reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny pomóżcie, pisałam Wam że robiłam betę 13 dpt i wyniosła 7,95 mój lekarz który mnie stymulował (inny lekarz mnie stymulował i w innym miejscu miałam punkcję i transfer) powiedział, że zrobiłam za wcześnie ale jest szansa i mam powtórzyć za 4 dni, natomiast lekarz gdzie miałam robiony transfer powiedział, że 7,95 to za mało na ciążę i kazał odstawić leki.
Powtórzyłam betę po ok. 36 godz. (w 14 dpt) i wyniosła 12,41 i wkońcu zgłupiałam co to znaczy, wiem że pisałyście mi, że najważniejsze żeby rosła, ale z drugiej strony nie spotkałam się żeby któraś dziewczyna w ciąży miała tak niską betkę, napiszcie mi co to jeszcze może oznaczać:confused::confused::confused::confused:
 
reklama
Sorry, ze sie wtrace (bo juz od dawna nie udzielam sie na forum).

Kochana, nie odstawiaj lekow. Przyrost jest idealny. Betka jest malutka, bo mozliwe ze implantacja byla pozno.

Różne rzeczy już widziałam na forach, wiec kochana możliwe ze Ty tez jesteś jednym z wyjątkowych przypadków.

Zadzwoń do lekarza. Betke powtorz w poniedziałek.

Jedna z głównych zasad to - Póki betka rośnie, niczego nie odstawiamy - pamiętaj !


Adunia, przyczyna chemiczna? Hmm mnie pierwsza rzecz jaka nasunela się na myśl, to immunologia. Poza tym w ogromnej większości osob cierpiacych na nieplodnosc idiopatyczna, problemem jest własnie immunologia. Ja nie wierze w teorie "blokowania się psychicznego", myśle ze jeżeli para jest "zdrowa" a ciąży nie ma, to problem nie został zdiagnozowany i należy nadal szukać powodu nieplodnosci.
Blokowanie się psychiczne to mit ( wg mnie), to czy ktoś chce bardzo zajść w ciążę, czy tez w ogóle jej nie chce, nie ma wpływu na to co "natura" nam zgotuje.

Pozdrawiam Was wszystkie

Trzymam kciuki mocno!!!!
 
Ostatnia edycja:
ANOWI32-> Twoja betka urosla w ciagu dnia o 56%, wiec jest b.dobrze. Owszem jest niska, ale mozliwe, ze tak jak mowi Kaprycha, implantacja byla pozniej. Teraz jestes w ciazy:-).
Dziewczyny, dziekuje Wam wszystkim za Wasze mocno zaciagniete kciuki. W poniedzialek juz robie betke:-)
 
Anowi32 skoro betka wzrasta to chyba dobrze, gorzej jakby spadala :/ Ja bym lekow nie odstawila.Zrob sobie jeszcze raz bete za 2 dni i mysle,ze wtedy bedzie juz wiadomo wszystko. Trzymam kciuki kochana :)
 
Dziewczyny właśnie dzwoniłam do lekarza i powiedział mi, że 12,41 to jednak za mało mimo, że był przyrost i mam odstawić leki już sama jestem głupia, niewiem co mam robić, ale chyba do poniedziałku jeszcze pobiorę leki, chyba mi nie zaszkodzą:szok:
 
Dziewczyny, nie wkurza Was ze moderator do tej pory nie utworzył nam/Wam osobnego wątku dla Invitrowek? Możnaby by wtedy mieć podwatki z temtyka dla nas interesująca, łatwiej by było znaleźć informacje których szukamy. Na przykład podwatek o diecie, suplementach, o ilości prób, typie nieplodnosci, szczęśliwych zakonczeniach itp. A tak, to sciskamy się tu na jednym podwatku i żeby się czegoś dowiedzieć, nowe dziewczyny musza przeczytac 600+ stron.

Pozdrawiam

Anowi, slonce zrobisz jak uwazasz, ja bym lekow nie odstawiala. Zrob bête w poniedzialek, jak nie urosnie to wtedy odstawisz rybo.

Kciuki trzymam mocno
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A Ty Kotku, ciagle jestes w procesie stymulacji, czy podpis masz nieaktualny? Sorry, ze taka wscibska jestem :)
 
ANOWI32 TRZYMAM MOCNO KCIUKI JA TEŻ BYM NIE ODSTAWIaŁA JESZCZE LEKÓW NIC ZŁEGO CI NIE ZROBIĄ A NÓŻ WIDELEC SIĘ PRZYDADZĄ :)

czarnykot bardzo ci dziękuję za wsparcie , muszę przyznać że wczorajsze nerwy bardzo mnie wykończyły dziś czuję się taka zmaltretowana jakbym miała kaca :sorry2:
ptencer kciuki cały czas zaciśnięte :-D
 
reklama
bzzzz - powinnas dostać klapsa ....ech...:))))) po co ten sikaniec ?? teraz leć na betke bo tylko ona '' prawde ci powie '' , masakra , że , musisz czekac tydzien na wynik , może uda ci się dotrzeć gdzieś bliżej cywilizacji to wynik miałabys tego samego dnia. Wciąż wierzę , że może być dobrze :))))
anowi32 - popieram dziewczyny , nie odstawiaj leków , moja koleżanka tez miała taką małą betkę i lekarz kazał jej cały czas przyjmować leki a nawet zwiększył jej dawkę progesteronu , u niej niestety betka nie rosła :( ale u ciebie przyrasta póki co więc trzeba wierzyć, że się uda bo na tym forum różne cuda już sie zdarzały :) . Póki co oszczędzaj się i bądź dobrej myśli. Łap fluidki &&&&&&&&&& może pomogą :)
 
Do góry