reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już po histero, w macicy wszystko ładnie, żadnych polipów ani niczego, ujścia jajowodów też. Teraz będziemy czekać na wyniki z laboratorium pewnie z 3 tyg. Nadal nie przybliżamy się do odpowiedzi dlaczego zarodki się nie zagnieżdżają, skoro macica ok. No nic, trzeba czekać na resztę wyników.
Wiem, że lekarze czesto podają za główny powód braku implantacji slaby zarodek bo niskie amh albo wiek po 35...niby immunologia jest powodem moze w 10% niepowodzeń.. mi też się dwa nie zaimplantowaly:/. Mogę wiedziec jakiej klasy miałaś zarodki? Ja 4ba 3ba (5doba) a teraz mam 4bb (6doba). Podchodziłas na sztucznym z estrofemem? Ja dwa tak, teraz idę z owulacji...
 
reklama
Wiem, że lekarze czesto podają za główny powód braku implantacji slaby zarodek bo niskie amh albo wiek po 35...niby immunologia jest powodem moze w 10% niepowodzeń.. mi też się dwa nie zaimplantowaly:/. Mogę wiedziec jakiej klasy miałaś zarodki? Ja 4ba 3ba (5doba) a teraz mam 4bb (6doba). Podchodziłas na sztucznym z estrofemem? Ja dwa tak, teraz idę z owulacji...
Podchodziłam na sztucznym z estrofemem, ale miałam podawane zarodki w 3 dobie, raz 6 klasa II- pierwszy transfer, drugi raz dwa zarodki 8 klasa I-II i 6 klasa I-II. Nie miałam nic mrożonego, bo nie było czego niestety
 
reklama
Do góry