reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wow! Ja też mialam 6 transferów 5 dniowych blastek. Jak przy kolejnej stymulacji poprosiłam lekarza o 3 dniowego to powiedział mi że jestem nienormalna... dosłownie i że co ja dobie myślę że jak 5 dniowy nie dał rady to 3 dniowy tym bardziej! Teraz mi dałaś do myślenia!!!
Weź go lepiej pogoń ..
Ja powiedziałam mojemu dr, że mają być 3 dniowe i koniec, nie odpuszczę 😁

Z 3 dniowym jest większe ryzyko. On może się przestać rozwijać np jak macie problem z nasieniem. Ale jak dla mnie ryzyko opłacalne 😁. Warto spróbować chociaż raz/dwa 😊
 
reklama
Prezent najpięknieszy , wymarzony 🥹🩵 jeszcze trochę spędzimy w szpitalu i ja i on jesteśmy na antybiotyku 😔 malutki w inkubatorze i od dziś jeszcze naświetlany ... dziękuję za te słowa 🥹🥰
No trudno jak trzeba to trzeba, ale ważne że razem ❤️ Mały da radę, to silny chłopak od samego początku, mamuska też da radę, parę dni i będziecie zdrowi jak rybki ;-)
Mimo że w szpitalu to wszystkiego co najlepsze dla Was i milioooony całusków pod choinkę dla synusia ( aaa imię jeszcze byś zdradziła;-)
 
Prezent najpięknieszy , wymarzony 🥹🩵 jeszcze trochę spędzimy w szpitalu i ja i on jesteśmy na antybiotyku 😔 malutki w inkubatorze i od dziś jeszcze naświetlany ... dziękuję za te słowa 🥹🥰
A co lekarz powiedział że tak wcześnie urodziłaś? Było to czymś spowodowane ? Pamiętam że kiedyś pisałaś że jak się nie ogarniesz z aktywnością to Ci grozi wcześniej poród, to było przyczyną?
 
No trudno jak trzeba to trzeba, ale ważne że razem ❤️ Mały da radę, to silny chłopak od samego początku, mamuska też da radę, parę dni i będziecie zdrowi jak rybki ;-)
Mimo że w szpitalu to wszystkiego co najlepsze dla Was i milioooony całusków pod choinkę dla synusia ( aaa imię jeszcze byś zdradziła;-)
Konstanty 🥹🩵
 
Z perspektywy czasu powiem, że odrobaczanie/ odgrzybianie. Jak to zrobiłam to na 2 transfery 2 udało mi się zajść w ciąże 🤷🏼‍♀️. Nie wierze w przypadki ..
Amh mam Ok 2,7
A invitro robiłam 2 klinikach. Pierwsze 3 w Invi med Gdynia a kolejne w Game ta Gdynia ;)
A żeby było jeszcze ciekawiej latam na wszystko z Islandii 😂😂
Ooo to ja też w Gamecie Gdynia. Ale mam niższe amh. Już sie odrobaczalam i robiłam inne cuda 😉 jestem u dr Ś.
 
Weź go lepiej pogoń ..
Ja powiedziałam mojemu dr, że mają być 3 dniowe i koniec, nie odpuszczę 😁

Z 3 dniowym jest większe ryzyko. On może się przestać rozwijać np jak macie problem z nasieniem. Ale jak dla mnie ryzyko opłacalne 😁. Warto spróbować chociaż raz/dwa 😊
Dokładnie nic nie tracę tylko to że jest mniejsza szansa bo może się przestać rozwijać. Też bym transferowala dwa 3 dniowce! Ehhh... zobaczymy czy zdecyduje się na 5 stymulację czy wezmę kd. Mam niedługo wizyty u dwóch lekarzy co jeszcze zaproponują. Masz jakieś skutki uboczne tylu stymulacji? Mi się guzy w piersiach zrobiły- niby niegroźne...
 
A co lekarz powiedział że tak wcześnie urodziłaś? Było to czymś spowodowane ? Pamiętam że kiedyś pisałaś że jak się nie ogarniesz z aktywnością to Ci grozi wcześniej poród, to było przyczyną?
Wiesz co przyczyna niby była jakaś infekcja w moim organizmie , stąd wody zaczęły odchodzić , które finalnie były zielone ... dlatego teraz obydwoje mamy antybiotyk .... ogólnie wczoraj to przeryczalam pół dnia , bo nie rozumiałam nic z tego , dziś już lepiej . Wyciągają mi go na rączki kilka razy dziennie , i dają możliwość przystawienia do piersi 🤗
 
Dziewczyny, w szczególności te które wciąż walczą i będą w nowym roku...niech wszystkim nam spełnią się te największe marzenia, żeby za rok każda mogła z radości fruwać pod niebo i żyć życiem wolnym od przynajmniej "tej" walki. Każdej z Was życzę wolnej głowy, spokoju, zdrowia i pomyślności. Szczęśliwych Świąt, żebyśmy potrafiły docenić chwile z ludźmi, których mamy wokół i trochę poddały się temu co ma być, co przyjdzie, co przed nami...Wszystkiego najlepszego Dziewczyny! A wszystkim świeżo upieczonym Mamusiom - najszczęśliwszych świąt pod słońcem!🥰🥰🍀🍀
 
reklama
Ooo to ja też w Gamecie Gdynia. Ale mam niższe amh. Już sie odrobaczalam i robiłam inne cuda 😉 jestem u dr Ś.
Oooooo, ja u Cz ;)
Ostatni transfer robił mi Skw. Przed transferem mówił - noooo Pani to weteranka i jaka uparta 😂. 2 zarodki 3 dniowe, mało kto tego dokonał 😂

Aaaaa i jestem zaskoczona, że Śliw. Tak do Ciebie powiedział.. miałam z nim do czynienia nie raz 😬
 
Do góry