reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hejka dziewczęta.
Lilia - tak trzymałam kciuki, myślałam o Tobie całe święta... Strasznie mi przykro:( Też myślę nad Nowomediką. Kiedyś tam chodziłam (za czasów poprzedniego związku) i wydawali mi się ok.
Dzieczyny, którym się udało - gratuluję. Przepraszam, że nie wymieniam ale nie jestem w stanie zapamiętać wszytskich nicków które się pojawiają i zaraz im się udaje... Zapamiętałam tylko Zuzię:)
dagnes - czekam jeszcze na wieści - oby pozytywne
Co do tabletek to zgadzam się ze wszystkim z labo. Jerzak też przepisuje kwas 5mg, prewenit miała też zalecony lawendowy) Ja osobiście też 3 miesiąc wsuwam:) no i witaminę D3.
Co do świąt to u nas o dziwo nikt nie zamęczał Nas życzeniami ciążowymi a ja nie poddałam się złemu nastrojowi. Ubrałam choinkę u siebie, u rodziców i u przyjaciela. Wszystkim dodatkowo lampki na okna kupiłam i wogóle poczułam się szczęśliwa:)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za odpowiedz....

Jo.M
wlasnie patrze w aptece odnosnie Q10 tej firmy Walmark i chyba on ma najwieksza dawke koenzymy, patrze na inne i maja po 30 mg..

Chyba jutro pojde do apteki i pokupuje sobie preparaty... a jak wy je stosujecie? macie jakas rozpiske?

czyli witamine d3 to bierze sie jak? tzn 2 razy dziennie?
 
Ostatnia edycja:
Olusia - Jeżeli ta firma ma największą dawkę to na pewno kupię ją jeszcze raz. Ja obecnie nie biorę nic z lenistwa. Ale dokupię na dniach co trzeba i zacznę brać. Ja ostatnio sobie rozpisałam na karteczce branie leków tzn. starałam zrobić sobie przerwy min. 2 godz. między tabletkami no i tak prawie cały dzień się wypełnił.

Witamina D3 też w zależności jaką ma się dawkę , ja mam 1000 jm więc wypadałoby brać 2 szt
 
Jo.M ja ta co tobie wyslalam linka to jest 1000j i 2000j , zobacze w aptece czy beda miec taka... zamawiasz przez neta? czy idziesz do apteki?
 
Olusia - Jak będzie u mnie z tą dawką 2000 to kupię i na pewno kupię w aptece , bo ja trochę strachliwa jestem i na pewno nigdy nie kupię na internecie czegoś do jedzenia a tym bardziej leków , chociaż wiele osób kupuje i jest ok.
Dobra lecę się myć bo oko mi się już przymyka. Zajrzę może jutro lub pojutrze co słychać. Pa pa:-)
 
Niepokorna - a wiec ty tez na emigracji.... no w Irlandii lekarze jak w UK wiec wiem o czym mowisz...

Labo - dzieki za info - tez tak bede brala ten acard jak ty

Dorotav - ja acard biore od poczatku cyklu w ktorym podchodzilam do crio

Dziewczyny ile wy tych witamin bierzecie :szok: nawet nie wiedzialam ze tyle mozna brac kwasu foliowego a gdzie reszta - ja bralam juz od kilku miesiecy tylko zestaw witamin dla starajacych sie...

Jogo - nic sie nie odzywa....
 
Dziewczyny ja od 2 miesięcy biorę: L-argininę 1500, dhea 75, Q10, wit d3, Beparent woman, omega 3,6 &9, kwas foliowy 5. Takie leki polecił mi mój doktorek żeby trochę podkarmić moje słabe komóreczki. Nie pamiętam wszystkich dawek ale jak nie zapomnę to jutro sprawdzę i dam Wam znać. Ja kupuję na allegro ale w aptekach, są bardzo duże różnice w cenach więc warto poszperać zwłaszcza, że łykamy tego sporo.
 
reklama
Hej. Dlugo czekalam na wynik i jest 113.8. To jest 12 dzien 5 dniowego blastka myslicie ze nie za niski. Jeszcze sie nie ciesze bo jestem po 5 poronieniach ale wierze ze bedzie dobrze. W pon powtarzam wynik ...strasznie sie boje...
 
Do góry