reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Montana witaj :)

Kinga jesteś w ciąży i nie ma innej opcji!! bedzie dobrze :)

Lalka nie bez powodu się mówi, że piź..i jak w kieleckim. Mnie totalnie zasypało i o dziwo pierwszy raz od jakichś 10 la na moją ulicę przyjechał pług i piaskarka :) było to o 5 jak Emek wyjeżdżał do pracy, a o 8 już nie było po tym śladu wszystko zasypane! Nawet moj ot nie chce iść na dwór!!

A mnie dziś wzięła chcica na sałatkę z tuńczyka :) mniam :)
 
reklama
Hey ;-) mam pytanie ;-)

Od kiedy przyjmowałyście progesteron przy criotransferze?
Już przed czy dopiero po?

Ja we wtorekw 12dc ok 15 miałam podaną ovitrelle,więc pęcherzyk powinien pęknąć w ciągu 36h,od soboty miałam zacząć brać progesteron...-transfer w 19dc.
 
Mam nadzieję,że za szybko go nie biorę...czy to może źle wpłynąć na powodzenie...czasami mam plamienia gdzieś 7dni po owulacji,więc powiedziałam do lekarza że chce tego uniknąć i mówił żeby brać od soboty...
 
Majka : może lepiej nie ryzykować . Ja tamtym razem farbowałam i nie przyniosło to nic dobrego . Nie wiem czy przez farbowanie .... ale tym razem już nie będę ryzykowała .
 
lalka ja też w bliźniaku :)

a po transferze można? moje włosy wołają o pomstę do nieba, miałam zrobić w trakcie stymulacji ale nie zdążyłam
 
Moje wszystkie koleżanki farbowały włosy w trakcie starań,w ciąży mając blond włosy...

Rozmawiałam na temat farbowania z ginekologiem i powiedział żeby nie dac się zwariować,że farba nie przenika przez skórę....

Wiem,że w naszych sytuacjach człowiek wszystkiego się boi...jeśli się boisz to nie farbuj...
 
reklama
Do góry