowe hihi)

Mowilam Wam, wiosna idzie i fasolki zaczynaja sie sypac :)

Anowi, jak juz mowilam kazdy wierzy w to co chce. Ty wierzysz w blokade psychiczna, a ja wierze w bledna diagnoze.

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na fasolkowy wysyp!
 
Ptencer, Ty cholero :))) Krecha jak sie patrzy!!! Cichutenko gratuluje, teraz trzymam kciuki za serducho na USG.
(skad wiedzialam? Zboczanie zawodowe hihi)
Anowi, jak juz mowilam kazdy wierzy w to co chce. Ty wierzysz w blokade psychiczna, a ja wierze w bledna diagnoze.
jeszcze raz przepraszam, tylko ja nawet jeszcze sama do konca nie wierze, ze to moze byc prawda. Wiem, na tescíe kreska jest super, ale ja chyba potrzebuje potweierdzenia od lekarza, zeby wiedziec, ze jest ok:-)
Ja prawde powiedziawszy, tez zbytniom nie wierze w te blokade psychiczna. My przez 1,5 roku probowalismy i nawet nie myslalam, ze cos moze byc nie tak, zero blokady. I co, nic. Dopiero diagnoza dala nam do myslenia i mam nadzieje, ze jutro potwierdzi sie sukces.
Nawet moj lekarz powiedzial, ze nie ma czegos takiego jaka ta oslawiona blokada-> a normalnie to najlatwiejsza wymowka dla kazdego lekarza
 
Ptencer, rybenko kochana, nie przepraszaj bo nie ma za co! To, ze nie chcesz zapeszyc i ze pomimo || kresek na tescie ciagle nie mozesz uwierzyc, ze jestes w ciazy- jest zupelnie naturalna reakcja! Pewnie jeszcze duzo wody uplynie, zanim w to uwierzysz :)

Cos mi sie wydaje, ze zaczelas dobra passe na forum :):):)
 
reklama
ptencer - normalnie...HURRA!!!!! wiedziałam że będzie dobrze, ale zgadzam się z Kaprychą ze ty spokojna byłaś jak cholera! super !:-D no i też myślę że twoje dobre fluidy podziałają na resztę kobitek do jutra- zmykam czytać książkę :))) jeszcze raz hurra i ściskam mocno :tak:
 
Do góry