reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W tym teście wyszło mi 32.5 %, ciekawe ile w tym prawdy ;-). Dziewczynki a czy po duphastonie i luteinie jest stan podgorączkowy?? Biorę od piątku wieczora, gdzie w pt miałam punkcję, a od wczoraj po 3x1,i wczoraj temp miałam 37,1, a dziś 37,2.
Lilia jutro na pewno dam znać kiedy będę mieć transfer :-)
 
W tym teście wyszło mi 32.5 %, ciekawe ile w tym prawdy ;-). Dziewczynki a czy po duphastonie i luteinie jest stan podgorączkowy?? Biorę od piątku wieczora, gdzie w pt miałam punkcję, a od wczoraj po 3x1,i wczoraj temp miałam 37,1, a dziś 37,2.
Lilia jutro na pewno dam znać kiedy będę mieć transfer :-)

wydaje mi się, że progesteron podnosi temperaturę

mój Emek zamówił sobie lazanię eh jak mi się ie chce dziś gotować
 
Mi wyszło 23,8% ...
Gdyby patrzeć na tą statystykę albo ogólną statystykę powodzenia IVF na transfer teoretycznie z moich 4 blastusi powinna być 100% ciąża i tego będę się trzymać :-D

montana8 progesteron podnosi temperaturę ciała - ja mam zawsze >37 jak biorę ...
 
montana8 progesteron podnosi temperaturę ciała... mi tez podnosila i mialam 37 i powyzej.... kiedy mi sie udalo zaciazyc to tez mialam 37,6

Mi wyszlo 23,8.... to tez kiepski wynik....
 
reklama
chyba wiele zależy od wieku...
no lazania w piekarniku. kto się pisze na kawałek?

STA45922.jpg
 

Załączniki

  • STA45922.jpg
    STA45922.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 58
Do góry