reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ooo widzisz , ja i w Białymstoku i w Gdańsku miałam z tym pełnym pęcherzem leżeć 🤭😅
Szczecin
Ja udany transfer miałam na pustym pęcherzu.
Byłam wcześniej zrobić wyniki i jeszcze pytałam położnej czy mogę iść do WC bo transfer za półtorej godziny i że wypije litr wody bo nie dam rady już. Ona, że ok ale mam pić. Wychodzę z WC a dr idzie i tekst "o jest już pani, to fajnie bo mam okienko. Zapraszam na transfer". Powiedziałam, że właśnie byłam w WC ale powiedział, że mam wypić teraz wodę po drodze.
 
Jak długo byłyście na sali po transferze?

Zarodek 4.1.1 kiedy najwcześniej zrobić test?

Beta mam 30.10 później 06.11 beta plus USG i wizyta u Pani dr. :)
Jaki mialas estradiol i progesteron przed transferem (kiedy badane?)? I w którym dniu cyklu wypadł transfer blastki? Brałaś coś w pierwszej fazie na endometrium albo w drugiej progesteron? Powodzenia!
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała taką sytuację jak ja? Że mimo pobranych komórek, żadna blastka nie powstała ? 😔 próbuję odpowiedzieć sobie na pytanie: co mogło pójść nie tak? Czy moje komórki są już po prostu za słabe? 😔
Umówiłam się na poniedziałek do lekarza, boję się co powie 😔 był zadowolony ze stymulacji 😔
Myślałam, że ta jedna komórka z cyklu naturalnego to kiepski wynik… a tu proszę 😔
Nawet nie było co badać 😔
Ja miałam 15 komórek z 5 stymulacji. Tez wszystko rewelacyjnie, inne leki i co ? Żadnego zarodka 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Dziewczyny, które miały transfer na naturalnym cyklu brałyście może cos na podkręcenie endometrium? Albo żeby były np. z 2 pęcherzyki, np.lek typu Lametta? Przy jakich wartościach estradiolu, progesteronu i lh i w którym dniu cyklu miałyście transfer np.5dniowca? Udany transfer. Wiem że trochę dopasowywane jest to indywidualnie ale...
Miłego dnia!
Ja dopiero po owulacji miałam rozpisane leki, ja owulacje mam późno wiec transfery miałam Ok 22dc. Do owulacji nie miałam lekow tylko monitoring
 
Do góry