reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

głowa do góry!!! jeszcze nic pewnego u mnie....
też jestem u zamory . a co do objawów to sama nie wiem- mam lenia, ale to norma ,zaraz lecę do pracy:) dziś nie mogłam spać w nocy
brzuch boli jak na @ -sama nie wiem, ale bardzo chcę wierzyć ze jest ok
:)))
pozdrawiam i trzymam kciuki
 
reklama
Wiki właśnie czekałam na informację od Ciebie jak betka, bo pisałaś że dzisiaj sprawdzasz, ale widzę że masz stracha tak jak ja, ja to bym najlepiej wogóle nie robiła tylko czekała jak coś na @ ale wiem że muszę zrobić, ale chyba dobiero w piątek, choć oczywiście też mnie korci ale jak sobie przypomnę te wszystkie testy ciążowe to mi się odechciewa
 
Wiki09 Jak ja ciebie rozumiem;-)
Moje plamienie niestety przerodziło sie w @ :wściekła/y: widac los sobie zazartował ze mnie w postaci tych testów tylko jakos nie jest mi do śmiechu:-(
Teraz odpoczne troche naładuje baterie przed kolejnym atakiem...
Trzymam kciuki za wszystkie oczekujace i głowa do góry dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
Wiki09 Jak ja ciebie rozumiem;-)
Moje plamienie niestety przerodziło sie w @ :wściekła/y: widac los sobie zazartował ze mnie w postaci tych testów tylko jakos nie jest mi do śmiechu:-(
Teraz odpoczne troche naładuje baterie przed kolejnym atakiem...
Trzymam kciuki za wszystkie oczekujace i głowa do góry dziewczyny

Adunia === przykro mi ze tym razem sie nie udalo.....Nastepny raz musi byc strzalem w 10-tke.....juz teraz zaczynam trzymac kciuki:tak: Bedzie dobrze;)

Anowi jutro już zrobię betkę bo juz mam dość niepewności a po drugie będe mogła się upic:no: z rozpaczy
Wiki === trzymam mocno kciuki za piekna jutrzejsza betke;-)

U mnie nic nowego, dzis moj 17 dc, wiec czekam na @ i zaczne stymulacje do kolejnego IVF.....mam nadzieje ze tym razem skonczy sie szczesliwie dla nas:-)
Pozdrawiam !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
adunia75 smutno :( trzymaj sie i napewno nastepnym razem sie uda ...badz dobrej mysli.

Ja jutro na kontrole,ciekawe jak tam radza sobie moje janiki hehe. Dziwie sie troche,bo podczas pierwszej stymulacji mialam duzo energi,a jedyne co mnie bolalo to podbrzusze od czasu do czasu.No a teraz jestem wykonczona,po pracy padam na sofe i nie mam sil na nic,a biore dopiero 3 tygodnie spray do nosa....az strach pomyslec co bedzie jak zaczne zastrzyki...uffff...oby jutro wszystko sie powiodlo:/

wiki09 trzymam kciuki za jutrzejsza betke:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieki dziewczyny jesteś♥cie kochane i szczerze wam powiem ze łatwiej sie przez to przechodzi jak ma sie takie wsparcie.
Dobrze ze do was dołaczyłam.
czarnykot Musisz być silna pamietaj ze duzo od nas samych zalezy.
Wszystkie musicie wierzyć że los jeszcze bedzie dla nas łaskawy...
 
reklama
adunia- tak mi przykro :(((( , wiemy wszystkie co czujesz , ale nie martw się bo masz jeszcze szansę na bycie mamusią tylko jak to z tym wszystkim bywa musisz poczekać , swoje wypłakać i przeżyć , tak jak większość z nas. Zobaczysz , że z każdym dniem bedzie ci lepiej i lżej . Odpocznij od tego wszystkiego - tylko nie za długo :) bo trzeba ruszać w dalszą drogę po swoje szczęście . Trzymaj się i głowa do góry.
wiki - ja się dołączam do zacisnietych kciuków dziewczyn &&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry