reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Dlugo czekalam na wynik i jest 113.8. To jest 12 dzien 5 dniowego blastka myslicie ze nie za niski. Jeszcze sie nie ciesze bo jestem po 5 poronieniach ale wierze ze bedzie dobrze. W pon powtarzam wynik ...strasznie sie boje...

Jogo, cudownie, jest i będzie dobrze, beta jest trzycyfrowa !

a ja mam doła przez cycki bo wydaje mi się , że nie są takie jak parę dni temu czyli mało wrażliwe sutk , i nie urosły i jakby mniej twarde niż wczesniej , boję się , że coś nie tak niby mam mdłości co podobno jest oznaką dobrze rozwijającej sie ciąży ale i tak się boję przez te cholerne cycki .jutro będzie 8 tydzień i 1 dzień a one robią mi takie jaja ja chcę mieć książkowe cyce niech bolą, rosną żebym się nie stresowała

Labo, spokojnie, to hormony dalej buzują, widocznie przeniosły się na mdłości.
 
Infinity - bardzo mi przykro... tule mocno, kazda z nas wie co czujesz i nie ma zabardzo slow na to wszystko... musisz myslec ze masz jeszcze po kogo wracac i musi sie udac...

Labo - no naprawde nie masz co robic w nocy;-) Ale tak juz jest z mamuskami ze do konca zycia beda sie martwic o swoje dzieci... napewno wszystko jest w porzadku
 
Dziewczyny, potwierdźcie mi proszę że po nieudanym crio należy odstawić wszystkie leki :confused:
Żebym nie narobiłam sobie więcej problemów ...
Progesteron muszę na pewno żeby @ przyszła, a Estrofem?
 
Dziewczyny, potwierdźcie mi proszę że po nieudanym crio należy odstawić wszystkie leki :confused:
Żebym nie narobiłam sobie więcej problemów ...
Progesteron muszę na pewno żeby @ przyszła, a Estrofem?

wszystko odstawiasz, czekasz na @ ...
przykro mi bardzo, myślę że w poniedziałek ze mną bedzie to samo, testy tak czy siak jakąś prawdę powiedzą...
 
Znalazlam kalendarz - ale nie wiem czy to ostatnia wersja, wiec sie dopisac jakby co

GRUDZIEŃ:


30: Zuzia2011 - wysoka betka
30: Dagnes78 - wysoka betka
30: elleni - wzorowy przyrost betki
30: Jogo - wzorowy przyrost betki
30: Niepokorna - wzorowy przyrost betki
30: dorotav - podglądanie przed crio


STYCZEŃ:

3: dorotav - criotransfer ?
7: MagdaM33 - wizyta kontrolna
23: martaczi -podgladamy maluszka
27: martaczi - badanie prenatalne
Hope84 - udane crio
Madzia76 - punkcja
Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa


(data nieznana dokładna) Kinga_1 - udany transfer


Kinga_1 - zastanawiam sie co u ciebie ostatnim razem podchodzilysmy razem - mam nadzieje ze sprawy poszly do przodu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry