reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gosia788 Na pewno in vitro z blasto robią we Wrocławiu w Polmedzie u dr Polaka.U mnie niestety nie udało się,ale z tym różnie bywa,zostało mi jeszcze 3 mrozaczki:))) Miałam robić crio transfer w listopadzie,ale mam polipa,wiedziałam o tym jeszcze przed zrobieniem in vitro,ale mój gin stwierdził wtedy ,ze to nic nie przeszkadza ,zresztą we Wrocławiu tez nic nie mówili,a ostatnio zmieniłam gin i bardzo się zdziwiła,że najpierw nie kazali mi go usunąć,bo stwierdziła,że jej zdaniem polip przeszkadza zwłaszcza,że to sa ogromne koszty i teraz najpierw chcę go usunąć a dopiero potem zrobić crio....
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Czy myslicie, ze przeziebienie ma negatywny wplyw na zagniezdzenie sie zarodka po IVF. Od dzís boli mnie okropnie gardlo, i mam lekka temperature. Strzasnie sie martwie, ze moze to miec zly wplyw:-(
 
Gosia788 Na pewno in vitro z blasto robią we Wrocławiu w Polmedzie u dr Polaka.U mnie niestety nie udało się,ale z tym różnie bywa,zostało mi jeszcze 3 mrozaczki:))) Miałam robić crio transfer w listopadzie,ale mam polipa,wiedziałam o tym jeszcze przed zrobieniem in vitro,ale mój gin stwierdził wtedy ,ze to nic nie przeszkadza ,zresztą we Wrocławiu tez nic nie mówili,a ostatnio zmieniłam gin i bardzo się zdziwiła,że najpierw nie kazali mi go usunąć,bo stwierdziła,że jej zdaniem polip przeszkadza zwłaszcza,że to sa ogromne koszty i teraz najpierw chcę go usunąć a dopiero potem zrobić crio....

Bardzo dziekuje za info! Trzymam kciuki za kolejna probe!

Dziewczyny, mam pytanie. Czy myslicie, ze przeziebienie ma negatywny wplyw na zagniezdzenie sie zarodka po IVF. Od dzís boli mnie okropnie gardlo, i mam lekka temperature. Strzasnie sie martwie, ze moze to miec zly wplyw:-(

Kochana, nic sie nie martw, tylko usmiech i pozytywne myslenie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny! Cały czas was podczytuję i trzymam mocno za was kciuki. Mnie dopadło lekkie przeziębienie i fatalnie się z tym czuję. Walka bez żadnych tabletek jest męcząca. Ale mam już dobre widomości, już za miesiąc powinnam znać płeć dzidziuśka!
Trzymajcie się ciepło************************************************
 
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam u lekarza okazało się, że jest ze mną jeszcze jedna kropka 4mm, nie wiadomo co się stało z drugą... poza tym mam hiperstymulację, dopiero teraz! 17dpt, nie mogę spać tak mnie jajniki bolą, a są takie spuchnięte, że normalnie widzę jak mi wystają takie bulwy na brzuchu :( nie da się normalnie funkcjonować.

Hej Kuzik co tam - odezwij się!
 
cześć dziewczyny, podczytuję was systematycznie i musze się przyznać że strasznie ale to strasznie wam zazdroszczę. miałam juz dawno podchodzić drugi raz ale tak bardzo sie boję porażki że zeszło się juz półtora roku od ostaniego, pierwszego podejścia i cały cza stoję w miejscu. a wy macie tyle siły i odwagi w sobie. gratuluję wam i cieszę się każdą fasolką razem z wami:):) i trzymam za was wszystkie mocno kciuki, baardzo mocno. nie ukrywam że najbardziej czekam na dobre niusy od Lolitki, pozdrawiam sedrecznie Lolitka i modlę się za Twój sukces w styczniu.

trzymam kciuki dziewczyny za was mocno!!!!
 
dorocica
do podejscia trzeba byc psychicznie przygotowanym. ja tam podchodze non stop bo sie czuje dobrze z tym i sie nie moge doczekac kolejnego. jesli Ty potrzebujesz wiecej czasu - to tez dobrze. kazdy ma inaczej. nic na sile, wszystko mlotkiem:)))
 
reklama
Witam Was Kobitki

podczytuję regularnie posty. Gratuluję zafasolokwanym i trzymam kciuki z wszystkie staraczki.

Lolitka
myslę że teraz przyszedł wreszcie nasz czas. Ja czekam na @ i obserwuję cykl i criotransfer. Wypada na przełomie roku, więc nie wiem czy się uda, gdyż 31.12 Novum najprawdopodobniej nie pracuje, 01-02.01.2011 napewno nie pracuje. Więc zobaczymy co wjdzie z tego - w najgorszym przypadku koniec stycznia crio. Kobito trzymam kciukasy:)
Cały czas walczę z przeciwciałami AntyTPO, leki działają, ale powoli. Za to TSH ideał 1,5, a i FT4 troszkę podciągnęłam. Endokrynoloszka mówi, że jest całkiem ok.
 
Ostatnia edycja:
Do góry