reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny przepraszam, za może głupie pytanie ale jak to jest ze współżyciem podczas stymulacji a właściwie całej procedury??
 
Drk - w zasadzie do punkcji prawie ( bo 2 czy 3 dni przed partner powinien się oszczędzać do pobrania nasienia) to można. Ale tak szczerze mówiąc to ja byłam tak pokłuta ( lub w zasadzie mój brzuch), że nie miałam chęci na nic, ale ja brałam dziennie np. 3 lub 4 zastrzyki.
 
Drk ja bylam stymulowana gonalem 150, i nie znam Twoich lekow, ale nie stresuj sie :-) Ja mysle, ze @ i 2 tyg i juz bedziesz po punkcji
A co do seksiku, to nam dr powiedziala, zeby co 3 dni uruchamiac nowa produkcje plemniczkow ;-)
 
aisha-gratuluję cudownej córci!!!! Takie zdjęcia podtrzymują nadzieje :-D:-):-D
dari - &&&&&&&
drk -ja od punkcji biorę 3x4 tabl. luteiny czyli 3x200 mg. Jeśli chodzi o seks, to myśmy w czasie stymulacji normalnie się zabawiali, tylko przed punkcją i oddaniem nasienia trzeba 3-5 dni wstrzemięźliwości, żeby żołnierzyki dojrzały. Od transferu - zakaz seksu conajmniej do testowania :-(
 
Dziękuję za odpowiedź. Pewnie nic nie będzie ale wolałam wiedzieć czy można, tak na wszelki wypadek.
Gdzieś czytałam, że po transferze jest to niewskazane a sam orgazm zabroniony. Teraz nawet nie wiem gdzie to czytałam ale pamiętam :)
 
darii no to kciuki!:-D
drk ja miałam taki zestaw leków, końska dawka Menopuru i Cetrodie, na niepękanie pęcherzyków za wcześnie.Standardodo za każdym razem miałam luteinę dopochwową 4x3 dziennie, po transferze, jakos parę dni przed też.Już nie pamietam :zawstydzona/y: Jeślki chodzi o seks, cóż, bywało cieżko, ale daliśmy radę, zaszaleliśmy chwilkę dopiero niedawno, w 6 tc....Nawet nie wiem, czy było można, w piątek się dowiem, bo mam wizytę ;-)
 
Dari JA Przy pierwszy podejściu dostałam 3*1 Lutinus...przy drugim gin mi zmienił na luteinę, bo porostu tańsza, ona ma mniejszą dawkę więc brałam 3*2--wiec w sumie tak samo....Natomiast co do dupka to bralam 3*1, ale dupek to nie zasługa mojego dr z kliniki tylko mojej ginki z mojego miasta....bo ja chcialam go brac, spytalam sie jej i powiedziala ze na pewno nie zaszkodzi...
U mnie z poziomem progesteronu jest wszystko ok...ale kto wie...moze przy pierwszym podejsciu mialam za mala dawke...a przy drugiej moze gdybym nie brala dupka to tez by sie nie udalo....wiec moze jak masz sobie skad zalatwic to zalatw i bierz nawet na wlasną rekę....
 
reklama
Do góry