reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Od ostatniej porażki nie odzywalam sie na forum. Chciałam podejść do kolejnego crio z większym dystansem. Niestety i tym razem sie nie udało :no:
Bardzo to przeżyłam bo z 7 zamrozonych maluchów 4 nie przetrwały a 3 nie chciały ze mną zostać. Generalnie strasznie to psychicznie znoszę :-(
I szykujemy sie do kolejnego podejścia. Niecierpliwie sie i boje jednocześnie. Boje sie ze wyczerpalismy już limit szczęścia i wiecej w ciąży nie będę...
Postanowiliśmy spróbować jeszcze raz a potem złożyć papiery o adopcję. Moze taka droga jest nam pisana.
Myslimy o zmianie kliniki, moze embriologow maja lepszych, moze lepsze procedury. Przy niepowodzeniu pojawia sie mnóstwo wątpliwości, jeszcze 3m-ce temu polecilabym ta klinike każdemu :sorry2:.
 
reklama
Cześć :) widzę, że nasza fanka "dlaczego" znów przemówiła ludzkim głosem. Tyle, że jak zawsze bez serca :)

Złe wieści mnie dziś tu powaliły :( Przykro mi dziewczynki!

Ja też dziś w złej kondycji. Martwię się strasznie moją sytuację. Pisałam Wam wcześniej że cały czas plamię. Anyki skończyłam w poniedziałek, dziś poczułam lekkie bóle takie jak na okres i spanikowałam. Dalej plamię, choć może więcej i nie wiem jak mam ten dzień potraktować, czy to jest pierwszy dzień miesiączki czy nie....żywiej krwi jeszcze nie ma :( Zadzwoniłam do profesorka, kazał mi zrobić jutro progesteron, estradiol i LH. Jutro mam zadzwonić z wynikami.

Boże to jakiś koszmar, ja nigdy nie plamiłam. Miesiączkowałam niemal idealnie a tu najważniejszy cykl w moim życiu i takie cyrki?? Może któraś z Was też tak miała? Co jeśli powinnam to jutro jest mój 2 dc?? Mogę zrobić pierwszy zastrzyk wieczorem zamiast rano? Oszaleje.....7 tygodni wyciszenia i cyrk z okresem.....Pomóżcie! Proszę!!!!
 
Widzę, ze kolejny dzień złych wieści...dziewczyny nie załamujcie się. Musicie walczyć dalej o Wasze szczęście... Głowa do góry...
 
W 2 dc miałam zrobić o 7 rano zastrzyk z menopuru 225 i nie wiem czy dzisiejszy dzień mam traktować jako pierwszy dzień miesiączki czy nie :(
 
Lulin i Kaatik bardzo mi przykro dziewczyny :-(

Drk ja niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie, najlepiej jeśli lekarz wie o wszystkim i decyduje, ale wiem,że nie zawsze jest możliwa konsultacja z lekarzem, ja miałam inną stymulację
 
reklama
Do góry