reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aleeee ja miałam łącznie 7 stymulacji..
1 stymulacja - 3 zarodki
2 stymulacja - 1 zarodek - córka 😍
3 stymulacja - 1 zarodek
4 stymulacja - 2 zarodki
5 stymulacja - 0 zarodków
6 stymulacja - 4 zarodki
7 stymulacja - 8 zarodków - podane 2 - aktualnie 23 tc (jeden się przyjął)

Takkkkkże byłam w dupie nie raz 🤷🏼‍♀️
Córka z jakiego zarodka? (Jakiej klasy?:)
 
Córka z jakiego zarodka? (Jakiej klasy?:)
To był „idealny” 3 dniowiec, 8 komórkowy ;)
Ogólnie miałam mieć zawsze 5 dniowe bo mamy nasienie z biopsji ale tym razem zostawili mi 3 dniowego. Byłam w szoku, załamana i zła .. Powiedzieli mi w klinice, że zostawili 3 dniowego bo nie chcieli żebym została z niczym. Dzisiaj jestem im za to wdzięczna ale w tamtej chwili było źle, nawet na transfer przyjechałam podłamana.
Pózniej po porodzie z córką już chciałam tylko 3 dniowe zarodki ale nie chcieli się godzić. Wiadomo statystyki .. a to był tylko „przypadek”.
Ale ja się uparłam 🏋🏼
Miałam 6 transferów 5 dniowych - zawsze beta zero
1 transfer 6 dniowego - beta Ok 4
4 transfery zarodków 3 dniowych
- pierwszy córka 🥹
- drugi zero
- trzeci ciąża do Ok 6 tc
- czwarty aktualnie trenuje kung fuuuuu 😍.

Ja czułam, że trzydniowy to jest to i dążyłam do tego 🤩
 
Aleeee ja miałam łącznie 7 stymulacji..
1 stymulacja - 3 zarodki
2 stymulacja - 1 zarodek - córka 😍
3 stymulacja - 1 zarodek
4 stymulacja - 2 zarodki
5 stymulacja - 0 zarodków
6 stymulacja - 4 zarodki
7 stymulacja - 8 zarodków - podane 2 - aktualnie 23 tc (jeden się przyjął)

Takkkkkże byłam w dupie nie raz 🤷🏼‍♀️
Niesamowite!!! Podziwiam Cię! Co zrobiłaś że nagle taki wynik ilości zarodków? Ja skończyłam na 4 stymulacji i być może czeka mnie piąta 😉 jakie masz amh? Robisz invitro w pl?
 
To był „idealny” 3 dniowiec, 8 komórkowy ;)
Ogólnie miałam mieć zawsze 5 dniowe bo mamy nasienie z biopsji ale tym razem zostawili mi 3 dniowego. Byłam w szoku, załamana i zła .. Powiedzieli mi w klinice, że zostawili 3 dniowego bo nie chcieli żebym została z niczym. Dzisiaj jestem im za to wdzięczna ale w tamtej chwili było źle, nawet na transfer przyjechałam podłamana.
Pózniej po porodzie z córką już chciałam tylko 3 dniowe zarodki ale nie chcieli się godzić. Wiadomo statystyki .. a to był tylko „przypadek”.
Ale ja się uparłam 🏋🏼
Miałam 6 transferów 5 dniowych - zawsze beta zero
1 transfer 6 dniowego - beta Ok 4
4 transfery zarodków 3 dniowych
- pierwszy córka 🥹
- drugi zero
- trzeci ciąża do Ok 6 tc
- czwarty aktualnie trenuje kung fuuuuu 😍.

Ja czułam, że trzydniowy to jest to i dążyłam do tego 🤩
Wow! Ja też mialam 6 transferów 5 dniowych blastek. Jak przy kolejnej stymulacji poprosiłam lekarza o 3 dniowego to powiedział mi że jestem nienormalna... dosłownie i że co ja dobie myślę że jak 5 dniowy nie dał rady to 3 dniowy tym bardziej! Teraz mi dałaś do myślenia!!!
 
To był „idealny” 3 dniowiec, 8 komórkowy ;)
Ogólnie miałam mieć zawsze 5 dniowe bo mamy nasienie z biopsji ale tym razem zostawili mi 3 dniowego. Byłam w szoku, załamana i zła .. Powiedzieli mi w klinice, że zostawili 3 dniowego bo nie chcieli żebym została z niczym. Dzisiaj jestem im za to wdzięczna ale w tamtej chwili było źle, nawet na transfer przyjechałam podłamana.
Pózniej po porodzie z córką już chciałam tylko 3 dniowe zarodki ale nie chcieli się godzić. Wiadomo statystyki .. a to był tylko „przypadek”.
Ale ja się uparłam 🏋🏼
Miałam 6 transferów 5 dniowych - zawsze beta zero
1 transfer 6 dniowego - beta Ok 4
4 transfery zarodków 3 dniowych
- pierwszy córka 🥹
- drugi zero
- trzeci ciąża do Ok 6 tc
- czwarty aktualnie trenuje kung fuuuuu 😍.

