reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jogo super wiadomość:-) trzymam &&& za piękny przyrost uważaj na Was!

zostawić was na chwilę a tu tyle do nadrobienia:szok: masakra z tymi suplementami aż się zmartwiłam ze biorę tylko kwas:szok:
wróciliśmy właśnie z kina :-) a co do toxo to tak jak myślałam mam zrobić igm żeby potwierdzić że to już przebyte cholerstwo jestem dobrej myśli!
 
reklama
Jogo - ale super a juz sie martwilam ze tak dlugo sie nie odzywasz - betka bardzo ladna - nie wiemy kiedy nastapila implantacja wiec napewno wynik bardzo dobry... wiem ze sie martwisz o swoja kruszynke i narazie boisz sie cieszyc - takze my dalej wierzymy w twojego maluszka i trzymamy mocno kciuki za weryfikacje i zeby zostal w tobie na kolejne 8 miesiecy:tak:
 
a ja mam doła przez cycki bo wydaje mi się , że nie są takie jak parę dni temu czyli mało wrażliwe sutk , i nie urosły i jakby mniej twarde niż wczesniej , boję się , że coś nie tak niby mam mdłości co podobno jest oznaką dobrze rozwijającej sie ciąży ale i tak się boję przez te cholerne cycki .jutro będzie 8 tydzień i 1 dzień a one robią mi takie jaja ja chcę mieć książkowe cyce niech bolą, rosną żebym się nie stresowała
 
labo75 widzę że niepewność nigdy nie znika :-( ale masz dbać o maluszka a nie myśleć o cyckach o 1 w nocy! :-p

Dziewczyny - jadę na betę chociaż na teście nadal nic więc się nie łudzę ...
Jeżeli wynik będzie taki jak przypuszczam (0) - powiedzcie mi proszę jaki jest schemat podejścia do kolejnego crio? Odstawiamy Estrofem/Luteinę/Duphaston, czekamy na @ i wszystko od nowa?
 
_Infinity_ - narazie nie zajmuj się odstawianiem leków tylko wysoką betą. Powodzenia :-)

Jogo - ​beta ładna, &&&&&&&& za przyrost i za donoszenie ciąży, powodzenia.

lilia ja dzwoniłam do Artemidy 2 miesiące temu to juz wtedy rejestrowali na rządówkę dopiero na drugą połowę roku więc jeśli chcesz tam to dzwoń szybko bo różnie to może być

Dziękuję za informacje, ale ja do Artemidy mam jakieś 500 km, więc niestety odpada :(
 
Ostatnia edycja:
Hej. Dlugo czekalam na wynik i jest 113.8. To jest 12 dzien 5 dniowego blastka myslicie ze nie za niski. Jeszcze sie nie ciesze bo jestem po 5 poronieniach ale wierze ze bedzie dobrze. W pon powtarzam wynik ...strasznie sie boje...

Gratuluje mamusiu :) ja tez stresuje sie przed powtorka...

I dalej stresuje sie braniem tego estrofemu,chyba napisze do mojego lekarza...niech mnie uspokoi...
 
a ja mam doła przez cycki bo wydaje mi się , że nie są takie jak parę dni temu czyli mało wrażliwe sutk , i nie urosły i jakby mniej twarde niż wczesniej , boję się , że coś nie tak niby mam mdłości co podobno jest oznaką dobrze rozwijającej sie ciąży ale i tak się boję przez te cholerne cycki .jutro będzie 8 tydzień i 1 dzień a one robią mi takie jaja ja chcę mieć książkowe cyce niech bolą, rosną żebym się nie stresowała

Chyba faktycznie stres bedzie nam juz towarzyszyl do konca...
 
Jogo kochana cudaśna ta twoja betka :) gratuluje i zeby ładnie przyrastala
Labo75 jest wiele fajniejszych rzeczy do roboty o 1 w nocy niż myślenie o UU hihihihi
infinity o odstawienia lekow decyduje lekarz więc spokojnie, betka potem telefon do lekarza i dalej cię pokieruje :) ty nie jesteś świeżo po punkcji więc myśle ze ewentualnie, ale tfu tfu tfu , zeby nie, będziesz mogła podejść do crio od razu, masz jeszcze kilka sniezynek więc dzieci czekają na ciebie :)
 
Ostatnia edycja:
Zuzia2011 ja jeszcze biorę acard ale do skończenia opakowania tylko. Zastałymi chyba 4 tabletki. Gin mówił żeby odstawić jak „zjem” wszystkie tabletki.
Ale tak czytam, czytam, doszłam do końca tego co napisałyście i już sama nie wiem…:confused:
Ja podobnie jak martaczi, tylko folik przyjmuję,no i lutkę w zwiększonej dawce, resztę leków kończę i mam odstawić. Może poprzyjmować jeszcze ten acard, z jedno opakowanie ??:confused:

Jego super !! gratuluję wysokiej bety ;) :-)

Labo75 nie stresuj się cycami ;) może tak musi być, mi w ogóle w pierwszej ciaży nie bolały, nie twardniały… no nic, kompletnie ;) nawet o rozmiar nie urosły ku mojej rozpaczy ;P :szok:
 
reklama
Tyle radosnych nowin!!!

Elleni, Zuzia, Niepokorna, Jago
bardzo, bardzo się cieszę razem z wami:-) Gratuluję, mamusie, rośnijcie zdrowo i spokojnie.

infinity trzymam mocno kciuki, nie przejmuj się sikańcami, nie bez powodu są zakazane.

Labo bolące cycki chętnie oddam :-D ja na początku miałam zgagę, ale z czasem była coraz słabsza, aż zupełnie znikneła. Trochę się tym martwiłam, ale Kropek rośnie zdrowo i nie przejmuję się już żadnymi ciążowymi objawami, to tylko hormony :-)

Brałam acard do pierwszego usg na którym było widać zarodek (19dpt blastka), wtedy lekarz kazał odstawić
 
Do góry