reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Lolitka miło ze wracasz do boju. Powodzenia
dziewczyny podpowiecie mi jak wkleić suwaczek bo próbowałam ale mi nie wyszło. Ja ciagle leżę ale juz pozwalam sobie na spacery po mieszkaniu. Czuje sie dobrze jak nie wciazy:) to znaczy zawsze sobie inaczej wyobrażał ten stan a tu tylko nabrzmiałe piersi.
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze stymulacje i punkcje. Ja stymulacje przeszłam bez problemu i bólu a po poncji nie miałam wcale obolalego brzucha . Dawkę miałam gonal 150j . Wychodowalam 12 jajeczek a mam niskie amh 0.9 . Zaplodnilo sie 9 do nladyocysty przeżyło 5 i tylko ostatnie malensto chce ze mną zostać .
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-) Widzę, że dla niektórych jest jutro wielki dzień, a więc:

genna, almek – powodzenia na wizycie. Obyście usłyszały same dobre wieści :tak:

agitek - &&&&& za II weryfikację.

Minni27 – w dniu jutrzejszym życzę Ci, abyś usłyszała same dobre wiadomości :-)

Anulla28 - &&&&&&&&&&& za pierwsze podglądanko.

Madzia76 – życzę Ci, aby pobrali Ci jak najwięcej komóreczek.


STYCZEŃ:


20: genna - kolejna wizyta u immunologa
20: agitek - II weryfikacja
20: almek - wizyta u immunologa
20: Minni27 - usg prenatalne + test pappa
20: Anulla28 - pierwsze podglądanko

20: Madzia75 - punkcja

21: _Infinity_ - transfer blastusia :)
21: Kinga_1 - wysoki progesteron :)
21: Lilia♥ - wizyta w obecnej klinice
21: majka201 – punkcja
21: mmm… - kolejne podglądanko
22: Zuzia2011 - USG serduszkowe
22: GizaS - wizyta, ustalenie dalszego planu działania
22: Bziumelka - wysoka beta
22: majka201 - punkcja
23: mmm… - wstępna data punkcji
23: martaczi - podglądamy maluszka
27: martaczi - badanie prenatalne
27: Kinga_1 - wysoka betka :)
28: lalka - wizyta
30: Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
31: elleni - kolejna wizyta USG
30: Cyryjanka - USG serduszkowe :)

LUTY:

3: Lilia♥ -
wizyta w innej klinice
 
witajcie,

mam pytanie: właśnie zakończyłam stymulacje i w najbliższy wtorek mam punkcję. dziś o 23 mam zrobić zastrzyk Pregnyl, podpowiedzcie jakiej igły użyć do wstrzyknięcia i jak technicznie zmieszać zastrzyk. mam przyjąć dwie ampułki po 50000jm

z góry dziękuję za podpowiedzi

i trzymam kciuki, bo widzę, że tutaj już niedługo będzie się działo:-)
 
Kinga przygotowując się do drugiej stymulacji biorę już trzeci miesiąc: folik 5, DHEA 75, omega 3, 6 & 9 1000, wit Dc 5000, Q10 300, L-argininę 1500 i beparent woman, ten ostatni właśnie mi się skończył i będę brała femifertil. Swojego M też faszeruję Q10 i beparentem man a od kliku dni zamiast tego drugiego profertilem. Pączusie wyglądają przepysznie, uwielbiam takie domowe bo tych ze sklepu nie bardzo. Nie lubię lukru a w sklepach zazwyczaj są właśnie z nim. Zostało coś jeszcze? ;-)Domowe pączki są dobre nawet na dugi dzień a jak się je na chwilkę włoży do piekarnika to są nawet lepsze niż świeżuchne, mniam :-D Mi zawsze na tłusty czwartek piecze znajoma, ma przepis z ziemniakami ale w życiu bym nie uwierzyła, że w pączkach są ziemniaki :szok::-D
 
wiecie co? strasznie smutno mi się robi jak czyta, że niektóre z Was są już w trakcie2-3 stymulacji...praktycznie nikomu nie udaje się za pierwszym razem a w programie mz często nawet nie ma co mrozić... dlaczego tak się dzieje? już sama stymulacja jest dla mne dużym przeżyciem, nie wiem co będzie jeśli się nie uda, bo na kolejną zwyczajnie nie będzie nasstać :(
 
Siema laski. Zaczynam wyciszanie od srody. Znowu jedziemy
Lolitka200, witaj z powrotem, życzę Tobie aby to podejście było tym szczęśliwym i ostatnim.:tak:

Cześć dziewczyny.
Ja już na końcówce stymulacji mam kilkanaście pęcherzykow a nic nie czuje. Nie ma dużego brzucha, nic mnie nie boli zastanawiam się czy to normalne? Co myślicie? Może one same już pękły?
Mam jeszcze pytanko czy do punkcji można z mężem się zabawić? :)

Majka201, każda z nasz inaczej reaguje, ciesz się tym że czujesz się dobrze, i martw się nie pękną

U mnie nic nie bedzie z tego crio, mierze tempke i jest niska jak dla mnie 36.93 i od trzech dni stala wiec nic sie w organizmie nadzwyczajnego nie dzieje. Piersci mnie w ogole w tym cyklu nie bola, co bardzo dziwne, bo zawsze byly napiete.... Brzuch moza by powiedziec ze nie boli to ze czasami cos delikatnie piknie to nie biore tego do siebie... Jedyne co bylo to ze mnie mdlilo ale to w 2 i 3dpt a to zawczesnie na obiawy... Wiec w srode proforma beta i odstawianie lekow.... To nie ten cykl:-:)-:)-:)-(

Bziumelka, dopóki bety nie znasz nadzieja zawsze jest, trzymam kciuki

Cześć dziewczynki :-)
Sorki ale wczoraj nie dałam rady wejść na forum, miała zwariowany dzień. Rano robiłam badania przed podglądankiem. Tak mi baba wwaliłą igłę w żyłę że mam siniaka na pół ręki. Jednak jak w klinice pobierają krew to sa delikatniusie, a ja wczoraj musiałam zrobić w szpitalu bo sobota. No nic to nie umrę z tego powodu. Już referuję co u mnie.
A więc:
w prawym jajniku mam 7 pęcherzyków 19-21 mm, w lewym 5 pęcherzyków 17-18 mm, estradiol 2243 i nie zapytałam o endo.:wściekła/y:.
Ale generalnie jutro 9.00 punkcja. Wczoraj wzięłam już o 22 ovitrelle i do dzieła.

mmm widzę że u Ciebie też całkiem nie zła armia pęcherzyków. Myślę że do punkcji to one spokojnie urosną jeszcze troszkę.
majka 201 u Ciebie też całkiem dobre pęcherzyki no to będę trzymała za Was mocno kciuki, a Wy trzymajcie za mnie.

Madzia76, witaj w klubie pokłutych rąk, ja już opisywałam dziewczynom w piątek jak mam załatwione obie ręce, 4 wkłucia do pobrania jednej ampułki, masakra. Ładne pęcherzyki wyhodowałaś, piękne komóreczki będą

witajcie,

mam pytanie: właśnie zakończyłam stymulacje i w najbliższy wtorek mam punkcję. dziś o 23 mam zrobić zastrzyk Pregnyl, podpowiedzcie jakiej igły użyć do wstrzyknięcia i jak technicznie zmieszać zastrzyk. mam przyjąć dwie ampułki po 50000jm

z góry dziękuję za podpowiedzi

i trzymam kciuki, bo widzę, że tutaj już niedługo będzie się działo:-)

MagdaM33, ja tego leku nie brałam, ale znlazłam taki oto filmik instruktażowy, może Ci pomoże Pregnyl Injection Instructional Video - YouTube

mmm, pytałaś się jakie leki brałyśmy do stymulacji, ja miałam takie: Menopur, Cetrotide, Choragon, Gonapepty i dzień przed punkcją antybiotyk Unidox x1, w dzień punkcji: Unidox x2, Duphaston 3x1.
Co do punkcji to przy pierwszym ivf podczas znieczulenia miałam sen, szybciutko minęło, przy drugim ivf nic nie pamiętam, miałam podwójną dawkę znieczulenia bo dużo pęcherzyków wyhodowałam i dr wszystkie skłuwał, nawet nie pamiętam drogi już po na łóżeczko. Godzinka leżakowania i po dwóch godzinach będziesz mogła pójść do domu. Spokojnie, będzie dobrze. Zdarzają się też przypadki że udaje się za pierwszym razem, są nawet tutaj takie dziewczyny, nie ma ich tu za dużo bo przeniosły się na inne forum, Życzę Ci tego, żeby Tobie się udało za pierwszym razem.

Dzisiaj Poznań oblodzony i zaliczyłam upadek, kolano mam zbite razem z dwoma guzami i ręka obita, Będą piękne siniaki.
 
reklama
almek
witam, przykro mi,ze nie wyszlo Wam pierwszym razem...napisz prosze jesli mozesz, dlaczego korzystasz z KD i jak to wygladalo u Ciebie i gdzie podchodzisz tym razem. Za wszelkie info bardzo dziekuje i pozdrawiam
 
Do góry