reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ikasia trzymam kciuki za wysoką betę, a w sumie za dwie bety i piękny przyrost
Darii za Ciebie kciukasy i Twój transfer, od dziś jestes w ciąży i niech tak pozostanie na kolejne 9 miesięcy.

Życzę Wam miłego poniedziałku:tak:

images.jpg
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 15
cześć Dziewuszki!


u mnie smutasy dr rozkłada ręce zostały mi 4 komórki zamrożone wracam po nie za miesiąc mam nadzieję, że będzie co transferować!
orientujecie się czy w Invimedzie podają tylko 2 dniowe zarodki czy można "poprosić" o np 5 dniowe?
no i może polecicie mi jakieś witaminki dla męża teraz w nim nadzieja:tak:
 
hej kobitki

poszukuje do kupienia clexane albo fragmin 5000. jak macie do odsprzedania to dajcie znac na priva. to samo z gonapeptylem 0.1 i menopurem:)

bede znowu podchodzic i trza sie szykowac hehehe
 
Ostatnia edycja:
lolitka, niestety nie pomogę, ale widzę że Ty stara wyjadaczka tego forum, więc na pewno ktoś się znajdzie :-). Dziewczyny, mam pytanie. Jak to jest z tymi testami ciążowymi?? po crio kiedy dają najpewniejszy wynik? pamiętacie jak dziewczyny tu na forum robiły? napiszcie proszę jak to wyglądało i w których dniach był najpewniejszy efekt... dzięki z góry :sorry2:
 
reklama
Martaczi - ja dawałam dla emka MULTISPERM. Można przez net zamówić plus do tego mleczko pszczele przez jakiś czas. A niektóre dziewczyny z tego co wiem dawały m.in. koenzym q10, bo wpływa pozytywnie na komórki w ogóle.

A odnośnie taty to siedem światów. Ciągle się burzy ( i nie ma znaczenia, że mówisz coś do niego grzecznie). No, a poza tym co raz mniej czynności pamięta różne. M.in. muszę pilnować go jak się ubiera, pomagać w myciu się itp. itd. Nie mówiąc, że na noc muszę mu już zakładać pielucho-majtki bo zdarz mu się robić różne niespodzianki.
 
Do góry