reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szarlotka80
zastrzyki należy przyjmować o stałych prach, do tego leki również. W trakcie stymulki, co klinika to inne zwyczaje, jedno robią usg i e2 przedz każdym podaniem zastrzyku inni co 2 dni,a jeszcze inni jak im się zachce. Tak więc to akurat trudno mi jest okreslić. A poza tym nic się nie bój. Nie takie straszne, lepiej popracuj nad formą psychiczną. Mma nadzieję że będzie to twój pierwszy i ostatni raz:)

Myszka28
Witaj na forum:)

Życzę wszytskim kobitkom oczekującym wysokiej bety:)

Dziekuje za mile przywitanie:-) Tak bardzo bym chciala aby nam sie wszystkim udalo wreszcie zajsc w ciaze;-) I mam nadzieje ze niedlugo tak sie stanie:tak:
 
reklama
Dziewczyny czy któraś moze mi pomóc? Od poniedziałku mecze sie z potwornym bólem głowy to juz drugi dzien, nigdy wczesniej czegos takiego nie miałam. Z łóżka po prostu nie wychodze brałam panadol ale nie pomaga i ból nie ustaje.Czy to normalne 8dpt????:-(
 
Dziewczyny czy któraś moze mi pomóc? Od poniedziałku mecze sie z potwornym bólem głowy to juz drugi dzien, nigdy wczesniej czegos takiego nie miałam. Z łóżka po prostu nie wychodze brałam panadol ale nie pomaga i ból nie ustaje.Czy to normalne 8dpt????:-(

Adunia75 - niewiem co Ci doradzic....moze jakies zimne oklady i sen Ci pomoga....Ty jestes po transferze??
 
Myszka28 Tak 8 dzien po transferze i zastanawiam sie ze moze ten ból głowy to reakcja na progesteron który teraz biore??Sama juz nie wiem licze ze starszaczki beda wiedziały:-(
 
Myszka28 Tak 8 dzien po transferze i zastanawiam sie ze moze ten ból głowy to reakcja na progesteron który teraz biore??Sama juz nie wiem licze ze starszaczki beda wiedziały:-(

Takze trzymam mocno kciuki za wieeelgasna betke:-)
Czy to Twoje pierwsze podejscie do IVF, bo jeszcze nie zdazylam przeczytac forum do konca, wiec nie jestem zorientowana;-) I mam nadzieje ze te bole glowy szybko mina:tak:Pozdrawiam:blink:
 
Witam dziewczynki:) Po krótkiej nieobecności znów się pojawiam z dobra- mam nadzieje wiadomością:) Jesteśmy umówieni na wizytę w Warszawskim InviMedzie na 08.04 (inaczej nie ma szans na urlop mojego M a ja sama nie dam rady się dostać do kliniki:)) Jestem dobrej myśli:) Czekamy co dalej...
 
Dziękuję za rady dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Będę starała się myśleć pozytywnie:):)....Jestem umówiona na jutro na 17.10...i dowiem się wszystkiego...mam nadzieję że usg co 2 dzień....:)Bo jak będę miała codziennie do kliniki zasuwać to mnie zadźgają w pracy:)....Lepiej mi jak tu z Wami posiedzę:)Zaraz pozytywniej myślę...Także jeszcze raz dziękuję baaaaardzo a jutro się odezwę jak już będę po.....:)
 
Cześć Dziewczynki.
Znowu wpadłam podesłać fluidki ciążowe &*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&* - mam nadzieję, że dolecą we właściwe ręce ;)
Dodora - dzięki za rady co do walki z anemią. Orzeszki brazylijskie pomogły przed transferem to może i teraz dobrze podziałają :) Dziś byłam oddać krew na morfologię - zobaczymy co z tego wyniknie. A jak Ty się czujesz?
Anja - wysłałam Ci priva mam nadzieję, ze dotrze :)

Dziewczyny - nie ma przeciwwskazań do robienia transferów miesiąc po miesiacu - u mnie właśnie taki transfer był skuteczny:)
Trzymam kciuki za Was !!!

Aniołeczek - Tobie też życzę powodzenia i pamiętaj - nie ma złych decyzji jeśli są zgodne z Twoim sumieniem. O wszystkich invitrówkach wiele osób źle mówi a mimo wszystko działamy bo tak nam sumienie podpowiada :)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki:) Po krótkiej nieobecności znów się pojawiam z dobra- mam nadzieje wiadomością:) Jesteśmy umówieni na wizytę w Warszawskim InviMedzie na 08.04 (inaczej nie ma szans na urlop mojego M a ja sama nie dam rady się dostać do kliniki:)) Jestem dobrej myśli:) Czekamy co dalej...

Aniołku,
To cie może zainteresować:

Bezpłatne porady genetyczne w INVICTA WARSZAWA - zapłodnienie in vitro INVICTA

Porady genetyczne 2 x w tygodniu, co prawda na te bezpłatne juz za późno.
 
reklama
Dziewczyny wyjaśniła sie przyczyna moich silnych bóli głowy i ogólnej niedyspozycji:-) Byłam odwodniona!!! Kurcze taka klapa nawet nie wiem jak to sie stało :zawstydzona/y: a miałam dbać o siebie w tym szczególnym okresie. Ale jeszcze tydzien i wszystko bedzie jasne choc korci mnie zrobić sikańca. Martwie sie troche bo NIC sie nie dzieje zadnych bóli brzucha itp. :-(
vane76 Ca u ciebie jak sie czujesz???
 
Ostatnia edycja:
Do góry