reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dorotav - chcę się załapać do rządówki. Z tego co się orientuję to się kwalifikujemy. Po Nowym Roku się tym zajmę.

Jo.M. - a bym chciała do Artamidy, no ale niestety odległość jest powalająca. Zastanawiam się na Novomedicą w Mysłowicach...
 
Ostatnia edycja:
reklama
aspiryna cardio ,acard , polocard to to samo , d3 to witamina d3 , której w naszym klimacie mamy za mało a odpowiada za wiele hormonów , enzymów , reakcji w naszym organizmie , lekarka mówiła żeby brać 2x1000 jednostek a q10 ma duże znaczenie w funkcjonowaniu komórek i też zapobiega starzeniu się organizmu a co za tym idzie komórek jajowych też , poza tym czytałam artykuł , że u kobiet w ciązy powinno go być dużo ale bardzo często juz przed zajściem w ciążę jest na zbyt niskim poziomie , podobno zrobiono badania i u kobiet suplementujących się q10 był większy odsetek donoszonych ciąż
 
ja mam zasadę żadnych suplementów z olimpu . szukaj w aptekach internetowych albo zwykłych , w usa robiono badania , że można go brać bardzo duże dawki nawet 400 mg dziennie
 
labo75 czyli aspiryn cardio brac caly czas? bo ja caly czas to biore... chyba nie musze odstawiac go i brac dopiero przed transferem? czyli kupic Q10 ale nie z olimpu?
 
lilia ja dzwoniłam do Artemidy 2 miesiące temu to juz wtedy rejestrowali na rządówkę dopiero na drugą połowę roku więc jeśli chcesz tam to dzwoń szybko bo różnie to może być
 
Olusia - Tak chodzi o m koenzym Q10

Lilia - Powiem szczerze , że nic nie wiem na temat tej kliniki w Mysłowicach. Muszę pomyśleć co zrobić . Zobaczę tak na prawdę po wizycie u immunologa czy teraz już coś wyjdzie czy dalej będzie trzeba szukać i potem podejmę decyzję. Jeżeli Ty zakwalifikowałabyś się do rządówki to super.

Labo - Dzięki bardzo
 
a ten produkt dhea jest na co? co on robi? nie musialabym pierw zrobic badan?

czyli odnosnie Q10 jakiej firmy najlepiej kupic?
 
możesz brać cały czas nic się nie stanie , lolitka kiedyś pisała , że na allegro można kupić dużą dawkę q10 w dobrej cenie więc zobacz ale tak ja nie używam nic z olimpu , kiedyś kupiłam chyba l-karnitynę a tam tyle konserwantów , że masakra więc unikam . ja szukałam takiego aby dobrze wyszło cenowo najczęściej są 30 mg po 30 tabletek ale udało mi sie parę razy kupić w aptece dbam o zdrowie 120 tabsów za ok 50 zł
 
Olusia - Ja mam jeszcze z ostatniej próby koenzym Q10 60 mg firmy Walmark . Kupując kolejny sprawdzę w aptece który ma najwyższą dawkę koenzymu i już , firma bez znaczenia. Dhea jak Labo pisała to eliksir młodości czyli opóźnia starzenie i ma dobry wpływ na odnowę organizmu czyli w naszym przypadku dobrze wpływa na komórki.
 
reklama
olusia dhea to naturalny hormon młodości im jesteśmy starsi tym mniej go mamy więc warto uzupełniać , co do badań można zrobiś badNIE DHEAS ale nawet jeśli jest w normie to nie zaszkodzi się suplementować bo wpływa na jakość komórek
 
Do góry