reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny
Wychodzę z krzaków bo chyba zostanę tu na dłużej :( A myślałam, że skoro w 2021 udało sie za pierwszym razem to teraz też tak będzie. Tymczasem w sierpniu i październiku transfery nieudane. Nie wiem co się "zepsulo" ;( ostatni miesiąc mam ważne badania więc czekam na okres i podchodzimy od razu do kolejnego transferu. Mamy jeszcze 7 mrozakow i lekarz sugeruje by podać teraz dwa. Czy któraś z Was miała podawane dwa przy jednym transferze?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozytywne bety :)
 
reklama
Jak długo byłyście na sali po transferze?

Zarodek 4.1.1 kiedy najwcześniej zrobić test?

Beta mam 30.10 później 06.11 beta plus USG i wizyta u Pani dr. :)
To zależy od kliniki. W Bocianie Łódź po transferach leżałam na fotelu 20 min i dopiero potem siusiu i ubieranie, a w Poznaniu od razu marsz do pokoju i tam jak ktoś chciał to mógł chwilę poleżeć.
 
Jak długo byłyście na sali po transferze?

Zarodek 4.1.1 kiedy najwcześniej zrobić test?

Beta mam 30.10 później 06.11 beta plus USG i wizyta u Pani dr. :)
Leżałam 15 min na łóżku, na którym miałam wykonywany transfer, a potem 15 min na łóżku na sali obok.
U mnie pozytywny test wyszedł 7 dpt.
Pierwsze HCG zrobiłam 10 dpt.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała taką sytuację jak ja? Że mimo pobranych komórek, żadna blastka nie powstała ? 😔 próbuję odpowiedzieć sobie na pytanie: co mogło pójść nie tak? Czy moje komórki są już po prostu za słabe? 😔
Umówiłam się na poniedziałek do lekarza, boję się co powie 😔 był zadowolony ze stymulacji 😔
Myślałam, że ta jedna komórka z cyklu naturalnego to kiepski wynik… a tu proszę 😔
Nawet nie było co badać 😔
Co prawda nie miałam takiej sytuacji, ale u mnie na bodajże 28 komórek (wynik woow! pomyślałam) powstały 3 blastocysty, z których 2 okazały się z wadami (to mnie wówczas podłamało).
 
Jak długo byłyście na sali po transferze?

Zarodek 4.1.1 kiedy najwcześniej zrobić test?

Beta mam 30.10 później 06.11 beta plus USG i wizyta u Pani dr. :)
Jestes w invicta gdansk? Nie lezy sie po transferze, odrazu do domu.
Mi bete kazali 6 i 8 dpt, 6 dni po 5dniowej blastki juz musi byc dwucyfrowa ✊🏻
 
😔😘
To wszystko takie dziwne 😳😳
najgorsze, że mocno nieprzewidywalne...

Jak się czujesz dzisiaj? Czy powstaje już w Twojej głowie jakiś plan?
Jeżeli zaczynasz myśleć o kolejnym podejściu, to bardzo polecana jest książka It starts with na egg - jest o suplementacji, o tym jak zadbać o komórki jajowe. Na różnych forach są dostępne streszczenia, listy supli tworzone na podstawie tej książki. Może pójść w tę stronę? Może przydałoby się rozszerzyć badania nasienia? Bo te podstawowe to czubek góry lodowej.

Tulę Cię mocno i wysyłam całą górę ciepłych myśli
 
reklama
Do góry