reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W 12 i 13 robiłam LH. Wyszło mi, że pik był w 12 dniu. I w 17 dc miałam transfer 5 dniowego zarodka.
Dzięki. Ja w grudniu przy tym samym zestawie "lekko stymulującym" miałam Pik 14dc a pęknięcie 15 więc obstawiam że nawet jak dostanę ovitrelle na pęknięcie w 13 dc to od 15 progesteron I 20dc transfer 6dniowej blastki.
 
reklama
ja nie brałam ovitrelle.
Kurcze może też nie wezmę, pogadam z lekarzem. A od którego dnia progesteron włączyłaś? Mogę wiedzieć ile i jakiego? I co jeszcze brałaś? Encorton? Acard? Przepraszam czy pytałam zarodki jakie miałaś? Czy jakość tych na sztucznym a na naturalnym była inna? Blastki? 5dniowe? Przepraszam jeśli pisałaś...dzięki za odpowiedź!
 
Od 2 dc biorę bemfola 225 j. W 6 dc miałam wizytę i zwiększyli mi dawkę bemfola 300 j. i doszedł orgalutran 0,25mg/0,5 ml.
Wizytę mam teraz w środę to będzie 10 dc i zobaczymy co dalej.
A leczę się w klinice Gameta Rzgów.
O witam w klubie. Też się tam leczę, a u jakiego lekarza jesteś?
Miałam teraz te same leki i 12 komórek :)
Powodzenia
 
reklama
Kurcze może też nie wezmę, pogadam z lekarzem. A od którego dnia progesteron włączyłaś? Mogę wiedzieć ile i jakiego? I co jeszcze brałaś? Encorton? Acard? Przepraszam czy pytałam zarodki jakie miałaś? Czy jakość tych na sztucznym a na naturalnym była inna? Blastki? 5dniowe? Przepraszam jeśli pisałaś...dzięki za odpowiedź!
już Ci wszystko mówię 😊
Ovitrelle nie miałam, bo u mnie pęcherzyki normalnie pękały, z tym nie było problemu.
3 dni wcześniej zaczęłam brać Duphaston 3 x dzień
Od transferu biorę cyclosest 2 x dzień
I heparynę 0,4 1 x dzień
Tylko tyle.
Blastki 5 dniowe, ale nie wiem jakiej klasy, nie mówili nam tego.
 
Do góry