Ja czułam, że trzydniowy to jest to i dążyłam do tego 🤩
I takie historie motywują do dalszego działania i nie pozwalają się poddać!
Ja mam teraz 28.12 wizytę i modlę się, żeby tym razem wszystko było ok i żebyśmy usłyszeli serduszko 😁
 
Dziewczyny , ja urodziłam 🫣🥹 22.12.2023 Godzina 10:40 . Jestem w szoku chyba cały czas , jak sie okazuje nie da się zaplanować tego co piękne. Potrafi Cię zaskoczyć nagle ... 21.12 od 19:30 zaczęły mi odchodzić wody. Tak długo nie mogłam uwierzyć , że to to , że sobie
Wmawiałam, że to coś innego, aż po 23 zaczęło już lecieć jak z kranu ... pojechałam do szpitala , szybki zastrzyk ze sterydu , kroplówki z antybiotykiem, a rano po porannym Obchodzie i zbadaniu mnie, zdecydował Doktor o cesarce , decyzja 9:50 , a o 10;15 już czekał na mnie anestezjolog. Syn postanowił być prezentem dosłownie świątecznym 🎄🎅🏼 póki co na oddziale neonatologii, ale oddycha pięknie sam i dzięki swojej masie nie wygląda na takiego wcześniaka jak na 34 tydzień + 2 dni - 2640 g i 54 cm. Dostał 9 punktów 🩵 jest piękny , jest taki mój 🩵 ja walczę z laktacją a synek walczy ze zdrówkiem. Mocno ściskamy Was, uważajcie na siebie , i jak można odpocząć - to odpocznijcie , jak widać nie znasz dnia . Zdrówka dla Was przede wszystkim i wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia 🎄 Zobacz załącznik 1597223
Gratulacje! 😍
 
Dziewczyny , ja urodziłam 🫣🥹 22.12.2023 Godzina 10:40 . Jestem w szoku chyba cały czas , jak sie okazuje nie da się zaplanować tego co piękne. Potrafi Cię zaskoczyć nagle ... 21.12 od 19:30 zaczęły mi odchodzić wody. Tak długo nie mogłam uwierzyć , że to to , że sobie
Wmawiałam, że to coś innego, aż po 23 zaczęło już lecieć jak z kranu ... pojechałam do szpitala , szybki zastrzyk ze sterydu , kroplówki z antybiotykiem, a rano po porannym Obchodzie i zbadaniu mnie, zdecydował Doktor o cesarce , decyzja 9:50 , a o 10;15 już czekał na mnie anestezjolog. Syn postanowił być prezentem dosłownie świątecznym 🎄🎅🏼 póki co na oddziale neonatologii, ale oddycha pięknie sam i dzięki swojej masie nie wygląda na takiego wcześniaka jak na 34 tydzień + 2 dni - 2640 g i 54 cm. Dostał 9 punktów 🩵 jest piękny , jest taki mój 🩵 ja walczę z laktacją a synek walczy ze zdrówkiem. Mocno ściskamy Was, uważajcie na siebie , i jak można odpocząć - to odpocznijcie , jak widać nie znasz dnia . Zdrówka dla Was przede wszystkim i wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia 🎄 Zobacz załącznik 1597223
O mój Boziu kochany co za piękny prezent na święta ❤️❤️❤️
Gratuluje Ci Kochana z całego serca, synuś piękny, uroczy No ciasteczko ❣️ Mlody tak się spieszył do choinki że postanowił iż nie będzie czekać do przyszłego roku ;-)
Ważne że cały i zdrowy i już z Wami.
Wesołych i zdrowych świąt dla Was, choć teraz myślę że będą najpiękniejsze 🎄🎁
 
O mój Boziu kochany co za piękny prezent na święta ❤️❤️❤️
Gratuluje Ci Kochana z całego serca, synuś piękny, uroczy No ciasteczko ❣️ Mlody tak się spieszył do choinki że postanowił iż nie będzie czekać do przyszłego roku ;-)
Ważne że cały i zdrowy i już z Wami.
Wesołych i zdrowych świąt dla Was, choć teraz myślę że będą najpiękniejsze 🎄🎁
Prezent najpięknieszy , wymarzony 🥹🩵 jeszcze trochę spędzimy w szpitalu i ja i on jesteśmy na antybiotyku 😔 malutki w inkubatorze i od dziś jeszcze naświetlany ... dziękuję za te słowa 🥹🥰
 
reklama
Niesamowite!!! Podziwiam Cię! Co zrobiłaś że nagle taki wynik ilości zarodków? Ja skończyłam na 4 stymulacji i być może czeka mnie piąta 😉 jakie masz amh? Robisz invitro w pl?
Z perspektywy czasu powiem, że odrobaczanie/ odgrzybianie. Jak to zrobiłam to na 2 transfery 2 udało mi się zajść w ciąże 🤷🏼‍♀️. Nie wierze w przypadki ..
Amh mam Ok 2,7
A invitro robiłam 2 klinikach. Pierwsze 3 w Invi med Gdynia a kolejne w Game ta Gdynia ;)
A żeby było jeszcze ciekawiej latam na wszystko z Islandii 😂😂
 
Do góry