reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zuzia2011 - witaj ciepło ponownie :)... ja czekałam na komóreczki. Już są w klinice i mogę działać. Od 30 grudnia 2013 zaczynam przygotowania, a około 10 stycznia mam się zgłosić na podglądanie jak tam moje endometrium. No i to od niego zależy czy będę miała transfer niedługo czy nie. A co tam u Ciebie?
 
reklama
GRUDZIEŃ:

30: Zuzia2011 - wysoka betka
30: Dagnes78 - wysoka betka
30: elleni - wzorowy przyrost betki
30: Kinga_1- przygotowania do transferu
30: Jogo - wzorowy przyrost betki
30: Niepokorna - wzorowy przyrost betki
30: dorotav - podglądanie przed crio


STYCZEŃ:

3: dorotav - criotransfer ?
7: MagdaM33 - wizyta kontrolna
około 10: Kinga_1 - podglądanie endometrium
23: martaczi -podgladamy maluszka
27: martaczi - badanie prenatalne
Hope84 - udane crio
Madzia76 - punkcja
Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
 
Zuzia2011 - witaj ciepło ponownie :)... ja czekałam na komóreczki. Już są w klinice i mogę działać. Od 30 grudnia 2013 zaczynam przygotowania, a około 10 stycznia mam się zgłosić na podglądanie jak tam moje endometrium. No i to od niego zależy czy będę miała transfer niedługo czy nie. A co tam u Ciebie?


Kinga - a jednak przywolalam cie:-) Bardzo sie ciesze ze sprawy ida na przod i malenstwa juz na ciebie czekaja - a to jak bedziesz podchodzic na sztucznym czy naturalnym cyklu?? Mocno wierze w ciebie i twoje maluszki:tak:

Ja jak widzisz podchodzilam w koncu do crio - pierwszy transferek od tego czasu co razem podchodzilysmy - na betke ide w poniedzialek - narazie robie testy kazdego dnia i kazdego dnia jest druga kreseczka - tak sie ciesze i boje zarazem ...
to tescik z wczoraj test.jpg dzisiaj ciut mocniejsza kreska
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 93
Kinga - a jednak przywolalam cie:-) Bardzo sie ciesze ze sprawy ida na przod i malenstwa juz na ciebie czekaja - a to jak bedziesz podchodzic na sztucznym czy naturalnym cyklu?? Mocno wierze w ciebie i twoje maluszki:tak:

Ja jak widzisz podchodzilam w koncu do crio - pierwszy transferek od tego czasu co razem podchodzilysmy - na betke ide w poniedzialek - narazie robie testy kazdego dnia i kazdego dnia jest druga kreseczka - tak sie ciesze i boje zarazem ...
to tescik z wczoraj Zobacz załącznik 601020 dzisiaj ciut mocniejsza kreska

Zuzia2011 - super. Czekam wobec tego na piękny wynik betki ... Biorąc pod uwagę kreseczki dwie to na pewno będzie tylko formalność:-):tak:. Jedno co wiem to, że na pewno będę miała crio ( na razie komóreczki zamrożone czekają na zapłodnienie) i raczej na naturalnym, bo mam się stawić w odpowiednim dniu cyklu na sprawdzenie endometrium. Ciut się stresuje tym jakie będzie. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie przerywać starań i zwiększać leków jak będzie nie takie. Chciałabym już być po transferze.
 
Kinga super, że jesteś :-) już zaciskam &&& za Was:tak:
Zuzia cóż za piękny widok :-D w poniedziałek to beta będzie już mega wysoka:tak:
Infinity przykro mi :-( ale cieszę się, że masz plan działania:tak: ja akurat zrobiłam miesiąc przerwy na antykoncepcyjnych i potem crio na sztucznym w następnym cyklu ;-)
Labo uspokoiłaś się???
 
Myślałam że dam radę i nie pęknę ale jednak .... nazbierało się przez te 3,5 roku :-( ....
Wyryczałam się i już mi trochę lepiej :zawstydzona/y:

Dzięki dziewczyny za wsparcie, zobaczymy co doktorek powie, dobrze że wizyta już w poniedziałek - mam nadzieję że będę miała konkretny plan - u mnie tylko tak mogę brnąć do przodu - najgorsze były te miesiące czekania (a do tego to ja mam szczęście - zawsze stało coś na przeszkodzie)....

Cóż, za wszystkie pozytywne bety trzymam kciuki aby dalej pięknie rosły :tak:

Lilia mam nadzieję że niedługo dołączymy do tej wspanialej gromady mamusiek :tak: oby los nie kazał nam czekać zbyt długo ...

Muszę trochę odpocząć i zebrać myśli ale na pewno będę Was podczytywać ...
 
reklama
Kinga_1 - ja tez podchodzilam na naturalnym - nie wiem czy sledzilas moje wypowiedzi wiec krotko opisze tu w UK na naturalnym nic mi nie dali jesli chodzi o leki wiec zalatwilam sobie z Polski acard, estrofen i duphaston. Tu w klinice moja owulacje sprawdzali tylko na podstawie badania krwi - zadnych usg - wiec zrezygnowalam z estrofenu. Bralam od poczatku cyklu acard pozniej od owulacji dupka 3X1. Dobra duszyczka podeslala mi jeszcze relanium wiec przez pierwsze cztery dni moglam byc chociaz spokojna:tak: Nie wiem jakie bylo moje endometrium bo nikt mi go nie sprawdzal - jadlam tylko te orzechy brazylijskie i ten acard na ukrwienie no i chyba pomoglo. Chociaz tutaj w klinice jak sie pytalam dlaczego nie sprawdzaja mojego endo to mi powiedzieli ze to nie wazne bo podchodze na naturalnym i jakie moj orgaznim wyprodukuje takie bedzie i tyle... Mam nadzieje ze u ciebie bedzie piekne endo i podejdzies w koncu do tego wyczekanego crio...
 
Do góry