reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny.
Ja już na końcówce stymulacji mam kilkanaście pęcherzykow a nic nie czuje. Nie ma dużego brzucha, nic mnie nie boli zastanawiam się czy to normalne? Co myślicie? Może one same już pękły?
Mam jeszcze pytanko czy do punkcji można z mężem się zabawić? :)
 
reklama
Bziumelka


to super ze jesteś zadowolona z kliniki oby to się nie zmienilo :)
z dr K tez mialam do czynienia na jednej wizycie nie powiem trochę się ceni ....
może dlatego ze szlas krótkim to slabo się stymulowalas ?
ja szlam dlugim... bralam yasminelle gonapeptyl gonal fostimon merional dhea Eliot dostinex itd

nie mam pojęcia czym się różnią protokoly.

dlaczego nie masz nadziei na powodzenie ? ja tez tak pidchodzilam ... ale ciągle z maluchami rozmawialam :) ze muszą ze mną zostać i podzialalo tyle ze w 6 tyg zostali jeden

a tak na poważnie to juz od 3 dnia po transferze bolal mnie brzuch jak na miesiaczke ciągle latalam siku :) i jeden dzień czulam się jak by mnie choroba rozbierala a na drugi dzień jak ręką odjal to byli dziwne bardzo. a najbardziej zaczelo mnie zastanawiać ze przed terminem miesiączki przestaly bolec piersi a bolaly caly czas od momentu wzięcia pierwszej tab anty... po kilku dniach znów zaczely bolec i tak jest do dziś. brzuch podobnie jak na @ tez pobolewa do dziś...

a Ty widzisz jakieś zmiany ? zobaczysz będzie dobrze trzy mam kciuki i mowie Ci PAN doktor ma dobra rękę do transferów Pozdrawiam


U mnie nic nie bedzie z tego crio, mierze tempke i jest niska jak dla mnie 36.93 i od trzech dni stala wiec nic sie w organizmie nadzwyczajnego nie dzieje. Piersci mnie w ogole w tym cyklu nie bola, co bardzo dziwne, bo zawsze byly napiete.... Brzuch moza by powiedziec ze nie boli to ze czasami cos delikatnie piknie to nie biore tego do siebie... Jedyne co bylo to ze mnie mdlilo ale to w 2 i 3dpt a to zawczesnie na obiawy... Wiec w srode proforma beta i odstawianie lekow.... To nie ten cykl:-:)-:)-:)-(
 
Bziumelka- brak objawów to czasem dobry znak, a do póki nie masz bety nic nie jest stracone. Trzymam kciuki abyś się miło zaskoczyła :)
 
Cześć dziewczynki :-)
Sorki ale wczoraj nie dałam rady wejść na forum, miała zwariowany dzień. Rano robiłam badania przed podglądankiem. Tak mi baba wwaliłą igłę w żyłę że mam siniaka na pół ręki. Jednak jak w klinice pobierają krew to sa delikatniusie, a ja wczoraj musiałam zrobić w szpitalu bo sobota. No nic to nie umrę z tego powodu. Już referuję co u mnie.
A więc:
w prawym jajniku mam 7 pęcherzyków 19-21 mm, w lewym 5 pęcherzyków 17-18 mm, estradiol 2243 i nie zapytałam o endo.:wściekła/y:.
Ale generalnie jutro 9.00 punkcja. Wczoraj wzięłam już o 22 ovitrelle i do dzieła.

mmm widzę że u Ciebie też całkiem nie zła armia pęcherzyków. Myślę że do punkcji to one spokojnie urosną jeszcze troszkę.
majka 201 u Ciebie też całkiem dobre pęcherzyki no to będę trzymała za Was mocno kciuki, a Wy trzymajcie za mnie.
 
WoW Madzia piękne pęcherzyki!! jeśli chodzi o endo to mi tekarz zapisał na protokole. sprawdź może Tobie też? oprócz tego ovitrelle masz brać coś jeszcze? chodzi mi o leki na stymulację? przepraszam, że tak wypytuję ale to moja pierwsza stymulacja i jestem zielona

Majka
u mnie też tak dziwnie, w sumie dopiero wczoraj tak naprawdę poczułam jajniki, teraz chwilami bolą chwilami cisza, generalnie najintensywniej czuję je wieczorem.
 
Ostatnia edycja:
Magda 76 ale naprodukowałaś ;) trzymamy za Ciebie kciuki oby wszystkie komórki były dojrzałe i się zapłodniły.
Jeśli chodzi o mój estradiol toja mam narazie niski 1300 ale lekarz piwiedział że do punkcji powinien wzrosnąć do dwóch tyś. A endo podobno mam idealne ale nie powiedział jakie :)
 
mmm nie po ovitrelle nie biore juz nic. Dzisiaj odpoczywam od leków i zastrzyków, biorę tylko eutyrox25 i nic. A czemu ty cetrotide bierzesz wieczorem. Ja wzięłam 3 zastrzyki z cetrotide ale brałam je rano, a wieczorem menopur.

Dziewczynki ale pyszności widzę na tym forum, aż ślinka leci na te pączusie.

mmm ja jutro mam punkcję, więc jak dojde do siebie to się odezwę i powiem Ci jak było, ale nie martw się to moja druga punkcja i naprwadę nie jest to nic strasznego, będzie dobrze.

Buzimelka do bety nie można nic powiedzieć, trzeba myśleć pozytywnie.

trzymam kciuki za wszystkie testujące w najbliższym czasie.

Majka pewnie że estradiol podrośnie ja na pierwszym podglądanku miałam 1157 i podrósł przez 2 dni do 2251
 
Madzia kazali mi brac razem jeden zaatrzyk po jednej stronie brzucha drugi z drugiej str. A ty jutro po tranaferze odpoczywaj :) bede trzymac kciuki
 
reklama
Do góry