reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzia76 - piękny Estradiol. Gratuluję takiego wyniku. Kciuki zaciskam za Twoją jutrzejszą punkcję.

Bziumelka
- ty tutaj czarnowidztwa mi nie stosuj. Wcale nie musi być jakiś objawów, żeby było dobrze. Więc poczekaj do środy.

A ja dzisiaj właśnie kiepsko się czuję - mdliło mnie, mam temperaturę ( 37 i 2, ale to przez leki) i w dodatku biegunka i zaś mam stracha, że przez to będzie nie tak. Już tak kiedyś miałam -w ciąży naturalnej organizm się mi oczyszczał wtedy jak było już nie tak, ale.... skoro nie mieliśmy stosować czarnowidztwa to musi być dobrze prawda? :tak:

genna, almek - kciuki za pozytywne wizyty u immunologa zaciskam

agitek - oby jutrzejsza weryfikacja Twoja była pozytywna. Czego Ci z całego serca życzę i zaciskam kciuki &&&&&&&&

Minni27 - Ksiuki za jutrzejsze badania, oby maluszek był super zdrowy.

Anulla28 - życzę Ci,żebyś była dobrą kurką i dużo jajeczek miała :tak:

Kasik36
- zapraszam.... jeszcze mam pączusie w domku.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Słyszeliście w wiadomościach o tycj blizniakach co nie przeżyły bo nie było żadnego kompetentnego lekarza do zrobienia usg!!!!!!!! Szok. Ojciec dzieci wypowiadał się ze 5 lat się starali. Az sie poplakalam. ..
 
Bziumelka

Nie sugeruj sie temperatura to bierzemy po transferze leki ktore mogą wplywac na temperature albo ja obnizac albo zwiekszac. ja mimo tego ze sie udalo to caly czas mialam bite 36,6 :) wiec nie sugeruj sie absulutnie


Ja tam wierze w Twojego pingwinka :)


Mi test sikany bardzo blada kreska wyszla 6 dpt taka widoczna dopiero pod jakims katem i pod swiatlo
Bete robilam 10 dpt

A dlaczego chcesz robic bete 6 dpt ? mi sie wydaje ze to zdecydowanie za wczesnie

Mi kazali dopiero 12 dpt a ja tak zrobilam wczesniej

Pozdrawiam
 
No mogę powiedzieć że jestem z siebie dumna!! Absolutnie sama zrobiłam prawdziwy zastrzyk,zmieszałam proszek z płynem, pobrałam do strzykawki, zmieniłam igłę i wstrzyknęłam. Wczoraj trzęsły mi się tece a dziś już nic. I co napiszecie?jesteście ze mnie dumne? Wiem,że to głupie tak się eksctytować taką pierdołą, ale pokonałam swoją największą fobię !!
 
Bziumelka ile razy już tak było, że dziewczyny pisały, że nic nie czują, wiedzą już, że nic z tego a potem na becie cudowna niespodzianka :-)

Madzia76
baaaaaardzo mocne kciukasy za jutro 9:00!!!! pięknie naprodukowałaś. A tak z ciekawości, bo sama nie wiem punkcje robią Tobie w Policach czy jakoś w Vitro?

mmm tylko bez takich mi tu... ja zamierzam zaciążyć przy pierwszym IVF, więc mi tu proszę takich rzeczy nie wypisywać!!!!:angry::-D
 
Bziumelka

Nie sugeruj sie temperatura to bierzemy po transferze leki ktore mogą wplywac na temperature albo ja obnizac albo zwiekszac. ja mimo tego ze sie udalo to caly czas mialam bite 36,6 :) wiec nie sugeruj sie absulutnie


Ja tam wierze w Twojego pingwinka :)


Mi test sikany bardzo blada kreska wyszla 6 dpt taka widoczna dopiero pod jakims katem i pod swiatlo
Bete robilam 10 dpt

A dlaczego chcesz robic bete 6 dpt ? mi sie wydaje ze to zdecydowanie za wczesnie

Mi kazali dopiero 12 dpt a ja tak zrobilam wczesniej

Pozdrawiam

Lilka no to u Ciebie tempka faktycznie taka slabo ciazowa byla:) A robie w 7dpt bete a to dlatego ze jestem tutaj na tym forum i dziewczyny (najczesciej te z Invicty) robia bete ok.6dpt i czesto juz cos wychodzi a ze ja niecierpliwa to tez zrobie:) Ale powtorze nawet przy becie 0,1 w piatek/sobota zeby nie bylo ze za wczesnie leki odstawie....

Lilka a jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Pisalas ze podchodzisz z rzadowego a mialas podane dwa zarodki?? Przeciez podaja tylko jeden....


Moja mama powiedziala mi ze glupia jestem ze chce teraz cos czuc... Moze i ma racje... Tylko te mdlosci (klucha w gardle) mnie bardzo meczy:(
 
reklama
Do góry