reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Milagros AMH mam 9. A ty? Nie wiem czy mam hardkorowe PCO dlatego, że do tej pory nikt mi o tym nie wspomniał, a byłam u wielu lekarzy. Miesiączki zawsze miałam w "miarę regularne" , były pewne obsuwy, ale max do 10 dni. Na USG tez nikt nie wspominał. Dopiero to AMH wielgaśne i wtedy lekarz stwierdził że PCO.
 
reklama
Hej Kobietki. Jakoś trwam w ten weekend ale chyba bardziej wmawiając sobie, że nie myślę czy coś tam się z tymi moimi pęcherzykami dzieje...boję się tego poniedziałku, 18 pęcherzyków, może jest nadzieja. Martwi mnie tylko ból w podbrzuszu,momentami z trudem się podnoszę, musi mi to do poniedziałku minąć bo ja nie dam się dotknąć, skoro mam to wszystko czuć to ja skonam z bólu!!! Do tego ten pełny pęcherz...Was też tak bolało po punkcji?
nika85 ja też mam PCO, podczas laparo ponoć mi te jajniki trochę podratowali ale wiadomo jak to jest z PCO. Mi lekarz powiedział że też prawdopodobnie czeka mnie inna procedura ale mimo tego cholernego schorzenia udało się mnie pięknie wystymulować, a lekarz był bardzo ostrożny żeby mnie nie przestymulować.Mam kilka znajomych które też mają PCO i wszystkie mają problem z nadwagą,ja jak na ironię losu jestem trochę za szczupła...

Fusun kochana jestem z Tobą całym sercem!!!!!!!!!

A dziewczyny mam pytanie, na rozpisce mam napisane że mam wziąć przed tranferem 1 duphaston i dwie tabletki Luteiny, zabieg mam o 12 więc czy mam to traktować dosłownie? Czy mogę po prostu wziąc rano? I dlaczego mam napisane wszędzie że za każdym razem Luteina dopochwowo a przed transferem nie jest to dopisane?
 
Nika, ja mam prawie 4. Z tego co czytalam to amh nie jest bezwglednym okresleniem pcos. Mnie przy usg zdiagnozowali. Skoro nikt ci przy usg nic nie mowil i tylko na podstawie amh... To na pewno nie jest zle, do tego miesiaczkujesz, to dobrze. Mi sie zdarzaky wielomiesieczne przerwy.

Maja, skoro masz pcos to pij duzo wody... Tak profilaktycznie...
 
CZERWIEC:

21 czerwiec GizaS - wizyta w sprawie torbieli, której już nie będzie
sorry2.gif

22 czerwiec Asia _77- udane crio ostatniego Skarbka...błagam o kciuki z całych sił
26 czerwiec, Fusun - badanie beta hcg po ostatnim crio

LIPIEC:
15 lipiec
Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
Lipiec:
mazenka - stymulacja pięknych jajeczek

SIERPIEŃ:
6 sierpien joasia2906 histeroskopia
Sierpień/Wrzesień:
Kinga_1 - udane IVF - jestem w ciąży
Sierpień/Wrzesień:
Lawendowy_Sen - podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków

WRZESIEŃ:
Wrzesień:
Dagnes - 4 podejście do crio
Wrzesień (może):
Lilia♥ - przygotowania do crio

może crio - joasia2906
 
Milagros dzięki za odpowiedz, postanowilam, że spróbuje skonsultować się przed najblizszą probą z innym lekarzem. Może Białystok.
Maja trzymam kciuki za jutro. Mnie też bolal brzuch po punkcji, jajniki się obkurczają i to zazwyczaj jest powodem. Będzie dobrze !!!
 
Fusun - trzymam kciuki za Twojego bąbelka :tak:

Joasia2906 - co Ci powiedziała Pani dr na sobotniej wizycie?

zula - ja też jestem z Tychów :-)

Moja torbiel poszła w diabły :tak: teraz czekam na wyniki z romy...
 
Ostatnia edycja:
CZERWIEC:

17 czerwiec Drk - podglądanie rosnących pęcholi :/ Boż spraw by coś się tam zadziało
:-(
21 czerwiec GizaS - wizyta w sprawie torbieli, której już nie będzie
sorry2.gif

22 czerwiec Asia _77- udane crio ostatniego Skarbka...błagam o kciuki z całych sił
26 czerwiec, Fusun - badanie beta hcg po ostatnim crio

LIPIEC:
15 lipiec
Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
Lipiec:
mazenka - stymulacja pięknych jajeczek

SIERPIEŃ:
6 sierpien joasia2906 histeroskopia
Sierpień/Wrzesień:
Kinga_1 - udane IVF - jestem w ciąży
Sierpień/Wrzesień:
Lawendowy_Sen - podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków

WRZESIEŃ:
Wrzesień:
Dagnes - 4 podejście do crio
Wrzesień (może):
Lilia♥ - przygotowania do crio

może crio - joasia2906

Dopisałam się don listy, przepraszam jak zrobiłam cosik nie tak :D

Kochane, mam do Was pytanie.....dziś mój 6 dc od wczoraj biorę do menopuru 225, cetrotide 0,25. Dziś pojawiło się brunatne plamienie, wystraszyłam się bardzo, czy powinnam się martwić??
 
Drk ja podczas stymulacji miałam krwawienie jak podczas miesiączki. Tak niekiedy organizm reaguje na hormony. Jeśli masz tylko plamienie to jest ok, natomiast jeśli pojawi się krwawienie to zgłoś się natychmiast do Kliniki, dostaniesz tabletki na zatrzymanie krwawienia.
 
madzialenak dziękuje za odpowiedź, jutro mam monitoring to wspomnę o tym plamieniu. Na razie jest małe, ale jest.
 
reklama
hej dziewczynki jutro ide na bete ale mam stresa dzisiaj zrobilam sobie znow test sikany bo mialam 2 i tak z ciekawosci i wczoraj nic niebylo widac a dzisiaj ledwo ale naprawde ledwo 2 kreske a wiec moze bendzie dobrze maz tez widzial cien 2 kreseczki bo myslalam ze moja wyobraznia dziala mam nadzieje ze 3 podejscie bendzie szczesliwe przedtem mialam 2 ciaze biochemiczne pozdrawiam
 
Do góry