reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki, jak wiecie u mnie kolejny raz się nie udało i niestety nie bardzo sobie z tym radzę (myślałam, że będzie łatwiej za trzecim razem) a jak wiadomo za dwa dni wigilia i spotkanie z wieloma osobami które nie mają pojęcia co obecnie przeżywamy. Znacie jakieś leki wyciszające, uspakajające które są bez recepty? Boje się, że się rozryczę jak ktoś będzie mi życzył dzidziusia, albo będzie pytał kiedy się w końcu zdecydujemy bo już najwyższy czas na dziecko.
Bardzo mi przykro. Jestem w tej samej sytuacji. Mój 8 transfer się nie powiódł i nie sądziłam że życie tak okropnie mnie doświadczy i znowu się nie uda i to tydzień przed świętami 😞 mam ataki paniki, zatyka mi oddech, płaczę, nie jadłam i nie funkcjonowałam. Pociesz się że nie Ty jedna masz taki okropny prezent na święta 😞 z tego co wyczytałam to bierz magnez wit d3 i witaminy b. Pomagają na układ nerwowy i polepszają nastrój. Melisa to swoją drogą. Poza tym rób sobie drobne przyjemności np. Zjedz coś słodkiego itp. to zawsze trochę polepszy nastrój 😀 polecam żeby mąż zrobił Ci masaż który rozluźni mięśnie plus ciepła kąpiel 😀 przytulam i życzę przetrwania świąt!
 
reklama
Dziewczyny , ja urodziłam 🫣🥹 22.12.2023 Godzina 10:40 . Jestem w szoku chyba cały czas , jak sie okazuje nie da się zaplanować tego co piękne. Potrafi Cię zaskoczyć nagle ... 21.12 od 19:30 zaczęły mi odchodzić wody. Tak długo nie mogłam uwierzyć , że to to , że sobie
Wmawiałam, że to coś innego, aż po 23 zaczęło już lecieć jak z kranu ... pojechałam do szpitala , szybki zastrzyk ze sterydu , kroplówki z antybiotykiem, a rano po porannym Obchodzie i zbadaniu mnie, zdecydował Doktor o cesarce , decyzja 9:50 , a o 10;15 już czekał na mnie anestezjolog. Syn postanowił być prezentem dosłownie świątecznym 🎄🎅🏼 póki co na oddziale neonatologii, ale oddycha pięknie sam i dzięki swojej masie nie wygląda na takiego wcześniaka jak na 34 tydzień + 2 dni - 2640 g i 54 cm. Dostał 9 punktów 🩵 jest piękny , jest taki mój 🩵 ja walczę z laktacją a synek walczy ze zdrówkiem. Mocno ściskamy Was, uważajcie na siebie , i jak można odpocząć - to odpocznijcie , jak widać nie znasz dnia . Zdrówka dla Was przede wszystkim i wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia 🎄 Zobacz załącznik 1597223
Wow! Ale prezent! Gratuluję! 😀
 
Które witaminy braliście w pierwszym trymestrze? Wybrałam opakowanie Feminion 1 i nie wiem czy kupić to samo czy może coś innego. Może lekarz polecał Wam któreś witaminy?
Ja zawsze Prenatal uno i potem duo i caly czas karmienia prenatal duo (dha dla rozwoju mozgu karmionego dziecka - rada lekarza) plus magnez przy kp
 
Dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki, jak wiecie u mnie kolejny raz się nie udało i niestety nie bardzo sobie z tym radzę (myślałam, że będzie łatwiej za trzecim razem) a jak wiadomo za dwa dni wigilia i spotkanie z wieloma osobami które nie mają pojęcia co obecnie przeżywamy. Znacie jakieś leki wyciszające, uspakajające które są bez recepty? Boje się, że się rozryczę jak ktoś będzie mi życzył dzidziusia, albo będzie pytał kiedy się w końcu zdecydujemy bo już najwyższy czas na dziecko.
Wspolczuje Ci, przerabialam to wiele lat… zawsze balam sie tego czasu a na koniec juz plakalam otwarcie - na zyczeniach i jak spiewalismy koledy… siostra wiedziala, tesciowie, inni nie (duza rodzina najblizsza)… to trudny czas… ale moze obecnosc meza cos pomoze? Bedziecie przezywac to razem… ja tylko relanium na recepte mialam ale w takich mimentach nie uzywalam (zostalo po transferach). Nic innego nie znam i nie wiem nawet czy dobrze jest brac cos … to trudne… przytulam Cie kochana… wiem ze to teraz wydaje sie nierealne ale kiedys bedzie juz PO… i bedziesz plakac ze szczescia tylko❤️
 
