reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jo.M. a u ciebie jak sytuacja wyglada, bo widze po ;liscie ze wizyty u immunologa masz? cos konketnego juz wiadomo dlaczego tyle ladnych zarodkow poszlo na zmarnowanie?
Ostatnio dziewczyna mi na bocku pisala,ze wazne jest tez kontrolowanie pozomu induliny i glukozy,ze warto zrobic krzywe cukrowe i ze to niby tez moze miec niekorzystny wplyw na implantacje...
 
reklama
Kikifish - No to nie zostaje Ci nic innego jak łykać ten euthyrox , kiedyś dziewczyny też pisały żeby go popijać wodą z cytryną , że niby lepiej działa. wypróbuj i to. :-)

Hope - No widzę , że przeszłyśmy to identycznie łącznie z podskokiem na fotelu:-D. Ach ile się trzeba namęczyć żeby mieć choć jedno szczęście w domu:baffled:. Ja czasem do M sobie żartuję że tyle trzeba znieść dla tych naszych dzieci a one być może jak podrosną to będą nam tylko pyskować :-D:-D:-D.
 
Kikifish - No to nie zostaje Ci nic innego jak łykać ten euthyrox , kiedyś dziewczyny też pisały żeby go popijać wodą z cytryną , że niby lepiej działa. wypróbuj i to. :-)

Hope - No widzę , że przeszłyśmy to identycznie łącznie z podskokiem na fotelu:-D. Ach ile się trzeba namęczyć żeby mieć choć jedno szczęście w domu:baffled:. Ja czasem do M sobie żartuję że tyle trzeba znieść dla tych naszych dzieci a one być może jak podrosną to będą nam tylko pyskować :-D:-D:-D.
Kiki tez tak slyszlam....ale mi sie jakos nie chce i woda go tylko popijam haha

Jo.M.
moj emek sie smieje zawsze jak z przyjaciolmi rozmawiamy,ze jak sie dziecko urodzi to od razu wpierdziel,ze tyle kasy nas to kosztuje haha....niestety droga przez meke....mam nadzieje tylko,ze na koncu tej drogi jest Nasze szczescie :)
 
Hope - powodzenia na jutrzejszym crio... :-)

Jo.M - zdecyduje sie chyba na ten scratching :-)

kikifish87 bidulko moze teraz sobie twoja tarczyca poradzi skoro bierzesz wieksze dawki... hmmm no ale wiadomo dlaczego?
 
Hope - tak w końcu wybrałam się do immunologa bo już mi ręce opadają. na tą chwilę okazało się że mam wirusa cytomegalii a M chlamydii :szok: , no i skoro on ma chlamydię to znaczy że ja też mam gdzieś w narządach mimo że wyniki z krwi pokazały wynik ujemny. Więc ostatni miesiąc łykamy same antybiotyki. 30 mam kolejną wizytę u immunologa i zobaczymy co dalej. O insulinę i cukier zapytam właśnie lekarza na kolejnej wizycie mam też dużo innych przykładowych badań które dziewczyny poprzechodziły także popytam i zobaczymy.

A to dobre z tym wpierdzielem , o mało z fotela nie spadłam.:-):-):-)

Olusia - Jeżeli nigdy nie miałaś scratchingu to warto spróbować.Tylko pamiętaj najlepiej 1 cykl przed transferem.
 
Ja zaczelam od Nowego Roku modlic sie do sw.Rity od spraw trudnych i beznadziejnych....

Przeczytalam ksiazke o "Cudach Sw. Rity" glownie pisano o cudach poczecia dzieci....zaczelam wierzyc,ze ona mi pomoze....


Nie jestem jakas nawiedzona pod tym wzgledem ale od kiedy meza wujek po krytycznym stanie zdrowie,gdzie jedna noga byl na drugim swiecie wyzdrowilal zaczelam wierzyc w ten cud. Rodzina caly czas sie za niego modlila do sw.Rity i udalo sie...
Mialm raka odbytnicy, zostal zoperowany, nastapily komplikacje i caly mocz i kal rozlal sie w srodku,dostal zapalenia otrzewnej, byl w spiaczce, narzady odmawialy posluszenstwa...dzisiaj ma stomie, chodzi, po malu zaczyna nabierac wagi...nie jest tak jak przed operacja ale i tak to cud,ze wyszedl z tego....
 
reklama
Jo.M. ja tez juz prof powiedzialam,ze jak teraz sie nie uda czego nie biore pod uwage to chce gruntownego przebadania bo nastepnych zarodkow nie dam sobie zmarnowac....oni tylko z checia by w ciemno probowali...musze tez znalezc jakiegos dobrego immunologa w poblizu :)

W takim badz razie &&& za wytepienie chlamydii i cytomelagii...a siooooo....
 
Do góry