reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Drk, ja tez tak miałam, jak Ty. Plamiłam przez cały czas brania antyków, czyli 25 dni. Momentami to nie było zwykłe plamienie, tylko lało się ze mnie jak przy zwykłej @. Przestudiowałam ulotkę i tam było napisane, że taka sytuacja może się zdarzyć. A zastrzyk spokojnie możesz przesunąć na wieczór. No chyba, że masz specjalne zalecenia, co do godziny.
 
Ojejciu, cóż to znowu za czarna seria na tym naszym forum. Lulin, kaatik- mam nadzieję, że się nie poddacie i już wkrótce będziemy świętować wysoką betkę.
Rozmawiałam z lekarzem. Trzeba odczekać 1 cykl i mam przyjechać przed następną alfą sprawdzić stan "inkubatorka". Tak więc teraz mam czas się uspokoić, pozbierać i poszaleć, aby za dużo nie rozpamiętywać przeszłości.
 
Cześć dziewczyny.
Kaatlik, Lulin strasznie mi przykro że się wam tym razem nie udało:-(. Coś bardzo smutno sie ostatnio porobiło na forum. Juz miałam nadzieję że ikasia odczarowała swoimi betami a tu niestety nie. Trzymajcie sie dzielnie. Popatrzcie na Lolitkę to jest dzielna kobieta:tak:. W końcu się uda.

Drk
mam nadzieję że dzisiejsze wyniki rozwieją twoje wątpliwości i będziesz mogła zacząć owocną stymulacje;-).
Miłego dnia dla wszystkich:-)
 
masia123 no to superaśnie ze masz plan...chociaz z tym odczekaniem jednego cyklu to nie wiem od czego w sumie zależy...u mnie do crio przystapiłam zaraz po nieudanym transferze, bez przerwy..i prosze...udało sie:)
 
Witajcie Kochane

Lulin, Kaatik przykro mi bardzo:-(
Ikasiu serce się raduje patrząc na Twoją betke :-). Nie wiem czym podyktowany jest miesiąc przerwy u Masi , u mnie lekarz zalecił scratching , chociaż stwierdził,że i tak robi się przerwę na wypłukanie resztek hormonów...co klinika inna szkoła:-)
 
Dzien dobry :-)
Asia mysle, ze jak nadal jestes poddenerwowana, to cos ziolowego lepiej bierz
Kurcze ostatnio naprawde same smutki, gdyby nie sukces IKasi to juz w ogole.
Dobrze, ze nasze ciezaroweczki z nami sa, to jak czlowiek ma chwile zwatpienia, to strasznie to podnosi na duchu. DZIEKI DZIEWCZYNY
 
reklama
Czesc Dziewczynki,

Lulin, Kaatik bardzo mi przykro. Kiedy ta czarna fala ustapi. Za duzo niepowodzen ostatnio na forum :-(

Masia, bardzo sie ciesze,ze juz niedlugo pojedziesz po mrozaczki. Nie wiem dalczego jedne dziewczyny maja przerwe miesiaczna a inne przystepuja z marszu. U mnie lekarka i szpital praktykowali miesaic odpoczynku.

Milego i slonecznego dzionka Dziewuszki!!!!
 
Do góry