reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
już Ci wszystko mówię 😊
Ovitrelle nie miałam, bo u mnie pęcherzyki normalnie pękały, z tym nie było problemu.
3 dni wcześniej zaczęłam brać Duphaston 3 x dzień
Od transferu biorę cyclosest 2 x dzień
I heparynę 0,4 1 x dzień
Tylko tyle.
Blastki 5 dniowe, ale nie wiem jakiej klasy, nie mówili nam tego.
Dzięki za odpowiedź! 🥰 u mnie tez zawsze pękają wiec musze pogadać z lekarzem. Czyli duphaston już brałaś na trzy dni przed pęknięciem czyli ok 12dc-3? A cyclogest 400mg? A heparynę to neoparin czy clexane? Mialas jakies wskazanie? Ja juz 39 w tym roku skończę. Za każdym razem miałaś heparynę włączana? I jak długo trzeba brać plus progesteron? Trzymam kciuki za dalszy ciąg...🥰
 
Dzięki za odpowiedź! 🥰 u mnie tez zawsze pękają wiec musze pogadać z lekarzem. Czyli duphaston już brałaś na trzy dni przed pęknięciem czyli ok 12dc-3? A cyclogest 400mg? A heparynę to neoparin czy clexane? Mialas jakies wskazanie? Ja juz 39 w tym roku skończę. Za każdym razem miałaś heparynę włączana? I jak długo trzeba brać plus progesteron? Trzymam kciuki za dalszy ciąg...🥰
Duphaston 3 dni przed transferem, nie pęknięciem.
Tak, cyclogest 400.
Neoparin i clexane to to samo, inna tylko strzykawką. Miałam i to i to. Nie ma różnicy. Heparynę dodał mi za 3 razem, wcześniej nie miałam. Teoretycznie nie miałam badań wskazujących na potrzebę heparyny, ale to bezpieczny lek, zabezpiecza przed tworzeniem zakrzepów w łożysku (poronieniem).
Wszystkie leki biorę jeszcze w tych samych dawkach (13+2).
 
reklama
Do góry