reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dokładnie nic nie tracę tylko to że jest mniejsza szansa bo może się przestać rozwijać. Też bym transferowala dwa 3 dniowce! Ehhh... zobaczymy czy zdecyduje się na 5 stymulację czy wezmę kd. Mam niedługo wizyty u dwóch lekarzy co jeszcze zaproponują. Masz jakieś skutki uboczne tylu stymulacji? Mi się guzy w piersiach zrobiły- niby niegroźne...
Oczyść się to Ci znikną. Na święta masz zadanie domowe - filmiki Barbary Kazany ✊🏻🏋🏼
 
reklama
wesolych-swiat.jpg
 
Oooooo, ja u Cz ;)
Ostatni transfer robił mi Skw. Przed transferem mówił - noooo Pani to weteranka i jaka uparta 😂. 2 zarodki 3 dniowe, mało kto tego dokonał 😂

Aaaaa i jestem zaskoczona, że Śliw. Tak do Ciebie powiedział.. miałam z nim do czynienia nie raz 😬
Widzę że Ty jesteś większą weteranką ode mnie 😉 I jeszcze bardziej uparta! Haha a myślałam że to ja im się najbardziej sprzeciwiam! Ja miałam do czynienia tylko ze swoim dr. On mi robił wszystko stymulację transfery i wszystkie wizyty. Aż się dziwię że Ty tak skakałaś!
 
Wiesz co przyczyna niby była jakaś infekcja w moim organizmie , stąd wody zaczęły odchodzić , które finalnie były zielone ... dlatego teraz obydwoje mamy antybiotyk .... ogólnie wczoraj to przeryczalam pół dnia , bo nie rozumiałam nic z tego , dziś już lepiej . Wyciągają mi go na rączki kilka razy dziennie , i dają możliwość przystawienia do piersi 🤗
Nie masz co płakać ( chyba ze ze szczęścia ;-) ), Kochana lepiej że miesiąc wcześniej niż miało być coś złego się wydarzyć, a tak chwilę poleży w inkubatorze I zaraz będzie śmigał jak zły:-)
Widzisz dają Ci go czyli wszystko jest dobrze :)
 
Z perspektywy czasu powiem, że odrobaczanie/ odgrzybianie. Jak to zrobiłam to na 2 transfery 2 udało mi się zajść w ciąże 🤷🏼‍♀️. Nie wierze w przypadki ..
Amh mam Ok 2,7
A invitro robiłam 2 klinikach. Pierwsze 3 w Invi med Gdynia a kolejne w Game ta Gdynia ;)
A żeby było jeszcze ciekawiej latam na wszystko z Islandii 😂😂
A mogę zapytać co robiłaś na odrobaczenie i odgrzybienie?🤔
 
Widzę że Ty jesteś większą weteranką ode mnie 😉 I jeszcze bardziej uparta! Haha a myślałam że to ja im się najbardziej sprzeciwiam! Ja miałam do czynienia tylko ze swoim dr. On mi robił wszystko stymulację transfery i wszystkie wizyty. Aż się dziwię że Ty tak skakałaś!
Mój dr też mi robi wszystko. Ale zważywszy na to, że miałam tyle stymulacji.. mój dr tez potrzebuje wolnego 😂
 
A mogę zapytać co robiłaś na odrobaczenie i odgrzybienie?🤔
Ja byłam akurat u babki, która się tym zajmuje. Po wynikach krwi, moim ciele, objawach wyszło, że mam przerost grzybów. Ale i tak brałam nalewkę na pasożyty.
Grzyby lubią słodkie, po oczyszczeniu nie miałam już ochoty na słodkie.
Nooo i co najważniejsze na 2 transfery 2 się udały. Co w moim przypadku jest cudem.
Z całego serca polecam się oczyścić. Na filmikach Barbary Kazany jest wszystko wyjaśnione. Mogę też Ci wysłać grupy na fejsbuku, na których znajdziesz nalewki/ tabletki ziołowe oczyszczające ☺️
 
reklama
Ja byłam akurat u babki, która się tym zajmuje. Po wynikach krwi, moim ciele, objawach wyszło, że mam przerost grzybów. Ale i tak brałam nalewkę na pasożyty.
Grzyby lubią słodkie, po oczyszczeniu nie miałam już ochoty na słodkie.
Nooo i co najważniejsze na 2 transfery 2 się udały. Co w moim przypadku jest cudem.
Z całego serca polecam się oczyścić. Na filmikach Barbary Kazany jest wszystko wyjaśnione. Mogę też Ci wysłać grupy na fejsbuku, na których znajdziesz nalewki/ tabletki ziołowe oczyszczające ☺️
Oooo super, będę wdzięczna 🙂
 
Do góry