reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewelina125-dzięki za odpowiedź, miałam nadzieje że to własnie Ty się odezwiesz, jestem tu nowa ale śledze forum juz od dobrych paru tygodni i pamiętałam że leczyłaś sie w Novum i twoje perypetie z ciążą pozamaciczną. Tak dużo przeszłaś Kochana, trzymam za Ciebie kciuki żeby w Białymstoku Ci się udało!!!

Pisz co tam u Ciebie na bieżaco jeśli możesz. Jaką klinikę wybrałaś w Białym?

A czy to Ty też chodziłaś do dr. Rogiewicza, bo ktoś go bardzo polecał, a ja chciałam tam pojsc i zrobić sobie HSG z histerioskopią(czytałam ze tam robią).

Wszystkie dziewczyny trzymam za Was kciuki:-)
 
reklama
Dziewczynki ja odbiegnę troszkę od tematu. Orientuje sie może któraś ile czeka sie na pierwsza wizytę w Invimed warszawa??? jak wygląda i ile może kosztować taka wizyta?? pozdrawiam was serdecznie i wszystkim życzę powodzenia:*
 
Dodora badania prenatalne z krwi robi się między 10 a 14 tygodniem (ja robiłam w 12). Krew pobierali mi w Artemidzie w Białymstoku a same wyniki były podpieczętowane przez Zakład Diagnostyki Biochemicznej USK w Białym.
 
aniołeczek12341- nie wiem ile może kosztować wizyta w Inwimedzie bo ja na pierwszej zresztą w zeszłym tygodniu byłam w Novum-kosztowała 150 zł i nie polecam chyba tej kliniki(pisałam o tym kilka postów wyżej to mysle wygląd pierwszej wizyty jest podobny we wzystkich klinikach a mianowicie ja wybrałam się tam z mezem, mozna też osobno- i mialam ze soba wszystkie badania jakie dotychczas wykonałam-przydały sie bo były tam takie badania jak hormony-fsh,lh,progesteron, hormony tarczycy, badania w kierunku toksoplazmozy, cytomegalii i rożyczki, tarczyca,przeciwciała antykardiolipinowe,cytologia itp a moj mąż miał badania nasienia-komputerowe oraz posiew-Pani doktor zrobila z nami dokładny wywiad- wiek, wzrost, ja miałam mierzone cisnienie, jaką prace wykonujemy, czy palimy, na jakie leki jestesmy uczuleni, jakie choroby przeszliśmy, i wywiad jakie choroby występują w rodzinie-dokładnie kto i jaka choroba,ile lat sie staramy ile razy byłam w ciąży, miałam tez wykonane usg i potem zlecone powtorzenie hormonów fsh,lh i progesteron w odpowiednich dniach cyklu oraz badania cytogenetyczne i zgłoszenie sie z badaniami.

Mam nadzieje że troche pomogłam, najlepiej zadzwon i zapytaj się jak przebiegac będzie pierwsza wizyta
 
aga7602 dzięki ci bardzo:) U nas jest troszeczkę inna sytuacja no i ja mniemam żadnych akich badań:( ale nik nie mówił ze cos jes porzebne. chyba faktycznie muszę tam zadzwonić i się wszystko dowiedzieć. jeszcze raz dzięki:)
 
aga7602 - ja też leczę się w novum no i ja akurat jestem zadowolona, zalmuje się mną dr lewandowski , który robił mi szczęśliowy transfer - bardzo ale to bardzo się starał i wszystko przeprowadzał z największą starannością oraz Pani dr kozieł - jest bardzo miłą lekarz , wszystko dokładnie tłumaczy , odpowiada na każde pytania i nie jest przy tym niecierpliwa. Mnie się tam podoba ale rozumiem , że ktoś inny może mieć odmienne zdanie . Z tym polecaniem komuś kogoś albo czegoś to tak jest w życiu , ze jak się komuś uda to chwali :) a jak nie to neguje. Życzę ci powodzenia i owocnych starań :) niezależnie od kliniki .
 
Dziewczynki ja odbiegnę troszkę od tematu. Orientuje sie może któraś ile czeka sie na pierwsza wizytę w Invimed warszawa??? jak wygląda i ile może kosztować taka wizyta?? pozdrawiam was serdecznie i wszystkim życzę powodzenia:*

aniołeczek12341 ja byłam ostatnio na wizycie w Invimedzie i ogólna wizyta kosztuje 120 złoty a jesli chodzi o terminy to napewno zależy do którego lekarza chcesz iść, najlepiej zadzwonić i zapytać,
pozdrawiam
 
aniołeczek12341 - czytałam Twoje posty. Może zamiast jechać do Warszawy (daleko troche) spróbujesz w Katowicach w Provicie? Fachowców i sprzęt mają pierwsza klasa a troche drogi zaoszczędzisz. My akurat jak tam jechaliśmy zrobiliśmy badania nasienia i poziomu hormonów ale jak nie masz badań to też pewnie się nic nie stanie. Z tego co pamiętam ja za pierwszą wizytę zapłaciłam 100zł (ale to było ro temu). Ceny mają jak wszędzie ale wszyscy są bardzo mili zaczynając od lekarzy a kończąc na paniach w rejestracji. Powodzonka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga7602,
do kogo trafiłaś na wizytę w Novum?
Ja polecam Taszycką, zawsze poświęca mi sporo czasu, podejmuje dyskusję itp. Różne o niej opinie słyszałam, mnie pasuje. Novum to taka 'hurtownia' z niezłymi obrotami, faktycznie można co chwila trafiać do innego lekarza, ale to zależy głównie od ciebie.
Nie polecam Invicty- robię tam czasem badania i to jest jakiś koszmar- czekanie na pobranie krwi godzinkę przy prawie pustej przychodni, totalna niedyskrecja obsługi, porażka!
W Novum nie daj sie naciągnąć na badania- w mieście kosztują połowę ceny (np. laboratorium Fryda).
pozdrawiam
 
Do góry