reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dagnes.... po crio wsio zalezy ile dniowe zarodki mialas transferowane. jesli blastki - to mozesz walnac pierwszego testa ok 8 dnia po trasferze i bedzie to duze prawdopodobienstwo dobrego wyniku. jesli 2 dniowe zarodki to wiadomo 8+3 daje 11 dni po trasferze...

zawsze mozna robic wczesniej ale wtedy na dwoje babka wrozyla i nie ma co sobie nerwow szarpac. czasem wychodzi, czasen nie
 
reklama
czyli generalnie 7 dpt może nie wyjść, przy 5 dniowych? dzięki za odpowiedz, podczytywałam wcześniej lolitka Twoje wypowiedzi, widziałam że masz sporą wiedzę :)
 
dagnes - bym ten jeden dzien poczekala i zrobila. jak pisalam - duze szanse sa dobrego wyniku, ale tutaj 1 dzien robi dosc spora roznice. ja bym nie ryzykowala, chyba ze na luzie podchodzisz (a w to nie wierze bo nikt na luzie do testu nie podchodzi: sam tylko 2 typy - panikary i straszne panikary: kazda z nas taka jest jak ma byc test:))))
 
no i wydało się... nie chciałam nic Wam mówić, żeby nie zapeszyć, kurde 3 porażki nie zniosę, poza tym tak popierdzieliłam stymulacje w tym cyklu, że raczej byłam pewna że się nie uda... ale po konsultacji z prof. doszliśmy do wniosku, że zrobimy ten transfer, i tak oto dziśmój 7 dzień 5 -dniowego mrożaczka. Czuję i tak że nic z tego. Nie mam żadnych objawów, tzn. kłuje mnie w jajnikach, ale to w sumie od samego początku, już od 2-go dnia, a dziś nawet cycki nie bolą... noi test wyszedł negatywny :no:
 
dagnes widzę, że teraz nowa moda na forum - czyli ukrywamy się ;-). Kochana daj spokój z tymi sikaczami, szkoda kasy. Ja tym razem zasiusiałam 14 testów i nie wiem po co?

Trzymam kciuki, zła karta na forum już zniknęła. Mamy już dobrą passę, Ikasia zapoczątkowała ją. Także kochana już jesteś w ciąży...:-)
 
no wlasnie o tym pisalam. i czego robila test? a teraz sie martwi i nie wie czy dobry wynik czy nie. trza czekac jeszcze z 1-2 dni zeby sie przekonac. dzisiaj to nic nie wiadomo. a z rannego moczu robiony?

i nic sie nie boj... jakokolwiek wynik bedzie za dzien czy 2 to tka mialo byc. trza swoje odczekac w kolejce:) i nic sie nie martw - ma byc co ma byc a bedzie to co najlepsze dla nas choc jeszcze o tym nic nie wiemy
 
aż się czerwienie... no nie z rannego :( taki wymuszony, popołudniowy :baffled: sylwia, dzięki kochana, uwierz mi że nie mogłam wytrzymać żeby Wam powiedzieć, napisać, ale tak smutno było, same porażki... nie chciałam po prostu zapeszyć. Bardzo bym chciała żeby się udało. Jedyne co trzyma mnie przy życiu, to to, że nie mam plamień. W ostatnich dwóch próbach już w 6/7 dniu zaczynał mi się po prostu okres...a teraz nic...ci...
 
no to o czym ty wogole mowisz. tylko brac, lac i patrzec czy zyje. nie dosc ze za wzcesn9ie zrobila to jeszcze nie z rannego. obowiazkowa powtorka jutro lub pojutrze z rannego - to minimum
 
reklama
dziękuje :* tak, mam 1 w szafce, więc jutro rano zrobię, nie wiem też czy na bete nie skocze jutro, to będzie 8 dzień, więc coś tam powinno być... żeby się nie męczyć. Ikasia, Ty tez nie miałaś żadnych objawów prawda? a cycki Cie bolały? no właśnie Ikasia jak Twoja beta!!!!????
 
Do góry