reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
hej dziewczyny
wpadłam zobaczyc co u was i jak zawsze zostawic pozytywne fluidki. moje ukochane weteranki lolitka i ewelina - widze, że się nie poddajecie i to jest w was najpiękniejsze. trzymam kciuki i wierze z całego serca, że tym razem się powiedzie. :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
moje Słońce ma już ponad miesiąc, uśmiecha się i jest przesłodki! jak na niego patrze to wiem, że było warto przez to wszystko przejść.
powodzonka i będe za was codziennie trzymać kciuki.:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
Hej Kobitki,
nadal tutaj jestem. Obecnie po piątkowej wizycie u lekarza dostałąm zaraz plamienia co okazało się miesiączką. Cieszę się, że już teraz, zaraz przyszła bo tooznacza, że będę się z doktorem widzieć jeszcze przed świętami by zobaczyć co tam u mnie słychać po nieudanym pierwszym podejściu. Podejmiemy wtedy decyzję czy podchodzimy w styczniu czy w kolejnym cyklu do drugiego podejścia. Już chciałabym by moje dwie mróweczki - zrozaczki były ze mną i to już na stałe...... Tzrymajta się ! BUźki!!!
Kama 35 - co tam u Ciebie?????????????????
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :happy2:

Generalnie to ja bólu fizycznego w ogóle się nie boję. Mogą mnie nawet pokroić żywcem, byle się udało ;-)
Wsparcia duchowego bardziej potrzebuje mój małż. Dla niego to już jest dramatyczna sytuacja, a on jeszcze nie znosi porażek. Rzadko nie ma racji, same życiowe sukcesy i obawiam sie jego reakcji jak za pierwszym podejściem się nie uda. Żeby nie poddał się i dalej mnie wspierał i chyba myślę żeby jeszcze przed tym wszystkim skonsultować się z psychologiem i umówić nas na wizytę, aby poradził jak przez to razem przejść, jak zachować się w trudnych sytuacjach...

Bardzo mocno trzymam kciuki za kobietki po transferze i gratuluję zafasolkowanym :-) Dzięki Wam, że dzielicie się takimi superaśnymi informacjami, mam więcej wiary i chęci do działania :tak:

Teraz jestem trochę w kropce... Do tej pory myślałam, że tylko Invimed we Wrocławiu zajmuje się In Vitro a tu jeszcze okazuje się, że Polmed i nazwisko dr Polak wiele razy mi się przewinęło. No i dylemat, która klinika lepsza????? Nie chcę latać od lekarza do lekarza, bo prędzej zgłupieję i zamiast na porodówce wyląduję u psychiatryka, ale nie ukrywam, że nie daje mi to spokoju :-(
 
Hej dziewczynki, jestem juz 6 dzien po transferze i tak mnie korci, zeby zrobic test. Ale chyba jeszcze za wczesnie, jak myslicie?
 
ptencer
a iludniowe miałaś zarodki ?? 6 dpt to raczej za wcześnie

WITAM
dziewczyny :blink:
ja dziś jestem 8 dpt miałam podane 2 blastocysty klasy A, i takie same 4 mam jeszcze zamrozone, dzisiaj to już 13 dpo, więc teoretycznie mam już po terminie @, bo 2 faza zwykle trwa u mnie 10-12 dni i zawsze przychodziła @ mimo brania progesteronu, więc....najgorzej to z tymi zastrzykami, mam już cały brzuch w siniakach i mam nadzieję że będę je brała tylko do pozytywnego testu
lekarz kazał mi dzisiaj zrobić betę, ale ja się boję i nie poszłam, mam w domu 10 testów sikanych i też boję się zrobić.....
ale nie czuję się okresowo, mam ładną cerę, obolałe piersi, trochę bolą mnie jajniki i czasem podbrzusze, czasem mi niedobrze
 
Wera86 -> moim zdaniem masz bardzo dobre objawy:-)
Musisz zrobic bete, zeby miec pewnosc -> jestem przekonana, ze bedzie juz wysoka.
Moj zarodek byl 2-dniowy, takie malenstwo, 4-komorkowe, slicznie podzielony.
Chyba jeszcze jednak za wczesnie, bo moglo nawet jeszcze nie dojsc do implantacji. Juz sama nie wiem.
 
reklama
Do góry