reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kurcze ja nie wiem jak znależć siły na dalszą droge a wy tu z taką łatwością opowiadacie o swoich porażkach:-:)-:)-(
my w wawie w invimedzie, cos może wiecie na temat tej kliniki?? chetnie posłucham.
AGA a ty z invicty zadowolona jesteś?? czyli widze że mamy podobny problem NIEROZPOZNANO:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mnie szlak trafia, wolałabym wiedzieć co mi jest a tak wydaje się że powinno byc ok a tu czarna dupa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dorcia cóż powiem tak zadowolona to będę jak się nam uda narazie to mam mieszane uczucia , bo trochę tam pielęgniarki takie zakręcone i ma się wrażenie bałaganu ale lekarz wydaje się oki a to on jest w sumie najwarzniejszy. Problemu nie ma ale juz chyba nie ma badań których byśmy nie robili, wiec pozostaje wierzyć że to ra wrogość śluzu tak nam wszystko kiepści.
A co do tego że tak opowiadamy o swoich porażkach , że niby z łatwością to nie do końca tak ja jak się tu wygadam i wyżale to lepiej mi się robi niz jakbym miała ciągle smuciś memu cierpliwemu męzusiowi;-)
 
Kochana, nic nie wiem na temat tego leku. Ale z tego co piszesz to mi sie wydaje ze chce Cie troche naciagnac ta klinika. Toc po co tyle tych lekow. Normalnie sie podaje tylko progestron i tyle.
Lolitko dzisiaj zadzwoniłam do nich rano żeby się upewnić że ten Fleki...cos tam to mam brać przed ta punkcją jednak nie i biorę to co przed wcześniejszymi czyli doxyxyklinę, ale przy okazji sę dowiedziałam że Lutka będę brała z tym estrofemem niewiem może jutro lekarz mi coś wiecej powie , albo w poniedziałek przy podaniu głupieję już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale co zrobić musimy wierzyć tym doktorkom w to co robią bo co nam pozostaje:-(
 
Kochana, nic nie wiem na temat tego leku. Ale z tego co piszesz to mi sie wydaje ze chce Cie troche naciagnac ta klinika. Toc po co tyle tych lekow. Normalnie sie podaje tylko progestron i tyle.
Lolitko dzisiaj zadzwoniłam do nich rano żeby się upewnić że ten Fleki...cos tam to mam brać przed ta punkcją jednak nie i biorę to co przed wcześniejszymi czyli doxyxyklinę, ale przy okazji sę dowiedziałam że Lutka będę brała z tym estrofemem niewiem może jutro lekarz mi coś wiecej powie , albo w poniedziałek przy podaniu głupieję już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale co zrobić musimy wierzyć tym doktorkom w to co robią bo co nam pozostaje:-(

aga ja jak pamiętam to luteinę brałam po punkcjii do bety codziennie i doxycilinę również bo to na rozrzedzenie krwi, żebyś nie miała skrzepów
 
reklama
Dorocica, a tobie nie przyjęły się zarodki, czy może przyjęły się, tylko później było coś nie tak:)

ile miałaś transferowanych, a tak wogóle to ile miałaś jajeczek pobranych podczas punkcji?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry