reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny! Ja jestem po drugiej próbie in vitro, 2 mrozaczki 5 dniowe i aktualnie jestem w 5 tc więc bardzo się cieszę
Gratulacje!
a już za tydzień w piątek pierwsze USG więc trzymajcie kciuki, ja jestem bardzo dobrej myśli, tylko zastanawiam się czy to nie za wcześnie chociaż położna mi mówiła że od tam drugiej bety jak jej podawałam mogę przyjść po 2-3 tyg na usg i akurat 2 tyg wtedy będzie. Wy po jakim czasie od transferu z mrozikami byłyście na pierwszym USG?
U nas pierwsze USG jest w 6-9tc.
Ostatnio byłam w 4+5, był tylko pęcherzyk ciążowy. Potem w 6+3 i było serduszko.
Wgl mam ciągle taki wydęty brzuch i zastanawiam się czy wy też tak macie lub miałyście?
Nie :-) Dopiero zdecydowanie później...
 
reklama
Gratulacje!

U nas pierwsze USG jest w 6-9tc.
Ostatnio byłam w 4+5, był tylko pęcherzyk ciążowy. Potem w 6+3 i było serduszko.

Nie :-) Dopiero zdecydowanie później...
Dziękuję ❤️ wtedy będę mieć 5+6 więc mam nadzieję że będzie serduszko 🙈 oj to może mam takie wrażenie bo zawsze brzuch wciągałam a teraz wypuszczony :p
 
Hej dziewczyny! Ja jestem po drugiej próbie in vitro, 2 mrozaczki 5 dniowe i aktualnie jestem w 5 tc więc bardzo się cieszę a już za tydzień w piątek pierwsze USG więc trzymajcie kciuki, ja jestem bardzo dobrej myśli, tylko zastanawiam się czy to nie za wcześnie chociaż położna mi mówiła że od tam drugiej bety jak jej podawałam mogę przyjść po 2-3 tyg na usg i akurat 2 tyg wtedy będzie. Wy po jakim czasie od transferu z mrozikami byłyście na pierwszym USG?
Wgl mam ciągle taki wydęty brzuch i zastanawiam się czy wy też tak macie lub miałyście?
Też tak miałam. Cały czas bolał jak na okres♥️
 
reklama
Do góry