Dziewczyny , ja urodziłam 🫣🥹 22.12.2023 Godzina 10:40 . Jestem w szoku chyba cały czas , jak sie okazuje nie da się zaplanować tego co piękne. Potrafi Cię zaskoczyć nagle ... 21.12 od 19:30 zaczęły mi odchodzić wody. Tak długo nie mogłam uwierzyć , że to to , że sobie
Wmawiałam, że to coś innego, aż po 23 zaczęło już lecieć jak z kranu ... pojechałam do szpitala , szybki zastrzyk ze sterydu , kroplówki z antybiotykiem, a rano po porannym Obchodzie i zbadaniu mnie, zdecydował Doktor o cesarce , decyzja 9:50 , a o 10;15 już czekał na mnie anestezjolog. Syn postanowił być prezentem dosłownie świątecznym 🎄🎅🏼 póki co na oddziale neonatologii, ale oddycha pięknie sam i dzięki swojej masie nie wygląda na takiego wcześniaka jak na 34 tydzień + 2 dni - 2640 g i 54 cm. Dostał 9 punktów 🩵 jest piękny , jest taki mój 🩵 ja walczę z laktacją a synek walczy ze zdrówkiem. Mocno ściskamy Was, uważajcie na siebie , i jak można odpocząć - to odpocznijcie , jak widać nie znasz dnia . Zdrówka dla Was przede wszystkim i wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia 🎄 Zobacz załącznik 1597223
Gratulacje! Jest piekny!
 
Moje drogie mimo trudnego dla niektórych z nas czasu, ale i tych dla których te Święta będą najpiękniejsze od wielu lat, życzę wam pięknych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z ludźmi którzy nas kochają i wspierają, żeby dla każdej z nas kiedyś zaświeciło słońce, dużo radości i szczęścia. 🧑‍🎄 A dla świeżo upieczonych mam jak najwięcej przespanych nocy i samych cudownych chwil ze swoimi cudami❤️ 😘🎄
 
Nie pomogę z lekami, ale mocno Cię przytulam ❤️ ja też bardzo przeżywam ostatnie niepowodzenie. Kiedy mam wrażenie, że już wyszłam na prostą, przychodzi słabszy dzień, łzy i te same emocje. Daje sobie na to przyzwolenie. Nie przeklejam uśmiechu. Tak jest i koniec. Odnośnie świąt to my w tym roku pierwszy raz święta odpuszczamy i wyjeżdżamy spędzić je sami.
Też Ci nie pomogę, ale bardzo Cię przytulam. Wczoraj jechałam z koleżanką, którą znam od urodzenia i powiedziała mi, że jest w ciąży, oczywiście może 2 cykle starań. Popłakałam się a potem ryczałam w domu. Byłam w szoku, że tak zareagowałam, ale widać jestem już na skraju załamania. Te święta będą bardzo trudne 😩
 
Dziewczyny jest cieżko ale się udaje !! Jestem po 7 stymulacjach i 11 transferach 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
4 transfer udany - 3 latka na stanie oraz 11 transfer udany - 23 tc ☺️
Także trzeba wierzyć i nie przestawać dążyć do celu 🤩🎁
Podziwiam Cię za determinację i siłę! ja po drugim nieudanym jestem psychicznie wyczerpana.
 
reklama
Podziwiam Cię za determinację i siłę! ja po drugim nieudanym jestem psychicznie wyczerpana.
kochana ja po drugim bylam w najwiekszej rozsypce.. za to 4 i 5 - splynelo bez emocji , bylam wyprana z emocji totalnie… potem kolejny dol i dopiero za kilka mcy sila do kolejnej walki resztkami sil. Ta sila przychodzi nie wiadomo skad!
Ale tak Ruda ma MOC!
 
Do góry