reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

gosssssia zaciskam kciuki za jutrzejszą betę !!
Fusun od kilku dni jesteś juz mamusią, z całych sił zaciskam kciuki aby beta była wysoka...
Asia :)kiedy transfer??
my nasze podejście o miesiąc musimy odłożyć mam nadzieję ze tarczyca przez ten miesiąc spadnie !!
dziewczyny czy miesiąc brania euthyroxu może spowodować że wyni spadnie??



aaaa i właśnie piekę kaczkę!! może któraś ma ochotę !!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
gosia &&&& zaciśnięte :-)
sham mój transfer w sobotę...cieszę się jak wariat i jakoś spokojna dziwnie jestem:zawstydzona/y:
a euthyrox działa różnie ...u jednych szybko spada Tsh u innych wolniej , ja też biorę od chyba dwóch tygodni ..., zbadam może jutro...zobaczymy
 
Lilia transfer mam odlozony nie wiem do kiedy, sierpniu bede miec histeroskopie i potem zobaczymy co dalej. z biopsji endometrium wyszlo "brak prawidlowych cech fazy lutealne" czyli tak jakbym nie
miala drugiej fazy cyklu. takze transfer chyba dopiero we wrzesniu bedzie do
dziewczyn po histeroskopi - czy to jest taka narkoza jak do punkcji krotka?? bo
zaraz sie wychodzi do domu po tym? nie ma jakis cieć czy cos??
 
Witam
TSH można zbić szybko, ale to sprawa indywidualna:sorry2:Ja przy pierwszym ivf miałam 3:dry: póżniej zaczęłam brać euthyrox i spadł do 2 a póżniej w kwietniu do 0,8 a miesiąc później jak już byłam w trkacie stymulacji to zbadałam kontrolnie i znowu 2,8:baffled: i już powiedziałam że do transferu nie podejdę póki nie zbiję ale wyszło i tak dużo gorzej niż podniesione TSH.
Nie wiem dlaczego tak skacze:confused: biorę regularnie rano na czczo a skacze w najmniej odpowiednim momencie.
Za 4 dni mam wizytę u mojego inteligentnego lekarza, pewnie go zaskoczę swoją świadomością że wiem że wszystko co się stało czyli ubytek na zdrowiu i potencjalne ryzyko operacji oraz straty finansowe to jego wina:crazy:
 
Co do biopsji, to ja miałam 21 dc w cyklu poprzedzającym planowane ivf ale jak byłam na wizycie 6 dc czyli po 5 zastrzykach to jeszcze nie było wyniku:baffled: a jak by był taki jak u Joasi a zrobiliby mi transfer:confused: ehh szkoda gadać. Ale ja i tak miałam to nadaremnie zrobione bo było centralnie w dniu owulacji czy nie było żadnego śladu fazy lutealnej

U mnie dziewczyny słońce, przygotuję obiad i zmykam z książką na ogród. Milego dnia:-)

Zula jak po wizycie? Jakie plany? Zostajesz u dr Cz?
 
Fusun &&&&&&&
MajaSauer też kciukasy za transfer.

joasia w moim rodzinnym mieście histero robią w pełnej narkozie z intubacją, ja nie miałam, wiem od personelu ;)
To punkcję robią bez intubacji?

Dostałam okres i dzisiaj się okaże czy za 17 dni zacznę wyciszanie i stymulkę, aż się cała trzęsę ;-). Czy mogę jeszcze coś zrobić, żeby poprawić jakość pęcherzyków?
 
Co do TSH to w kwietniu miałam 2,69 a w maju po eutyroxie zbiłam do 0,92. Mam nadzieję, że mi nie skoczyło znowu, bo nie badałam tego teraz.
 
Boże dziewczyny tak się boję!!!!!!!!!! Jeszcze jesteśmy w domu bo do Invimedu mamy rzut beretem , brzuch już dziś boli mnie minimalnie więc pewnie jakoś zniosę ten transfer i pełny pęcherz… [FONT=&quot]nika85[/FONT], jajniki się już znacznie obkurczyły (dzięki, uspokoiłaś mnie). Śniło mi się dziś że przyjechałam a lekarz mówi że niestety nie ma ani jednego zarodka… Obudziłam się cała zlana potem…Też się tak bałyście przed transferem? Ataku lęku i drgawek jak przed puncują nie przewiduję ale…TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!!!!!!
[FONT=&quot]mazenka dzięki![/FONT]

[FONT=&quot]Lilia[FONT=&quot]♥[/FONT] super że pozbyłaś się torbieli![/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]drk [/FONT]ja też plamiłam w trakcie brania zastrzyków, ale nieznacznie.[FONT=&quot][/FONT]
 
reklama
Do góry