reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Duphaston 3 dni przed transferem, nie pęknięciem.
Tak, cyclogest 400.
Neoparin i clexane to to samo, inna tylko strzykawką. Miałam i to i to. Nie ma różnicy. Heparynę dodał mi za 3 razem, wcześniej nie miałam. Teoretycznie nie miałam badań wskazujących na potrzebę heparyny, ale to bezpieczny lek, zabezpiecza przed tworzeniem zakrzepów w łożysku (poronieniem).
Wszystkie leki biorę jeszcze w tych samych dawkach (13+2).
Dzięki! A miałaś może nacięcie otoczki? Albo embryoglue?
 
Ja leczę się u dr Banach. To była moja trzecia stymulacja, w dwóch wcześniejszych miałam pobrane 6 komórek. Pani doktor mówiła, że rzadko zdarza się taka jakby nie patrzeć poprawa :)
To u niej miałam dwie wizyty stymulujące bo mój dopiero w poniedziałek wraca z urlopu.
No u mnie na USG jest tylko 6 pęcherzyków na lewym jajniku i 2 na prawym ale te dwa są za małe więc nic z nich nie będzie a punkcja już w sobotę.
 
Hej dziewczyny! Ja jestem po drugiej próbie in vitro, 2 mrozaczki 5 dniowe i aktualnie jestem w 5 tc więc bardzo się cieszę a już za tydzień w piątek pierwsze USG więc trzymajcie kciuki, ja jestem bardzo dobrej myśli, tylko zastanawiam się czy to nie za wcześnie chociaż położna mi mówiła że od tam drugiej bety jak jej podawałam mogę przyjść po 2-3 tyg na usg i akurat 2 tyg wtedy będzie. Wy po jakim czasie od transferu z mrozikami byłyście na pierwszym USG?
Wgl mam ciągle taki wydęty brzuch i zastanawiam się czy wy też tak macie lub miałyście?
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja jestem po drugiej próbie in vitro, 2 mrozaczki 5 dniowe i aktualnie jestem w 5 tc więc bardzo się cieszę
Gratulacje!
a już za tydzień w piątek pierwsze USG więc trzymajcie kciuki, ja jestem bardzo dobrej myśli, tylko zastanawiam się czy to nie za wcześnie chociaż położna mi mówiła że od tam drugiej bety jak jej podawałam mogę przyjść po 2-3 tyg na usg i akurat 2 tyg wtedy będzie. Wy po jakim czasie od transferu z mrozikami byłyście na pierwszym USG?
U nas pierwsze USG jest w 6-9tc.
Ostatnio byłam w 4+5, był tylko pęcherzyk ciążowy. Potem w 6+3 i było serduszko.
Wgl mam ciągle taki wydęty brzuch i zastanawiam się czy wy też tak macie lub miałyście?
Nie :-) Dopiero zdecydowanie później...
 
Do góry